Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем popelushka, 17 Грудень 2008.

  1. Sobko Oksana

    Sobko Oksana New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    мому меншому за два тижні буде вже рік, то заяву можна подавати вже чи потрібно почекати доки йому рік виповниться?
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    можна подавати. Поки призначать судове слухання, уже вам рік буде.
     
  3. OOI

    OOI New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    Дівчатка доброї ночі!!Я новенька але мушу з кимось поговорити!!!!Після трьох років шлюбу вирішила розлучитися у нас є донечка якій 2 роки,чоловік погрожував що забере її!!Але справа в тому що він ніде не працює проте має зв"язки,він жив з батьками в маленькій квартирі я в приватному будинку +я на власні очі бачила що він вживає наркотики(трава) і грає на автоматах!!!Хто мав подібну ситуацію підкажіть чого можна очікувати!!Подала дві заяви про розірвання шлюбу та аліменти!
    Він напевно сьогодні отримав повістку.
     
  4. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    ніхто йому дитини не віддасть
    якщо маєте свідків чи докази, то жодні зв'язки йому не допоможуть. Та й чоловіку, котрий вживає наркотики та маленька крихітка 100 років не потрібна.
     
  5. OOI

    OOI New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    З доказів тільки пляшки я знайшла в себе на території,свідки є але вони не хочуть говорити про це!!!А з батьками він і зараз живе!!!Та донечка йому н потрібна там скоріш його батьки будуть керувати процесом,просто нзнаю чого можна очікувати,впринципі вони двоє групу інвалідності мають проте працюють думаю що суд також буде зважати на це!
     
  6. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    не бачу причин вам хвилюватися , бо по-перше, якщо
    то ніхто дитини від вас не забаре;
    по-друге, хто забере дитину від любячої мами, щоб віддати бабі і діду (ще й з групою інвалідності), які живуть в одній хаті з наркоманом
     
  7. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    Шлюб розірвуть, якщо Ви будете наполягати. Лише можуть дати термін на примирення, бо є малолітня донечка.
    Аліменти у Вашому випадку краще подавати у твердій грошовій сумі, оскільки чоловік не працює. Ніхто Вашу малечу не забере.
     
  8. OOI

    OOI New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    Дівчатака дякую за підтримку та корисну інформацію!!!Буду повідомляти про перебіг можливо комусь стане у пригоді(не дай Бог)
     
  9. Sobko Oksana

    Sobko Oksana New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    я сьогодні йду писати заяву на розлучення, як на диво чоловік погодився це зробити мирно. Що з того вийде незнаю. Мені важко бо я його люблю ще але зраду пробачити неможу
     
  10. Sobko Oksana

    Sobko Oksana New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    в мене таке питання, може хтось знає. В мене на даний час з чоловіком є 1000 доларів, і він на ці гроші претендує, але це є гроші що я получила на дитину. Як думаєте він може їх відсудити?
     
  11. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    претендувати чоловік, звичайно, може. Але ви в суді, пояснете, що ці гроші - це допомога при народженні дитини, і на вашому утриманню залишаються двоє малих дітей, а ви у відпустці по догляду за дитиною і ніде не працюєте. Головне добровільно не віддайте. Що за чоловік, ні стида, ні честі :girl_feminist:
    Раджу, ще подати на аліменти.
     
  12. Sobko Oksana

    Sobko Oksana New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    ще дитині немає року, тому неможу подати на розвід, але він і так не працює, які еліменти?
     
  13. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    мій тато заробляв багато, але не офіційно, грошей не давав. Мама подала на аліменти, а він з часом оформив інвалідність і якусь мінімалку на роботі, то потім тату знімало окрім основної суми за місяць ще й борг за той час, що він не платив.
    Коли ростуть діти - гроші лишніми не бувають, але зрештою, то ваша справа.
     
  14. tankapartizanka

    tankapartizanka New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    ви подавайте, але вказуйте суму, яку хочете щоб він платив. Те що він не працює ще нічого не означає, суд всеодно присудить якусь певну суму, бо двоє дітей як не як. Якщо він платити не буде, то буде в нього борг і, відповідно, можна буде через суд стягнути з нього ці гроші
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    дитячі гроші у вас ніхто відсудити не може. Це не є спільним сумісним майном
    так ви ж писали, що дитині мало не за тиждень вже рік виповнюється. Так що за кілька днів це не буде перешкодою. Стосовно аліментів: те, що чоловік офіційно не працює не звільняє його від сплати аліментів. При подачі заяви вказуєте бажану сумму аліментів у твердій сумі. Аліменти стягуються з різних джерел мінливого доходу. Якщо є певне майно- навіть при відсутності джерел фінансування може стягуватися на майно. Механізм стягнення аліментів є широкий. Тут у двох словах не розпишеш.

