Свекруха-бабуся (2)

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Іруня, 5 Лютий 2008.

?

Кому ви більше довіряєте, аби посиділи з вашою дитиною?

  1. своїй мамі

    293 голосів
    56,2%
  2. свекрусі

    27 голосів
    5,2%
  3. обом

    109 голосів
    20,9%
  4. нікому

    81 голосів
    15,5%
  5. сусідці

    11 голосів
    2,1%
  1. LadyEva

    LadyEva Member

    Може, варто купити їй халат, щоб був у вас тим більше, що
    то буде й свій халат.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Тобто для вас сама ситуація це прийнятно чи ні?
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Для мене прийнятно. Я свою свекруху дуже любила, її вже нема. Вас нервує, що вона почувається як вдома, не сприймаючи вас як господиню, а себе, як дуже близьку, але все ж гостю.
    Я б купила їй халат і розслабилась.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Ні, звичайно.
    Я б запропонувала їй привезти якийсь свій халат, який "жив" би у вас на постійній основі.
    Певний час після народження Ані у нас "жив" мамин (моєї) халат, щоправда, так і не знадобився.
    Щодо косметики, то отут я навіть не знаю, як би розрулила.
    Ну і, для мене особисто є різниця, яка саме косметика. Крем для рук - нормально, навіть і без дозволу. Помада - ні-ні-ні
     
  5. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Позичити халат нормально, для мене, але якщо вона ночує часто, я би вже їй завела власний. Моя мама приїжджає раз в рік, але має в мене свою піжаму і домашній одяг, халат я свій даю в користування, але в мене є два. І то ми з мамою +-одного розміру. За косметику, якщо для вас це є неприйнятним, то я би попросила не брати або на час її перебування заховала б. Або знову ж таки, якщо вона часто ночує, купіть їй свою косметику.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Банний халат-це той самий банний рушник, тільки на сухе тіло. Кожен має мати свою річ і це проблеми тієї людини, що зібралась в дорогу та не взяла свої індивідуальні речі. І так, неприпустимо користуватись кремами,якщо вони не в тюбиках та без дозаторів. Якщо з ними-узгодити це питання до, а не тихенько брати без дозволу. Хто би це не був із членів сім'ї.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Melian

    Melian Well-Known Member

    А не можна, щоб розрулити ситуацію, виділити свекрусі якусь частину полиці для того, щоб вона поклала туди свій домашній одяг? А також підглянути в неї крема і купити їй такі самі, які б зберігались у вас. І все це піднести у вигляді великої турботи про її комфорт у вас.
    В мене таких проблем з чвекрухою немає - вона приїзджає здалека 1-2 рази на рік,тож все своє привозить з собою. Лиш останнім часом в квартирі появились для неї тапочки(які я часом юзаю) та кава (бо ми з мужом кави не пємо)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  8. LadyEva

    LadyEva Member

    Для мене така ситуація була б неприємною, особливо, що стосується косметики. Туш, помада, тіні, креми в баночках- на мій погляд засоби індивідуального користування.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це середньо очікувана реакція.
    Халат купити свекрусі (халат у вас в хаті має бути). Якщо креми в тюбиках, то я б не переймалась (але б не раділа теж). Якщо в баночках, то переконливо пояснити і забирати баночки, щоб вона не могла до них добратись.
    Як варіант купити їй її набір і видавати з косметичкою.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Ні, не нормльно. Але поки про це не сказати, ніхто про мою реакцію не знатиме.
    Халат я би купила окремий точно. Наприклад, свекрушиного улюбленого кольору - щоб не переплутала :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Миколай хай принесе халат) і крем))

    Надіслано від мого Redmi Note 4, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  12. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Ну я от висловила своє фе, як засікла баночки з кремами. Реакція очікувана - стримувалася досі, стримуйся далі. Дякую, любчику
     
