Сушки для взуття - чи поможе?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем fanet, 12 Листопад 2010.

  1. fanet

    fanet New Member

    Хочу купити сушку для взуття, проте немаю найменшого поняття яка краще і ДЕ?.... порадьте хто вже має це "чудо" техніки:girl_flag_of_truce:
     
  2. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    Купляли в Метро років 2 тому, дві округлі "штучки", які вставляються у взуття та включаються в розетку, воно гріє, і світить таким світлом (пише що вбиває мікроби і запах). Зимою річ незамінна, ми навіть брали на лижі, включали на ніч в лижні чоботи. Плануємо ще купити, бо доволидось серед ночі переставляти з одного взуття в інше. Коштує в районі 100-200 грн залежно від навороченості.
     
  3. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    Згідна, я вже 4 роки користуюсь. Купувала в Метро. Тоді вони коштували по 80 грн. Також світяться і гріють. На ранок навіть мокрючі чобітки стають сухенькі.
     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    не памятаю вже де купували, але штука то дуже корисна і дієва! всім треба мати в хаті:girl_claping:
    в нас не округлі - мають вигляд носиків від мештів - така ж форма, щоб всюди просушувала)
     
  5. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    Мені таку сушку мама купила, де не знаю. Вона в мене така подовгаста, а в кінці заокруглена (як капля). Я задоволена, насправді хороша річ, та й взуття гарно сушить.
     
  6. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    Ось, прийшло в новому каталозі Метро, та сушка, що трикутниками 75 грн, "капелькою" дорожча, але вона ще світиться. В мене та що "капелька"
    [​IMG]
     
  7. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    А для чого у цій сушці світло ?
     
  8. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    Якщо треба висушити швидко, то справді дієва. Але, на скільки знаю, швидка сушка негативно впливає на взуття, особливо шкіряне. Тому і біля батарей недобре сушити.
    Найкраще взуття сушити при кімнатній температурі, напхавши туди паперу, наприклад, газети, для збереження форми взуття.
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2010
  9. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    Те світло ніби вбиває запах і мікроби, якась лампа спеціальна. Реально, в мене є дермантінові зимові кросівки, на морозі нічого, а якщо десь в приміщенні посидіти, то нога потіє, а в кінці дня.. ну ви поняли)) після сушки ніякого запаху взагалі не залишається.
    Ага, я одного разу так сушила замшеві кросівки при кімнатній температурі, боялась поставити біля батареї, щоб не "покоробилось", бо замша так може від води, і сушку свою боялась запхати... на 3-й день вони вже попахували цвіллю.. То літом можна на балкон, чи вікно відчинити, то воно просохне добре, а зимою я іншого виходу не бачу. Ну і крім того та сушка не гріє сильно, те тепло таке легеньке, якщо я зимові чоботи промочу наскрізь, а особливо якщо це кросівки з вшитим синтепончиком, то воно 2 дні сушить, значно слабше тепло ніж від батареї.
    Інколи перед виходом на двір, я прогріваю взуття тією сушкою десь годинку, в ноги зразу тепло, і те тепло пів дня відчувається.
     
  10. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    І ми таку в Метро купили! Супер річ!

    Це якщо часу багато, а при умові, що потрібно швидко-ця сушка незамінна, як на мене.
     
  11. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Сушки для взуття - чи поможе?

    Папір запихають ще й для того,щоб забрати зайву вологу, і замінюють, якщо папір стає вологим. Тому і запаху цвілі нема.
    Легеньке тепло, це все ж не кімнатна температура. Просто у нас також є така сушка, але користуємося нею дуууже рідко, коли це вкрай необхідно. Якщо ж є можливість просушити взуття нормально, то так і робимо.
    Ніхто не заперечує. Канапку також можна з"їсти на обід, якщо дуж їсти хочеться, але борщ корисніший ;)
    P.S. Моя справа - поділитися знанням, а кожен вже нехай вирішує.
     
  12. WildWind

    WildWind Member