    ---------- Додано в 11:47 ---------- Попередній допис був написаний в 11:45 ----------

     
  16. Sobko Oksana

    Sobko Oksana New Member

    Відповідь: Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

    ще тиждень до року малому, аж тоді можна писати, то я зустрічалась з адвокатом. Тільки чоловік спочатку погодився про розлучення по згоді, а тепер передумав, от тепер знов тре мені до адвоката
     
  17. Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    як юрист можу точно сказати, що у нормальної мами, яка дбає про фізичне і моральне здоровя дитини, має більш менш нормальні умови для його проживання і забезпечує необхідним мінімумом(одяг, речі, їда, відпочинок, навчання), не алкоголічка , не наркоманка, не знущається фізично чи морально над дитиною, то в такої мами дитину ніколи не заберуть, тим більше 6-річну.

    Тому зараз вам треба думати , як створити дитині умови не гірші, а може і кращі, ніж були чи будуть до переїзду. На аліменти обовязково треба подати. Їх автоматично стягатимуть на банківсбку карточку мами. Не переживати, не плакати, адже тепер у вас починається нова сторінка життя, де після того, як ви оговтаєтесь, відійдете від всіх переживань і більш менш облаштуєте своє життя, чекатимуть нові зустрічі, знайомства, враження, емоції. Обовязково відкладайте гроші і за рік-два поїдьте з сином на море. А за цих "родичів" на вашому місці забула б після вісх розлучень, судів, переїздів. Захоче бачитись з сином ,хай бачиться, але самій не проявляти ініціативи. Будьте щасливі!!!
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?


    як юрист, ви повинні знати, що і мама не може поза волею тата ( який теж не асоціальний і який має бажання виховувати дитину і має для цього усі умови) просто так забрати дитину. Тому що тато має рівні права з мамою на виховання і утримання, якщо він теж не алкоголік. не наркоман, не психічно хворий, не асоціальний тип, який становить загрозу життю і здоров ю дитини. Перед законом мама і тато рівні. Те, на чию користь приймається рішення суддею, залежить виключно по конкретним обставинам справи. У конкретно мною згадуваних випадках дітям було 5 років, 3 роки і 12 років . Я можу написати ще випадок свого колишнього співробітника, який двох хлопців дошкільного віку у дружини відсудив , бо вважав, що має такі самі права, як і дружина( і реально їх виховує)

    Я не веду до того, що 6 -річну дитину позбавлять мами. Я це веду до того, що батьки мають рівні права стосовно своєї дитини. А те, що просто як звичн після розлучення дитина залишається з мамою- це не тому, що так виключно мама вирішила, а тому, що більшість батьків реально не має бажання самстійно виховувати дитину після розлучення і реально дальше погроз про відібрання не йдуть. В той же час, якщо батько має реальне бажання виховувати дитину нарівні з матір ю, а не обмежуватися погрозами, і батько має для цього умови, рішення суду на користь матері не має напередвстановленого визначення. Тобто те, що місцепроживання дитини визначається з мамою- це практика , виходячи з того, що більшість татів на це погоджується і далі не відстоюють своїх інтересів по тих самих подальших інстанціях. Тому що більшості чоловіків одноосібне виховання дитини реально не потрібне.

    А у вищеописаному випадку Тані якраз той варіант, що там далі погроз не піде. Тому що тут власне тато не горить жити з дитиною одноосібно і її виховувати. Це так- образа на дружину зараз говорить.



    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

    страшилки узагалі не стосувалися Таніного випадку. "Страшилки" до того, що жінки хибно вважають, що закон щодо місцяпрживання дитини після розлучення виключно на їх стороні. Бо так їм хочеться. І теж уміло можуть маніпулювати батьком, шантажуючи тим, що "забере у нього дитину". Забрати дитину мама може тоді, коли батько сам не має бажання виховувати дитину. І можете мене звинувачувати у тому, що я стаю на сторону чоловіків. Від того, що голову у пісок сховати проблема не зникає у таких випадках

    п.с. тема називається "розлучилася...що далі", а не просто конкретний випадок. Тому і написане стосувалося теми.

    Те, що стосується конкретно випадку, що робити: на розлучення подано. Далі - через суд визначати місцепроживання дитини з мамою плюс подавати на аліменти.
     
  19. Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    звісно в правах вони рівні- татові не можна обмежувати час необхідний для виховання дитини, але ще раз повторюю при рівних можливостях батьків дитину залишать мамі, хіба би вонасама відказалась від цього.

    Насправді дитину не лишають тому, хто більш матеріально забезпечений, а в першу чергу залишають з мамою у випадку , якщо вона
    Якщо мати не адекватна і не забезпечує мінімумом, не дбає про життя і здоровя дитини, дитину можуть залишити з татом. Тато може виховувати, займатись з дитиною, але майже завжди дитину залишають мамі.
    У випадках, що навела Сніжна, просто не відомі всі обставини і нюанси справи, а відомо лише результат.
     
  20. agatha

    agatha Member

    Відповідь: Розлучилась, розійшлась... що далі?

    А чим тоді керується суд при визначенні місця проживання дитиини після розлучення? При всіх інших рівних ( матеріальгих, фінансових, житлових,соціальних і т.д.) умовах для тата і мами умовах? Статтю дитини? Чому у Вашому випадку двох (!) дітей віддали батькові, якщо мати теж нормальна?