Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ой злить мене моя свекрушенька вже кілька днів... тільки що малу вділа, вона переоділа її , бо каже холодно, кажу завтра ведіть малу в садок (я на 8 му на роботу не вспіваю завести) - вона ну побачимо як в неї буде зі здоровям, щось підкашлює (блін..ну де вона то чує), допиваю чай - муж приходить і її словами до мене "іди помий тарілку, в нас в хаті нема домработніци"(та дайте чай спокійно допити)...і так все...що не зроблю все виправить, на каруселі неможна бо вітер надує, на телефон визвонює де ви є так довго(пів дня гуляєте)...скоро буде страшенний шкандаль...нерви мої вже не витримують....не писала б сюди...але сестра не бере трубку , а я відчуваю, що закипіла:diablo: ну мусить вона мене раз в кілька місяців довести((( сама премудра пані...:girl_mad::girl_devil:
     
  2. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Оце точно.
    Та й взагалі чомусь так є, що одна бабця рідна, близька, а інша- так, формальність якась. І в мене так було, і в чоловіка...то навіть не має ніякого значення чи то свекруха чи теща.
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Ой, щось так собі нагадала, коли малий тільки народився мені "пощастило" жити поруч з свекрухою. Там було поставлено, мов "ти іди в сторну, ти нічого сі не розумієш". Правда допомогою це назвати було дуже важко. Скоріше якесь пригнічення материнської сутності. В перший день приїзду з пологового свекруха видерла у мене дитину і позакутувала так, що малий бідний чуть не задихнувся. Вийшла з кімнати і веліла не розмотувати!!! Ех, дурнуватий мій характер. Ні, щоб сказати, що я мама, я краще знаю я взяла і послухала. Капець, на другий день кличу лікарку, дитина вся в червоних плямочках. Як потім виявилось випріла.
    Ой, і таких випадків за 6 місяців спільного проживання з дитиною купа. А як вони з однією дуже вумною тіткою чоловіка нагодували малого печеньком в 4 місяці, коли той був виключно на ГВ. Дитина попирхнулася. Я тоді чуть інфаркт не дістала. Та тітка прийшла і принесла малому печенько. На те, що я ще нічого окрім грудей не даю витріщила на мене круглі очі. Потім свекруха говорить, що мов вчить мене вчить і одні двійки, а я хочу дитинку голодом заморити. Взяла малого на руки, занесла до кухні. Я поки ліжко застелила, вони вже його напхали печенням.
    Дівчата, я нікому не довіряю дитину на всі 100, окрім самої себе. Ну, на другому місці соїть чоловік, але аж ніяк не мама, чи секруха. Свекруха дуже мудра і все робить по своєму, незважаючи на мої слова, а мама страшна роззява, може наприклад витягнути сир з холодильника і не загрівши ні чуть-чуть дати дитині, а потім "ой, я ЗАБУЛА", або замріятися, а дитина за той час злізти з дивана вниз головою. Ну, це я описую конкретні випадки. При тому моєї відсутності було буквально пару хвилин, від сили годину і то тільки раз.
     
    Останнє редагування: 27 Квітень 2011
  4. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Були на вихідні в свекрухи. На другий день вона пішла на роботу, а ми коли їхали додому зайшли до неї на роботу попрощатися. І тут вона вся така щаслива дістає при своїх співробітниках дитині 100грн. і так там тулить ті гроші дитині, мол "подивіться яка я гарна бабуся, даю дитині гроші". Гроші напевно були давно підготовлені, бо мала їх там десь в сумці під верхом (хоча всі гроші носить в кошельку). Чесно кажучи тіпає мене таке, якщо так хотіла дати дитині, то чому не дала вдома, а так на показ дістала з сумки?:ireful::ireful:
    І ще як купляє щось дитині, то цінник не відриває. Напевно, щоб я знала скільки то коштує (ніби я не купляю дитині і не знаю цін). Ладно ще якщо б ціна була на бірочці, а то такий звичайний цінник який тримається "на соплях" і вже сам відпадає на тому светрику чи штанах.:ireful1:::ireful1::ireful1:
     
