Схизматики УГКЦ

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Даніелла, 25 Лютий 2009.

  1. Відповідь: Схизматики УГКЦ

     
  2. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Не я говорю. Говорить Церква устами єпископів, Папи. В церковних канонах чітко визначені повноваження священиків, єпископів, Синоду. Може, підкажете, що робити з священиком, який відкидає владу й авторитет Синоду єпископів і хоче робити те, що сам хоче? Який тоді сенс існування церковного уряду, якщо для певних осіб він - не авторитет? Чи Ви вважаєте, що о. Ковпак - непомильний? Гаразд, а якщо він помиляється чи помилиться в майбутньому, хто вкаже на його помилки чи, навіть, єресі, якщо він не визнає церковної влади? Якщо Ви вважаєте, що все, що говорить церковна влада про о. Ковпака - неправда чи помилка, а все, що говорить о. Ковпак - правда, то Ви вже визнаєте його непомильним. Інакше, принаймні проаналізували, може, справді, греко-католицькі єпископи мають рацію щодо Ковпака?

    Зя яку я Церкву? Вам "Символ віри" знову процитувати? Гаразд, за "Єдину, Святу, Соборну, Апостольську". Може, підкажете, яка Церква для о. Ковпака "єдина, свята, соборна й апостольська", хто його єпископ, рішення якого церковного уряду він виконує? Я вже мовчу про підгорецьких, які скоро одного з себе Папою проголосять.
     
  3. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    а ніхто нікого нікуди не тягне. Просто застерігають тих, хто є вірним УГКЦ і може піти на манівці, поіфривши, що ті ж підгорецькі ци Ковпак належать до неї. Якщо з підгорецькими здебільшого все зрозуміло, вони вже самі себе протиставили навіть Папі, то з Ковпаком тут обману значно більше, бо він виглядає правдоподібно (зокрема скасування екскомуніки левфевристам, яке подають і як скасування її щодо о.Ковпака).

    ---------- Додано в 19:15 ---------- Попередній допис був написаний в 19:10 ----------

    угу, так кажуть всі сектанти. От лише, якщо я належу до УГКЦ, то для чого мені йти до розкольників, на що дивитися? До театру на виставу? Зовні все може виглядати просто чудово, але до УГКЦ воно не має жодного стосунку
     
  4. Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Ну,на старості років довідалась,що я сектантка...і розкольниця.До церкви ходять молитися,а не на виставу.Молитися до Бога,а не до священника.
     
  5. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    А Причастя? Адже яка може бути Євхаристія від священика, який не є в лоні Церкви? Та й інші святі тайни, які він не має права вділяти... Тобто, Ви хочете сказати, що люди знають про те, що єпископи УГКЦ, Папа не визнають його священиком, але тим не менше, приймають від нього св. тайни? Якщо так, то це теж свідомий гріх.
     
  6. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    саме так, але до своєї церкви. а до чужої - просто подивитися.

    ---------- Додано в 19:42 ---------- Попередній допис був написаний в 19:40 ----------

    а людям збрехали, що екскомуніку знято :sad:
     
  7. Відповідь: Схизматики УГКЦ

    А ми до своєї!!!
     
  8. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    ніхто б нічого не мав проти, якби ви вперто не наполягали, що ваша церква - УГКЦ...
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Моя товаришка живе на Рясне і ходить до тої церкви. Коли я її по під миленіє просила щоб подумала про те що може таки дитину охрестити в іншій церкві бо від священника який є відлучений від церкви це Таїнство не дійсне, її аргумент був що там багато людей ходить послухати власне отця ковпака. Одним словом желізний аргумент, і добрий приклад що всі ходять молитись до Бога а не до священника.
     
