Сурогатне материнство

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем sofcja, 23 Листопад 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сурогатне материнство

    То є дитина чоловіка. Ну, так вже склалося культурно, що жінка може чоловікові сказати "хочу від тебе дитину", "твій син нині начудив" тощо... Так що можна то словесно викручувати, але свідомість така буде й думка за ті 9 місяців проскочить, повірте.
     
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    ще трошки цікавого
    мммммммммммда.............
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2009
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сурогатне материнство

    У жидів то було прийнятно трохи з інших причин, про які ми зараз говоримо. Навряд чи сучасні жінки би на такі погодилися.
     
  4. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Ну так але ж сам факт сурогатного материснства, як то кажуть, наліцо.
    І такий факт не один, Яків також мав дітей від рабинь.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Але там взагалі, якщо жінка не може дати дітей, то з нею по якомусь часі можна розлучитися, бо жінка МАЄ давати дітей. Так що то не є аргумент на користь сурогатного материнства. Як на мене, зовсім навпаки.
     
  6. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Я про те, що такі ситуації авторами Біблії не засуджувалися.
    Зрештою, переконання, що жінка МАЄ давати дітей - не є лише прерогатива юдеїв. У них просто це зведено в ранг закону. А скільки європейських чоловіків-християн кидає своїх жінок, бо ті не можуть народити дитину...
     
  7. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Давайте прямо: Аврам сам персонально в результаті природного статевого акту зачав дитину з рабинею. Сурогатне материнство виглядає далеко не так - чоловік та дружина виступають донором "матеріалу" (сперми та яйцеклітини), запліднення відбувається у лабораторії, а вже запліднену яйцеклітину підсаджують жінці.
    Різниця доволі суттєва. З моральної точки зору і з фізіологічної.
     
  8. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Я сильно сумніваюся, що якби на той час існували відповідні технології, Сара б йому це дозволила )
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ну, та в Старому Завіті й каменування допустиме. ;)
    Якщо протягом 7ми років жінка дітей не дала - її мали відпустити (читай вигнати).

    А мені воно чи так, чи так дико. Я розумію, що тоді розуміння подружжя було інше, але все одно.
     
  10. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Та то безперечно. Я радше хотіла підкреслити, що таки не варто шукати у Біблії підтвердження схвалення сурогатного материнства.

    П.С. Глибоко вже досить проникла в людську свідомість сучасна технократична ідеологія. Люди втрачають відчуття власної гідності, не відчувають своєї винятковості, унікальності - готові розмножуватись через пробірки, клонуватись, проводити на собі експерименти з генної інженерії і вважати все це абсолютними благами цивілізації. Насправді ж нас поглинає культура смерті.
     
  11. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Така проблема, як і кожна має завжди дві сторони. Але ніхто не задумався над тим, шо та певна конкретна сім’я не може мати дітей не просто так. Значить Бог просто дає їм час шось змінити в своєму житті. Багато жінок не можуть мати дітей через багато причин, серед який найчастіше зроблений аборт або безвідповідальне раннє статеве життя. Звичайно, є багато подружніх пар, які заслуговують на повну щасливу сім’ю, і не можна всіх рівняти під одну лінійку. Та я знаю пару, в яких після 8 років бездітного життя народилося 3 здорових дітей, між ними і пара близнюків. Я веду до того, що можливо, не все в світі варто отримати вже, зараз і за гроші, бо ми так хочем. Але то моя суб’єктивна думка, можете і не погоджуватися....
     
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Я би так не сказала. Скільки нас є в гілці "нарешті мам", скільки знаю безплідних пар - не думаю, що хтось з них робив аборт, чи було безвідповідальне раннє статеве життя (певно маєте на увазі ускладнення від купи різних інфекцій). Дівчата - добрі, милі, порядні, часом каються, що може подумали щось не так, що Бог карає їх тепер через це... Причина непліддя в третини дівочих посиденьок - чоловічий фактор, на жаль, здоровя в українців вже не те, офіційно, з кожним роком падає один з найважливіших показників сперми - рухливість сперматозоїдів.В кількох дівчат - полікістоз, а в більшості поки що нез'ясовані причини...
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    ну тоді до чого тут сурогатне материнство? Жінка ж може завагітніти і виносити, а проблема зовсім то не в ній... а чомусь основний акцент по злому року ставиться на жінку, і ярличок одразу чіпається... а вона ні в цапову душу....
     
