Судові справи при розлученні, права чи безправність жінки

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем popelushka, 17 Грудень 2008.

  1. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    прошу підказати - скільки часу дійсне рішення опікунської ради про позбавлення батьківських прав?
     
  2. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    До моменту оскарження його в судовому порядку і вступу рішення суду у законну силу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    тобто, якщо пройшов рік, після рішення опікунської ради, я все ще можу подати в суд на позбавлення батьківських прав? і мені не скажуть заново робити всі документи?
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Звісно можете подавати, якщо Ваш чоловік не оскаржив це рішення опікунської ради.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Julijaa

    Julijaa New Member

    Всім привіт!Скажіть які права у біотата???Якщо він не зареэстрований у свідоцтві про народження і ми не були у шлюбі.Він живе заграницею,лякаэ що забере дитину.Ще не народила,а вже погрози.Стосунки в нас не склались,хоче зробити все аби т1льки мені нашкодити.Дуже за це хвилююсь..
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    як він може бути зареєстрований у свідоцтві якщо ви ще не народили? Реєстрація дитини відбувається після народження. Якщо ви не перебуваєте у юридичних відносинах з батьком дитини, реєстрація його як батька відбувається лише на основі вашої спільної заяви ( тобто фактично пишеться заява ним про визнання батьківства і ви це підтверджуєте). В іншому випадку- реєструєте дитину самостійно і вказуєте відомості про батька "із слів матері" ( тобто як мати-одиначка). В такому випадку якщо біологічний батько пред являтиме права на дитину, для цього йому буде потрібно спочатку довести своє батьківство через суд.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Julijaa

    Julijaa New Member

    Суд може змусити дати згоду проходити тест на днк..???(матір дитини)
    --- дописи об"єднано, 4 Квітень 2015 ---
    Я вже про все наперід думаю,як краще.
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Можу помилятись але вроді- лише за власною згодою.
     
  9. Siania

    Siania Love Life

    Та він вас залякує. Такі тирани далі ніж погрози не заходять. Йому не дитина потрібна, а тримати вас у постійному стресі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Julijaa

    Julijaa New Member

    Дякую!Я ніяк заспокоітись не можу.Я б просто цього не пережила якби в мене малютку забрали.
     
  11. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Перестаньте спілкуватися.
    Скажіть йому, що то не його дитина, типу признайтеся, що загуляли пару раз. Обізве кілька разів негарним словом і дасть спокій.
    Народите малюка, дайте інше по-батькові і живіть щасливо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо позивач наполягатиме на проведенні експертизи, а відповідач- відмовлятиметься- суд може постановити відповідну ухвалу про примусовий привід. Але навряд чи на це біологічний батько піде ( на судову процедуру і супутні процедури). Йому навряд чи захочеться матеріально на все це витрачатися. Це все зараз недешево вартує
     
  13. Julijaa

    Julijaa New Member

    я б так і зробила,сказала що від іншого,але справа в тому що якщо не дай Бог приведе до суда,боюсь щоб потім мені це не нашкодило.А він з тих людей що буде робити все аби тільки мене злити.Навіть ніколи не подумала що він така людина.Радуэ одне що він далеко,живе заграницею сбди раз в рік приіжаэ,можливо не захочеться йому стільки часу витрачати на суди.
     