  10. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    До речі, з Таїнством хрещення є така річ-охрестити може будь-хто з вірних,якщо є нагальна потреба. Лише, у випадку коли обставини неможливості охрещення канонічним чином минуть священик доповнює Таїннство, а не знов повторює. Окрім того, нагадаю вам, церква це люди, а не священик. Так було, є і буде.
    тому, якщо дивитись на всіх за заповідями Христа, чужого серед людей небуває.
    А на рахунок екскомуніки-то я недарма взяла в лапки слово "документики", адже те, що представлено тут, не є повністю автентичним документом.
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Якщо ви думаєте що мені тут щось мудрого чи нового сказали, то сильно помиляєтесь.
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Ну Ковпаківці розкольники й таїнства їхні не дійсні, однак із сектантами підгорецькими я б їх не порівнювала. Підгорецькі он уже геть розум утратили: папу екскомунікувати зібралися.
    Ковпаківці заблудлі й шкода їх, але тут важко когось переконувати. Спочатку пішли за отцем, а тепер уже звикли й не замислюються. Вочевидь, єдність із Церквою їх не хвилює, їм добре самим по собі.
    Де про це сказано на сайтах УГКЦ? Було б дуже цікаво прочитати.
    На офіційному форумі УГКЦ знайшла інформацію про те, що з Ковпака екскомуніки ніхто не знімав.
    За паству відповідає єпископ, у тому священик є помічником. Люди не є собі просто окремо, вони є частиною Церкви, Христової еркви. Сумно, коли вони відокремлюються, і стають частиною самих себе.
    Як на мене, трохи засильне слово. Таїнства недійсні, але святотатством я би то не наважувалася називати.
    Богданко, я би радила туди не ходити. То вже царина диявола. Люди попутані цілковито. То вже навіть не сумно, а страшно. І... на руку офіційній Москві.
    От ваші слова й показують вашу сутність. Ваше спілкування, вочевидь, дуже християнського духа. Тут ви хіба лише підтверджуєте брак любові та спокою в серці схизматиків.
    Та й дарма ви такими словами розкидаєтеся. Є суд Божий, є Церковний і є світські суди. Дивно, якщо ви про це не знали.
    Чи ви думаєте, що вбивця має бути суджений лише Божим судом? А поки той суд не настав гуляти собі по світі й убивати людей?
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2011
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    А він недоторканий? Не можна про нього балакати?
    А до свідків Єгови теж би пішли помолитися Богові? А до мусульман? А до мормонів?
    І ще цікаво, чи знають ці люди, що їм у храмах УГКЦ не можна приступати до Причастя, поки вони не покаються та не зречуться схизми.
    О, то Ковпак хрестить виключно тих, хто присмерті чи кого збила машина й до обряду хрещення вже не дочекає? Чи по вашому нагальна потреба, то є просто, коли хтось собі так вирішив? Нагальні потреби є чітко відомі.
    Ковпакове хрещення було би дійсним, якби він був у Сибірі, навколо не було жодного священика за кілометри, а людина була би присмерті. А в інших випадках - недійсне.
    І не треба притягувати за вушка такі речі, бо то вже схоже на "чув дзвін та не знаю, де він".
    А тепер відкрийте Біблію та почитайте про Цекрву. Те, що ви написали, - це підправди.
    Дуже би було незле, якщо ви представите автентичний документ на підтвердження зняття екскомуніки. Або принаймні посилання на ватиканський сайт, бо на сайті УГКЦ нема ніц.
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    серед людей - ні. а серед віросповідань - так.
    маєте автентичний? то покажіть. Чи Вам лиш так сказали, а Ви взяли на віру?
     
  15. Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Говорити можна.Ніхто не забороняє.І ви більше від нас знаєте про підводні течії,і де зарита першопричина непідходящості о.Василя.Щодо свідків Єгови:ми ж не кажемо Вам іти до них молитися,і до мусульман не посилаєм.
     
  16. nasturcia

    nasturcia New Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Вибачте, але, по-перше, яка б не була моя сутність, це не дає Вам права так висловлюватись про неї.
    По-друге, направду, не нам з вами чи навіть не усій спільноті релігійній в кінцевому рахунку буде належати право остаточно вирішувати чи
    Ще раз кажу-це справа Бога.
    По-третє, у нашій церкві таїнства уділяють і інші священики, щодо яких репресій не вживалось.
    І наостанок. Ми не є схизматиками, ми не розколюємо церкву (чи правильніше сказати не ми розколюємо церкву), хоча тут на форумі переважно твердять завчене "схизматики", "схизматики", "схизматики"...Щось би іншого сказали.
     
  17. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    ну так, це завдання не під силу декільком. а Вас тут небагато, але Ви частинка тієї парохії котра провадить свою розкольницьку місію, наскільки мені зрозуміло.
    будь- ласка: люди, громада, приверженці церкви Ковпака.
     
  18. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    знаєш, Богданко, оце читаю сьогодні на РІСУ і не тільки матеріали про відхід Патріарха, і розумію, наскільки це все мишина возня. Шкода обманутих людей, котрі переконані, що відвідують храм УГКЦ (зрештою, інформації зараз предостатньо, треба лише відкрити очі і вуха), але Церкві вони зашкодити не в силі.
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    а мені не дуже шкода
    Хто шукає, той знаходить, бо ж "шукайте і знайдете..."
     
  20. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Схизматики УГКЦ

    Ну а хто ви? Давайте дивитися правді в очі. В перекладі з грецької "схизма" - поділ, розкол. Кажете - не розколюєте? То, може, в нас один єпископ чи патріарх? Якщо ми з Вами визнаємо один і той же церковний провід, то чому ж ваш парох, а разом з ним і Ви вперто ігноруєте рішення Синоду Єпископів та Ватиканської Конгрегації, тобто, немає елементарної речі, яку кожен священик обіцяє на Євангелії при свяченні: послуху церковній владі в особі єпископа. То якого єпископа Ви слухаєтеся? Але давайте так, без викрутасів, ім'я єпископа, митрополита чи патріарха, який є Вашим правлячим архиєреєм.

    ---------- Додано в 20:51 ---------- Попередній допис був написаний в 20:47 ----------

    Більше від Вас не знаю. Чесно! То в чому? А, головне, чи то є достатньою причиною йти проти соборності Церкви, тобто, не підкорятися церковному проводу? Багато кому зі священиків може не подобатися єпископ, але ж крім о. Ковпака ніхто не починає стверджувати, що "правильна тільки моя думка, а не єпископа"