Світські хроніки, жовта преса, факти і міфи...(2)

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Vittoriya, 2 Лютий 2014.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Ну не знаю, Лорак в себе в інстаграмі постійно постить, що вона за єдину Україну, а Кароль після одного з концертів всі квіти завезла на майдан, щоб вшанувати Небесну сотню.
     
  2. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    ШОН ПЕНН И ШАРЛИЗ ТЕРОН СТАЛИ ПАРОЙ
    [​IMG] [​IMG]
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Так до слова, Марія Яремчук теж постила фото, де вона здавала кров :girl_yes2:
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

     
  5. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    в тому то і проблема, що
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Значить ще раніше вирішили туди переїхати, чи грошики там заробляти, ну а як же інакше? Бізнес- то важливіший:d23: А піаритись взагалі "звйозди" люблять, хто як може :girl_wink:
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...



    і по темі: ще нещодавно французькі лікарі говорили про мінімальну, але позитивну динаміку у Маші Кончаловської. На жаль, на сьогодні все без змін. І лікарі дають максимум ще 1-1,5 місяці на можливий вихід з коми, оскільки в подальшому дитячий організм вже може не справитися з тим навантаженням,у якому тримають вже 4 місяці.

     
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Вони хоч не піаряться так як деякі "зірки". Сумно, що стільки наших змушені їхати на заробітки, то не від доброго життя.
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...



    В продовження теми про зірок і майдан: С.Лобода тільки після подій 20 лютого проявила своє ставлення - виставила в інстаграм фото з центру Києва, усипаного квітами і усіяного лампадками. Написала, що до цього часу намагалась бути осторонь політичних подій...
     
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Так, так, неможливо було бути осторонь. то вона просто чекала, куди вітер повіє.
     
  12. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Лорак співала 25 січня на весіллі сина Литвина, яке відбувалось в готелі за пару метрів до вул. Грушевського, де гинули люди... Звичайно, кожен заробляє, як може, але на мою думку, публічна особа, на яку звичайно ж звертають увагу, має мати певну громадянську позицію, по відношенню до країни, в якій народилась... Ну або відсутність такої позиції...
     
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Дійсно, якраз під час силових дій, на цьому весілля недалеко від Майдану, виступала Лорак і Філя Кіркоров. Це, звичайно їхня робота, але з позиції патріотизму там нема про що говорити. З Лорак і так все ясно. Шкода, має гарний голос, а в результаті не розкрито її потенціалу, примітивний репертуар, ІМХО.
    Валевська на плакатах це теж "щось". Але що хотіти, якщо у нас останні роки йшла інформаційна пропаганда, по ТВ і більшість радіо транслюють російськомовну попсу, а "піпл хавает". Хто платить, той замовляє музику...
     
  14. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    А що вже говорити про те, що більшість з зірок мають звання народних. Так от слушне питання: а якого народу? Якщо не видно було їх ніде: ні в підтримку майдану, ні антимайдану.

    Ех, хто-хто, а Лорак - то моє розчарування.
     
  15. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    А Йолкм себе теж, до речі, ніяк не проявила, правда? а вона 100 процентна бандерівка, з Ужгорода чи звідки там. Певно, вже зовсім омоскалилась. ну а чо ж, бабло не смердить.
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    я б так не говорила. Особисто я не розумію навіщо піаритись за рахунок майдану. Аж з огидою згадую фото Звєрєва. Кожен має своє в голові. І як на мене краще підтримувати ці події хоч навіть духовно, але без всякого зайвого галасу і пафосу.
    Я нічого не можу сказати на рахунок Йолки...Але часом верне аж від тої фальшифості зірок (не всіх, але пару осіб є).
     
  17. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Не правда. Ще на початку майдану з"явилась її пісня "свобода". І не суть було рвати на собі сорочку за майдан. Але тепер, коли вже не актуально, повилазили переживаючі. А до того чекали в яку сторону вітер повіє.
    З того приводу є гарна фраза. Не буває пізно, буває вже не треба...
     
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Та? я не чула тої пісні. мала на увазі, що давненько не чула, як вона українською говорить, навіть на нашому шоу. та й взагалі, враження, що геть вона оросіянилась останнім часом.
     
  19. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    Йолка? Ну так вона з Ужгорода. Де Ви там українську чули? Розмовляють - так, але російська там явно переважає. Мовчу вже про мови сусідніх держав.
     
  20. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Світські хроніки, жовта преса, факти й міфи...

    і моє.
    Вона мене знервувала ще на початку майдану. Сказала, що люди там стоять, бо їм бракує любові.
    А їй мізок.
    А тепер показує, Україна -єдина, ніби ми не знали без її фото з цицьками.