    • Тупо! Тупо! x 1
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    та нічого вам не треба говорити. Народжуєете і реєструєте дитину самостійно. Оскільки ви не перебуваєте у шлюбі, то для того, щоб дитина у свідоцтві про народження мала реальний запис реального батька, потрібна ваша спільна заява. Тобто це фактична заява, яка заповнюється батьком на дитину і де в окремій графі ви проставляєте своє підтвердження про те, що саме ця особа є дійсно батьком дитини. Для реєстрації беруться паспорти обидвох батьків. Оскільки він перебуває за кордоном, при одноосібному поданні заяви лише вами, відомості про батька дитини у свідоцтві записуються "зі слів матері". Тобто ви вважаєтеся "одинокою матір ю" і для того, щоб відомості про батька у свідоцтві про народження дитини потім були змінені, потрібне його юридичне визнання батьківства- або через подання у РАГС вашої відповідної спільної заяви або через судове рішення. Я вам на 99.9% даю гарантію, що ваш молодий чоловік не буде вв язуватися у цю справу. І лише тисне на вас психологічно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Якщо я з чоловіком не живу є спільна дитина. Чи можна не дозволяти йому бачитись з дитиною до рішення суду? І чи можу я його в тел заблокувати щоб лишній раз не дзвонив і не нервував?
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    є підстави? Обидвоє батьків мають рівня права щодо дитини. І якщо без підстав забороняти - це порушення закону.Батько може подати позов про усунення заборон щодо спілкування.Якщо ж ви вважаєте, що батько дитини становить небезпеку для її життя та здоров я - маєте право звернутися до органу опіки та піклування . Зрештою, як і батько з протилежною заявою.
    Статтею 159 СК України передбачено вирішення судом спору щодо участі у вихованні дитини того з батьків, хто проживає окремо від неї.
    1. Якщо той із батьків, з ким проживає дитина, чинить перешкоди тому з батьків, хто проживає окремо, у спілкуванні з дитиною та у її вихованні, зокрема якщо він ухиляється від виконання рішення органу опіки та піклування, другий із батьків має право звернутися до суду з позовом про усунення цих перешкод.
     
  17. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    Чоловік дзвонить розказує мені всяку фігню що я вдома не шию а надаю інтимні послуги і це все бачить дитина. Що я не мию дитину, не виховую, гуляю з хворою дитиною. Хоча все це не правда. Сказав що приіде в пн гуляти з дитиною без мене. Не хочу щоб він дзвонив мені і таке говорив.
     
  18. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    Підкажіть чи має право підприємство платити аліменти після досягнення дитини 18 років лише по довідці з навчального закладу? Чи має бути рішення суду, виконавчий лист і згідно нього сплата аліментів?
     
  19. unsure

    unsure Well-Known Member

    Будь ласка порадьте в ПП хорошого сімейного адвоката. Дуже потрібно.
     
  20. Avrorka

    Avrorka New Member

    Всім доброго дня.. Дуже в мене склалася непроста і серйозна ситуація. Ворогу такого, як то кажуть, не побажаєш!... Був зареєстрованим шлюб, тому у свідотцтві батько записпний. Проте вся вагітнісь проходила на нервах, неодноразово кричав що має право зі своєю дитиною робити що хоче бо то його(ще в утробі) а далі пекло... В роддом я їхала сама, звідти правда зустрів, всі витрати при впгітності, пологах і до року дитини несли мої батьки, так як він не допомагав. Перший раз побив мене за 3 тижні після кесаревого, другий-за ттжнів 3 а ще через місяц просто вбив би якби не батьки, були гематоми по всьому тілу, закрита черепномозкова травма.. Світило мінімум умовне... Але таки обробив мене і в суді я його пожаліла.. А згодом пожаліла і сама про це... Далі не рухав фізично, лише морально добивав, погрожував. Була ще заява в поліцію де йому винесли застереження про недопустимість насилля в сімї. Подала на аліменти, сплачує, так як від цього залежить його перебування за кордоном. Пів року ми жили спокійно, я працюю на хорошій роботі, батьки допомагають з дитиною. Зараз він приїхав і хотів бачити дитину, так як я не йшла на контакт, він звернувся в службу у справах дітей, де йому дали 2 години в тиждень при мені чи моїх батьках. Я розумію що юридично він є батьком і має права але моя дитина теж має права які він успішно порушував. Органи опіки з легкістю дозволтли хронічному алкоголіку, садисту і тирану, людині який собі тричі вени різав вже в дорослому віці як виявилося, який над тижневою дитинкою молов що не переживе як вона з хлопіем спати буде і таке інше... знову зявитися в нашому житті. Прошу про домогу, можливо тут є толковий юрист чи хтось був у схожій ситуації і має юриста.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 5