  5. Milochka

    Milochka New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Дитину на 100% довіряю мамі, так як вона кожен день з малим поки я на роботі. А за свекруху і мови нема. Коли синочок народився приходила кожен день, помагала "язиком", а потім і дорогу забула. І вже два з половиною роки живемо у повній гармонії, не дзвонить, не приходить і нас не признає
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    та тіштесь, що дала.
    та всяке буває, можливо не хоче щоб ви думали, що купує всеке дешеве неякісне... або просто не думає. В мене є тітка, то вона як щось дарувала, ніколи цінників не знімала. Одного разу ми мали з нею спільно подарунок дарувати. То моя мама як здирала цінник, тітка була щиро здивована, що так тре робити.
    А щодо грошей. То ми з чоловіком принципово не берем грошей у свекрухи, навіть якщо то "подарунок". Нераз дає пару гривень, щоб я до хати щось купила, чи дітям, дякую, але кажу, що маєм свої. А коли дає Ярині, щоб ми щось купили на д/н, теж відмовляємось, кажем - хоче щось подарувати, хай піде сама купупить.
    Так ми себе "страхуєм", щоб колись нам часом не дорікали, що "я вас годувала", "я вам дітей одягала" і т.д.
     
  7. Girljanda

    Girljanda New Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    а ви думаєте то таке часто буває? :girl_nea: Не тут то було! Нам з чоловіком не помагають нічим (навіть і не питають чи треба, хоча знають, що я в декреті (200грн. отримую на дитину), а у чоловіка на роботі не досить що зарплата невелика, то ще й не дають другий міс.).
    :girl_haha::girl_haha::girl_haha: Ну тоді точно треба цінник відривати, бо вона якраз таке і купує, економить напевно... Хоча свекор за границею, то хоч час від часу можна було б і щось ліпше купити для внука. Хоча впринципі проживу і без того, але і ширпотребу нема де складати.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Доречі, це може бути така життєва позиція. Моя мама також ніколи цінників не відриває. Я кажу, а чому б не повідривати ті цінники? Хочете щоб люди знали скільки ви на них потратили? Ні, не хочу. То чому не повідривати? Нехай буде!

    Пояснити не може, просто якась така позиція. Не знаю чи то страх що щось зіпсує чи що? Не знаю... але так поводиться.

    ---------- Додано в 13:46 ---------- Попередній допис був написаний в 13:44 ----------

    Отут я з вами дуже непогоджуюсь. Тільки тому що хтось закордоном то автоматично повинні кращі подарунки дарувати? Якийсь споживацький підхід.:girl_impossible::girl_nea:

    Доречі вчора побачила наскільки наші люди невиховані і дикі. Даю подарункову коробочку одній українській пані, а вона зразу - нічого мені не давайте, мені нічого не треба... ітд. ітп. Для мене це була така образа, що ну. Не хочеш викинеш по дорозі але не роби кумедій на людях.
    І поруч стояв хлопчик американець, і я йому даю і ще пропоную запакувати миску їжі що залишилась, а малий - так, дякую! я з задоволенням візьму! Ми будемо їсти, тато візьме на роботу завтра.
    І вони не бідні, вони можуть собі купити напевне більше ніж я. Але у тих людей відношення до життя інакше, простіше. А наші то все люблять ускладнювати, аби де чого не подумали про мене.:girl_mad:
    Одним словом, в мене після вчорашнього є багато проблем з нашими українськими людьми.:girl_cray:
     
    Останнє редагування: 23 Травень 2011
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

     
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    А чи не здається вам що ви надто опікаєте свою дитину. Ну і задивилась мама, і малий зліз з дивана не так як треба. Але діти з тим ростуть. Щодо сиру з холодильника, то я таким б не заморочувалась... забула, той забула.

