Суші

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Fanny, 7 Лютий 2007.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: карасі і рисова горілка :)

    В місцевих любителів спиртного від такого марнотратсва алкоголю серце би боліло:)
     
  2. mavka

    mavka Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    :)

    Що мені найдужче подобається в тих східних кухнях, то це маринований джинджер. І як воно українською... ? Gari ( pickled ginger). Имбирь російською. Відноситься до роду вяжучих трав (стамбхана карма) :) такими ніжними рожевими пластівцями нарізаний, солодкувато-терпкувато-пекучо-пахучий. Ароматний - страх!..
     
  3. Руся

    Руся Загублений

    Відповідь: Суші

    Відриваю від серця. :)

    www.osushi.ru

    Тут на сайті все докладно і з малюнками. Я робила мені вдалися з першого разу!!!!!
     
  4. Stanley

    Stanley New Member

    Відповідь: Суші

    Для того щоб розчарувати в японській кухні-так:) Насправді в тих готових наборах суші що продаются в супермаркетах вони несмачні- дуже твердий рис, майже без смаку.
    Краще сходити в суші-бар, або спробувати приготувати, принаймні в Харкові вже без проблем можна придбати все необхідне, я думаю що в Києві тимбільше.
     
  5. Fanny

    Fanny Загублений

    Відповідь: Суші

    мда...... було б прикольно полежати в такій ванній, що описала мавка. Але, на мою думку, то не наше задоволення. Український менталітет проти виливання алкоголю в ванну =)))


    Знову прийшов лист в ЛДЖІ - вони мене потроху спамлять. В тому листі лінк на вікторину http://quiz.lg.ua/about/ Правда я виграла лише ручку, але може вам пощастить більше))) Найбільший приз - плазмовий ТВ=)
     
  6. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    сайт з проблемами...
     
  7. Leopolis

    Leopolis Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Впевнений, що таки пощастить - двома ручками суші їсти зручніше!
    Суші для українця така ж сама екзотика, як для японця сало в шоколаді :)
     
  8. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    сало в шоколаді?..
    для мене теж екзотика... :)
    я й не знав, що в україні є какао-дерева... ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Суші

    Розкажіть секрет як його їсти, бо мені він нагадує "тройной одеколон", тіко без образ. Правда я васабі теж не вживала, а зараз звикла. Обожнюю суші
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Ним закусують після кожного суші :)
     
  11. Stanley

    Stanley New Member

    Відповідь: Суші

    А от навіщо в японських ресторанах разом з суші приносять згорнуті вологі теплі рушники в дерев"яних човниках? Невже руки витирати?????
     
  12. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Суші

    Це я вкурсі, я мала наувазі що як переконати себе запхати це до рота, бо смак на мій погляд не дуже
    Stanley рушнички звичайно для рук, вони такі пахучі і теплі, ммммммм, особливо в холодну пору це так приємно :)
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Я суші готую вдома. Чоловік часто просить приготувати, а магазинні не смакують.
    А імбир їсти теж не можу, справді нагадує тройний одеколон.
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Читаю дописи за 2007 рік і дивуюсь як все швидко змінюється. В мене майже всі знайомі вже навчились робити суші. Всі інгредієнти вже до нас завозять. Та й навіть з оселедцем вони смакують - перевірено. При чому далеко не завжди подають їх і у барах з сирою рибою - адже всі їдять саму малосольну, копчену і т.д. рибу. Так і до ролів її дають.
    А магазинні дійсно нікудишні, ну не мают вони дубіти кілька днів..
     
  15. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    О, треба спробувати :).
    А я робила із копченої скумбрії, спеціально для своєї мами, бо вона сирову рибу не їсть. Теж було смачно.
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Я дуже люблю суші, їла б кожен день - не надоїдає!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Я на жаль їх не їм після прочитаного в інтернеті...
    вважаю що не оброблена термічно їжа містить бактерії. зокрема зустрічаються токсоплазми.
    і ви ніколи не думали, що японці це їдять все життя а ми- останні кілька років, і що наші органи ще не можуть відфільтрувти усе шкідливе, що там є?
    ну і напевно найважливіше для мене- я не вірю в ідеальну якість сирих інгрідієнтів , думаю надто малий термін збергання в такої продукції, а по ціні - це не фаст-фуд, тому термін реалізації не такий швидкий.
     
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    Ой i я прочитала свiй пост з лютого 2007 - з того часу я вже давненько пiд'їдаю свої любимi сушi - СИРI! Саке правда ще не пила, бо все якось на сливове вино тягне. Тепер з моєю дiєтою я мало чого їм, але на сушi нi грошей нi калорiй не шкода. Тiльки чоловiк все хвилюється що я їх багато їм... перше було ГВ, тепер за мене сердобольний хвилюється. Я кажу шо нiц не буде, сирої рибки ковтнув, саке на неї хряп, i всiм бактерiям харакiрi! :D
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Суші

    :xaxa: Не так вже й далеко від правди)) Насправді антимікробною сильною дією володіє васабі - тому воно обов"язковий інгредієнт.)
    Спробуйте саке у прохолодну погоду! Його подають теплим - надзвичайно приємно зігріває;)

    А взагалі проситиму всіх не керуватись стереотипами і не вводити в оману - решта. Суші - це не те що сире. Є безліч видів з копченою, маринованою, малосольною. смаженою рибою. Крім того суші є виключно з морепродуктами. або виключно овочами, або з ікрою. Є солодкі ще суші:) Думаю про сирі суші говорять ті хто мало про них знають. Вони бувають дуже різними. Ну а в вареному рисі і норі - бактерій точно нема:)
    Я хочу навпаки сказати про користь такої їжі - вона легка, дієтична, максимально корисна (в т. ч. для пам"яті) і навіть "бореться" з раковими клітинами.

    Щодо імбиря - він допомагає почати куштування нового виду рола з "чистого листка" як це говориться. Очищує рецептори. І для цього його досить з"їсти - трішки -трішки. а не великий шмат. Іноді я його взагалі не їм - і не заважає.
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 3
  20. mirawoo

    mirawoo New Member

    Відповідь: Суші

    Здається, в Сушії є суші-студія, де навчають, як готувати цю страву.