  13. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Якщо ночує часто, то я, напевно, купила б їй халат) Щодо косметики, то для мене така ситуація неприпустима.
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    взагалі не розумію. Як це ?
    тоді я би подарувала їй ці креми і купила собі нові :) і нові заховала би :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    @HOPIC о, я вас розумію. Ми коли орендували квартиру, свекруха часто приїздила. І от я помітила, що вона користувалася моєю косметикою. То я зробила зауваження. Сказала, що то предмети особистої гігієни, і я не можу ними ділитися (мова йшла про помаду, тоналку). Ніби поставилася з розумінням. Тепер коли навідує нас з ночівлею, в мене є для неї одяг і окрема постіль. Тому не виникають такі нюанси.
    --- дописи об"єднано, 1 Грудень 2017 ---
    А то як? Буде далі робити так? Тоді добре дівчата радять. Подаруйте їй ті креми, а свої на час гостювання ховайте. Халат, рушник і що їй ще треба подаруйте і буде всім щастя.
    Я от планую купити ще щітку для волосся «гостьову». Теж чекаємо свекруху в гості на днях ))
     
  16. Siania

    Siania Love Life

    За халат я б сказала, що його використовую як рушник. І сказала б що куплю їй, аби мала свій власний, і почувалась затишніше :)
    Відносно кремів і парфумів - точно не парилась би, сама б запропонувала спробувати...
    Якщо людина приходить до мене в гості, це не припустимо, але якщо я не проти щоб вона ночувала в мене - тоді це точно близька людина, для якої нічого не шкода, якось так.
     
  17. zetta

    zetta Well-Known Member

    реація просто нагла , без поваги.
    реально на Миколая подарувати і халат, і косметику. Подарувати так щоб вона той подарунок отримала у вас дома а не благополучно залишила в себе і далі будете "стримуватись " і ходити двоє в одному халаті. свою косметику тримати в себе в кімнаті щоб не брала. нажаль є люди з якими по доброму не виходить. З одного боку то і індивідуальна річ а з іншого дівчата часто видають останні гроші на дорогу косметику , користуються обережно розтягуючи задоволення , а тут така ситуація.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Перечитала все вище написане і згадала як в нас свекрухою. Вона коли вперше в нас ночувала не те що мій халат використала, вона моєю губкою помилась:girl_blush2: Я як побачила ту губку використану-мене аж перекинуло. Потім засікла її як вона дезодорантом моїм користується. Роликовим. От така вона в мене, не бризглива абсолютино:girl_impossible: Але я їй нічого не казала,я впевнена що людину в такому віці не перевиховаєш. Тим більше в питаннях особистої гігієни. Я щоразу для її приїзду купую їй нову губку,яку потім викидаю(ну бо,на щастя,ночує вона в нас рідко і мені не треба щоб та губка совалась по хаті місяцями), маю для неї окрему піжаму,халат, постіль, дезодорант. І як вона просить щось позичити,то я їй це і дарую зразу(наприклад шкарпетки раз просила, то я їй ті шкарпетки і подарувала під виглядом "та беріть з собою,щоб ноги в поїзді не змерзи":girl_smile:) Ну поки так викручуюсь. Далі побачу як буде:connie_pull-pigtail
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Чи є у вашому близькому оточенні іпохондрики? Як ви з ними боретеся?
    А тепер історія, яка надихнула на створення теми. Чоловікова бабця постійно вживає якісь ліки. Причому займається самолікуванням. Періодично лікує всі органи. Інформацію бере з ТБ. Звісно вивчає інструкцію. Але до лікаря звертається коли щось турбує. Раз в пів року приблизно. Ну то таке. Старша людина. Справді якісь болячки є. Загалом підхід не зовсім правильний. Але не мені судити і я в це не пхаюся.
    Далі свекруха. Переймає досвід бабці. Тільки щось десь заколе: лікар-аналізи-Узд-мрт-лікування. Навіть якщо нічого не знаходять шукає іншого лікаря. Зрештою щось та й знаходять. Ну бо теж в 50+ здоров’я не ідеальне. Знову ж таки: не пхаюся, бо то не моя справа.
    Але коли починають шукати болячки моїй дитині, тут я вже не стерпіла. Каюсь, висказала все що думала. Благо живемо окремо. А на свята знову поїдемо до них в гості. Як не зірватися? Чи є сенс не давати заглядати при переодяганні на дитину (шукають висипку)? Свекруха любить масажувати дитині ноги (профілактика всяких хворобі). Мене це дратує. Як реагувати? Як взагалі розмовляти з людиною, яка чує лише себе, а на мої зауваження чи чоловікові не реагує? Як реагувати на розмови про хвороби? Я вже задовбалася щоразу при зустрічі слухати питання про гемоглобін. Втомилася від рекомендацій щодо діагностики і лікування всяких хворіб. Ще раз повторю, те що стосується моєї дитини. Вже себе хай лікують як хочуть.
     