    Щодо свекрухи то інша розмова, вона просто дуже хоче показати яка вона крута бабця. Мдям... крута. Нема на то ради. Я в такому випадку йшла на скандали, і дуже багато їх пережила під час спільного проживання. Але у мене були скандали з власною мамою, татом і сестрою. Мій тато просто часами не думає що говорить, і може когось образити і навіть не зауважити. Спочатку я також дуже це переживала, але потім просто навчилась йому гавкати і хоч він плаче що він виховав жахливо погану дочку яка пискує до батьків, я далі роблю своє.

    В мене вже дорослі діти але я і надалі не маю на кого їх залишити, в розумінні бабцю. Дітей залишаю самих на себе, тобто в мене тепер Анна за страшого завжди. Я не роблю з неї мами але часами мені просто треба помочі то я її прошу щоб вона помогла з малою. Але ніколи не кажу, що вона робить щось краще ніж інші діти. Просто вона інакша і більша за всіх, як віком так і тілом. :girl_crazy:

    Дівчєта, ви трошки перебільшуєте.:girl_curtsey:

    ---------- Додано в 14:13 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

     
  11. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    давно сюди не писала про свою свекруху..... а зараз..... в малого сьогодні 2, мала прийти привітати... прийшла о 20.00 і за 5 хв каже, що спішить, мусить йти...я чуть в обморок не впала.... вона вперше за останній рік прийшла до дитини... мин раз було рівно рік назад, на день народження малого(((( і ще новость - я замовила малому мольберт Крайола і казала чоловіку хай скаже, що ми хочемо ще парту купити малому, хай дадуть гроші, або ми виберемо, а вони куплять..... прийшла з мольбертом.... плачу, чесне слово.... бо то такий ну зовсім "..." Китай:girl_cray: і тепер точно муж не дасть того купити(((( чесно, зараз розплачусь(((( то ж спеціально так, бо муж сказав їй, що ми мольберт хочемо йому купити
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    я зазвичай не прихильник загострювання стосунків, але в даному випадку я би таки купила те, що планувала, а подарований поклала би на антрисолі (в мене там склад непотрібних речей, які я ще не вирішила викинути). принципово
     
  13. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    А повернути в магазин ніяк не можна? Або продайте його, докладіть грошей і купіть те, що вважаєте за потрібне.
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Або відкладіть на подарунок комусь, а чоловіку скажіть, що на форумі писали, що він скоро ламається і так далі...
     
  15. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Як маєте подвір"я - "пристройте " там - будете мати для мальовання на свіжому повітрі
     
  16. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    та я вже маю гроші на той, що хотіла, вже замовила, чекаю, поки появиться на складі.... а муж з того зробить великий скандаль.....
    та він вже розлітається...
     
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    може, не дуже помітить. особливо, якщо увагу не акцентувати )))
    подумаєш, був мольберт - та й є мольберт.
    якщо щось, можна пояснити жартома, що то ви той самий мольберт тюнінгували
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    Нам також такий подарували. Дошка пишати крейдою і воно все розлетілось на кавальчики. Викинула і навіть не дивилась в ту сторону. Будемо прекрасно малювати крейдою на асфальті. Його у нас БАГАТО довкола хати.:girl_dance:

    Якщо я хочу якісних речей то прошу про це лишень сестру. Хоч мама і каже що та розкидає грошима, але принаймі я можу довіритись їй що та річ буде вартісна і служитиме мені довго.
    А он є у нас родина то так гроші жмуть що ну, то можуть і щось таке подарувати що на ладан дише. Я гречно дякую, чоловіку пояснюю що то просто люди такі і вже.

     
  19. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    от саме цікаве, ЩО МИ РАЗОМ ТОЙ МОЛЬБЕРТ ВИБИРАЛИ.... ми 2 тижні вишукували по нету, бо на жодному інтернет-магазині не було зараз в наявності... вони кардинально відрізняються:girl_sad:

    ---------- Додано в 22:52 ---------- Попередній допис був написаний в 22:44 ----------

     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Свекруха-бабуся (2)

    А умудрились купити щось кардинально протилежне :girl_haha::girl_haha::girl_haha: тільки то не ви а вам купили