  14. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    ви знаєте тут так багато говорилось про оплату що аж страшно - чому ж ми бачимо всіх людей корисливими?!
    звичайно це і нагрузка, і стрес, і масса витрат на вітамінки-одяг-лікарів, але, але, але це ж прекрасно допомогти здійснити мрію! дуже шкодую дівчат яким не вдається стати мамою.
    якщо буде потреба допомогти то зважусь на той крок. інша "рідна" мама чекатиме дитятка в сотні разів більше ніж та що виносить і не віддати їй його було б кощунством. гарний варіант стати сурогатній матері потім хрещеною і бачити щасливу сім'ю і "майже свого" чада:girl_smile:

    а гроші - то таке. я б лише попросила оплачуати всі потреби і послуги під час вагітності, безкоштовно то надьто дорогий подарунок:girl_in_dreams:

    дякую всім за дописи. і за те що ніхто мені не подякував:girl_haha:
    жартую:girl_cool:
     
  15. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Знаю точно, що я б не змогла бути сурогатною матір"ю. Виносити і віддати... та ви шо!? Але особисто я, коли народився малий, побачила проспект про донорські яйцеклітини, ось це я допускаю. Коли жінка може виносити, але не має здорової яйцеклітини, яку можна запліднити, то тут я би за певних умов, змогла прийняти участь і допомогти. Але це лише міркування на тему, тому що як уявлю, що моє дитя, з моїми очима, посмішкою, рисами, буде у чужих (навіть надзвичайно дбайливих) людей, то мені моторошно стає.
    Я однозначно розумію, що таке материнство, і навіть не хочу думати, що могло би бути якби... але у дитбудинках стільки дітей, здорових, веселих, чуйних і добрих.... які у кожній жінці бачуть МАМУ, і у котрих в очах лише питання "Ти ж по мене?!"... Ситуації різні, світосприйняття різне, та на світі вже є дитя, яке чекає, яке ВЖЕ ЛЮБИТЬ, яке потребує молитви за нього, якого ВЖЕ ВІДДАЛИ, якого наша держава не захищає належним чином, якщо за ту дитину не запитаються, то часто вона до зрілого віку не має статусу на всиновлення... Думаю, мою думку зрозуміли, я за всиновленя, хоч я і не проти сурогатного материнства, але всиновлення, як на мене, меє бути на першому місці у серцях людей, які чомусь позбавленні можливості стати батьками. Можливо, вони мають врятувати чиюсь душу, щоб до них прийшла ще одна - вже кровна.
     
  16. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Та мабуть тому, що ніхто не чув випадку, аби дитину носили й родили задурно.
     
  17. Sanka

    Sanka Active Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    а я вже подумала, що набридло сваритись...

    сама б не змогла дитинку віддати,
    але розумію жінок, які за гроші можуть це зробити, якщо своїх прогодувати треба
    і жінок, які не можуть самі виносити і йдуть на цей крок...
    не думаю що він їм легко дається...
     
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    Я бачу це зараз досить розповсюджено.. тільки писала недавно, а нині гуляю на озерах з малим і зі мною починає говорити старша пані з візочком.. Я думала то бабця, а то виявляється няня, вона його няньчить з 4х днів, а дитинка як вона пояснила "рідна, але всиновлена від сурогатки".. А мама бізнес-леді немає на то часу, вона в них цілодобово, відпускають тільки у неділю з 4ї до 10ї вечора. Жіночка мені каже - "мені його Бог послав, він мені як синочок, він навіть на батьків не реагує, я з ним день і ніч, а вони навіть незнають як приготувати йому суміш.." Мені щось так не по собі стало, манюні 2 місяці..
     
  19. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    :sad:

    Як на мене, то ця бізнес-леді не менш сурогатна матір...
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Сурогатне материнство

    бізнес-леді все в житті вирішує грошима. Треба дитину - то купила собі цяцьку, і няню купила, і потім школу, і ВНЗ...
    далі коментувати просто не хочеться...............