    Останнє редагування: 24 Грудень 2017
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Може не зовсім гуманно, але краще не вислуховувати і не співчувати. Стосунки можуть трохи зіпсуватися, але таким чином ми не показуємо, що не підтримуємо таке ставлення до хворіб і лікування. Але так можна тільки зі справжнім іпохондриком, бо частим клієнтом лікарів можна бути з різних причин.
    Щодо родичів, то вважаю, що потрібно досить категорично (але при тому ввічливо/тактовно) встановити межі і не дозволяти оглядати, лікувати, радити. Дитині від такої підвищеної тривожності родичів і пошуку хворіб користі не буде однозначно.
    Сама пожиттєво змушена "сидіти" на кількох лікарських препаратах, але задоволення від того не отримую і лікуватися не люблю, тому іпохондриком точно себе не вважаю, але і рельні (не перебільшені) проблеми із здоров`ям розумію. Проблеми з здоров`ям в мене з дитинства, то тривожність батьків і родичів мені передавалася і дуже шкодила. Коли почала приділяти менше уваги власним хворобам (в плані емоцій, а не лікування), то жити стало простіше і проблеми з здоров`ям вже не настільки заважають жити. Тобто я не маю на увазі, що ігнорую хворобу, але потрібні планові ліки приймі і живу собі спокійненько без зайвих накручувань.
    Знайома з кількома іпохондриками - маю подругу, яка таблетки ковтає жменями і сама собі їх призначає, в свій час "позичала" частину аптечки бабусі і тата. В аптеці подруга поводиться як шопоголік і ліки купляє наче з радістю і спортивним інтересом:).
    Маю бабцю, яка до лікарів ходить тому, що в неї знову закінчилися таблетки і потрібно, щоб пан дохтор знову щось виписав.
    Маю ще одну родичку, яка любить лікуватися, вважає, що реальні проблеми тільку у неї і зберігає усі порожні коробки, банки від ліків (в неї того "добра" вже 2 повні коробки).
    Я теж зберігаю "корисні" назви ліків, які колись допомогли, але записую їх в блокнот. Але з величезним задоволенням викидаю протерміновані ліки/залишки ліків, які не знадобилися:)
    Не бійтеся прямо говорити, що розмови про хвороби Вам не цікаві.
    Особисто я вважаю, що ми таким чином ще більше притягуємо негатив, хвороби і нещастя.
    Говоріть, що в вас інший підхід до лікування, надаєте перевагу більш природнім методам і без зайвої потреби лікуватися і обстежувати ні себе, ні дитину не будете. Розповідайте, що були на огляді в лікаря і з дитиною все добре і обов`язково буде добре в майбутньому. Спробуйте посилатися на якісь авторитетні джерела і доводити шкідливість самолікування, побічні дії ліків і т.д. З такими людьми важливо показати, що не підтримуєт їхню точку зору і в їхні "ігри" грати не будете. Стосунки спочатку трохи зіпсуються, але такі люди добрі маніпулятори, з часом можуть звикнути і говорити на теми хворіб і лікування з тими людьми, які їх "розуміють і підтримують".
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2