судинна сітка на личку дитини

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем superdetka, 29 Грудень 2015.

  1. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Можливо хтось стикався з подібним явищем: судинна сітка на щічках у дитини.
    У моєї дитини з народження на щічках дуже помітні судини. Були на консультації у невропатолога, дерматолога - казали що шкіра в дитини тонка а капіляри розташовані дуже близько "до поверхні", можливо то спадкове або просто така особливість організму, але ніхто не каже що з тим робити, кажуть може переросте. Зараз доні 4 роки і 8 місяців, вона здорова, активна але судинки дуже помітні особливо в цей період (найбільше проявляються в холод або спеку).
    В молодшої доні (5.5міс.) також помітні судини. Можливо в них такий тип шкіри але мене ці судини дуже непокоять.
    Якщо дана тема вже тут обговорювалась, дайте будь-ласка посилання.
    Буду вдячна за будь-яку інформацію що стосується цієї проблеми. Дякую
     
  2. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    В нас в меншенького таке є на одній повіці ока. Нічого з тим не робила, думала то нормально. така особливість.
    Але тепер от теж цікаво знати інформацію.
     
  3. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    В мого малого, теж видно, взагалі тим не переймалась ніколи. Просто тоненька шкіра

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В малого судинки видно по всьому тілу. На скронях, на повіках, на грудях...Чесно кажучи теж думаю, що то через тонку шкіру і особливості розташування судин - в когось ближче до шкіри, в когось далі. Та в мене самої все життя судини і вени видно. Особливо на руках і ногах, і трохи на обличчі. Думаю не варто перейматись тим.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Я також колись не переймалась, але зараз судинки в неї дуже помітні, по цілому личку червоні жилочки.
    --- дописи об"єднано, 30 Грудень 2015 ---
    В мене також дуже видно вени по тілу а особливо на грудній клітці і в дітей така шкіра, тим я теж не переймаюсь а от на личку....
     
  6. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    100_1641.JPG 20160104_143206.jpg хтось з таким стикався. Мала вже комплексує, бо дітки в садочку питають чому в неї такі царапинки на личку
     
  7. dasha

    dasha Well-Known Member

    В мене такі судини з"явились після пологів, прибираю приватній клініці лазером, не є дорого але то досить болюча операція і треба ходити кілька разів, потім спеціально доглядати за лицем. Не знаю чи зараз дитина то витримає. Але можете з нею поговирити нарахунок того, що то нічого страшного, потім прибереться, коли буде доросліша. Або вони можуть самі зникнути, в мене в знайомої в малої так проступали судинки на лиці тільки зелені, потім пропали, як підросла.
     
  8. В якій саме клініці? Яка ціна?
     
  9. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Дякую. Маю надію що всветаки з часом зникнуть.... Нещодавно консультувались в Франківську в пно приватній клініці, сказали що можна лазером прибрати, але нам ще рано про це думати, можливо з часом зникнуть, маю надію.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2