Студентські подружжя

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Almariel, 18 Серпень 2010.

  1. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Це Ви про що, щось нiчого не зрозумiла...??? Сама там шлюб брала, тому цiкаво, що Ви мали на увазi...
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Студентські подружжя

    Після офіційного розлучення розривається і церковний шлюб.
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    А що незрозумілого?мала на увазі ,що саме в тій церкві існує така практика-за гроші давати уневажнення шлюбу.Ну от люди розійшлися,але пошлюбовані.То там можна за оприділену суму все владнати.Я не знаю,Чи у всіх священників,надіюся,що там є хороші справжні священники.Але я знаю не один випадок,коли люди там брали шлюб і потім діставали там же розірвання шлюбу.Шкода,що вони не розуміють,що то може бути і не правдиве уневажнення.Адже це священник бере на себе гріх,та й ті люди,які то утримують.

    ---------- Додано в 11:26 ---------- Попередній допис був написаний в 11:25 ----------

    насправді не все так просто.мало би бути...
     
  4. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Ми одружились студентами в 21рік. цього року святкуватимемо 10років шлюбу!:girl_curtsey::girl_dance:
    те знаєте почала задумуватись.... з нами на протязі 5 років навчання в Академії (на потоці 130 чол.) створилось 7пар!!! а живуть разом лише дві! ми і ще одна пара(котрі теж переживають кризу в стосунках.. чоловік 70% сімейного життя проводить в іншому місті...).. решту всі РОЗІЙШЛИСЬ....:girl_devil:таки невтішна статистика....

    ---------- Додано в 00:18 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:59 ----------

    з цим цілком погоджуюсь... разом досягати успіху легше... та маю знайомих котрі одружились рано їй 18р йому 21р.. досягли багато у житті ,в кар"єрі, в матеріальному плані достатньо високий рівень... та розійшлись недавно на 10 році шлюбу..(знайшлась у нього інша,поки дружина сиділа в декреті) шкода, бо були чудовою парою..можливо таки ще будуть разом.. бо дружина таки надіється...надто багато пережитого разом...
     
  5. lapusik

    lapusik Загублений

    Відповідь: Студентські подружжя

    Одружилися студентами на 3 курсі,то того 3 роки разом жили-вже 6 років разом,виховуємо доньку)
     
  6. Gygy

    Gygy New Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Моя знайома вийшла за свого однокурсника, коли обом було по 18. Зараз вони вже 11 років у подружжі, дуже щасливі. І в роботі змогли реалізуватися. :girl_smile:
     
  7. Patriotka

    Patriotka Member

    Ми з моїм чоловіком одружились,коли обом було по 19 років,разом вчились,закінчили універ,я з відзнакою,разом пішли на роботу,і зараз чекаємо синочка)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Ми з чоловіком одружилися коли обидвом було по 20 років, я на 5 курсі була, вагітна. Диплом писала з дитиною на руках, жили в гуртожитку з новонародженим. Умови далеко не найкращі були, абсолютно без ремонту все, пралки не було, і купи всього, грошей в батьків не брали, чоловік відразу на роботу пішов і паралельно вчився. В серпні буде повних 11 років разом. Багато сварилися,притиралися, бо до того не жили разом, до весілля знайомі були 8 міс, мирилися, багато сміялися, любили кудись разом поіхати і не мало значення чи на сусідське озеро, чив Карпати, чи в Європу, і завжди разом з дитиною. Пережили затяжну кризу в стосунках, гірку статистику поповнювати не збираємося.
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    І ми одружились, будучи студентами. Це класно, стільки всього було... Приємно зараз згадувати: а пам*ятаєш отого, чи оте?
    Цього року, як доживемо, буде 22 роки разом. Неідеальних, щасливих, кризисних, палких і тихо-сімейних....
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. unsure

    unsure Well-Known Member

    Ми також з чоловіком одружилися студентами за місяць до нашого 20-ти річчя. Цього року буде 9 років. Також було різне, багато чого пережили.
     
  11. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    У мене з класу двоє дівчат вийшли найшвидше заміж, одна десь на 1-му курсі, інша на 2-му курсі універу. І та перша розлучилась за 2 роки, і друга теж десь так. В обидвох залишились по дитині після розлучення. То одна дівчина потім скоро вдруге вийшла заміж, народила другу дитину, і за якийсь час знов розлучилась, тепер виховує сама двох дітей (ну там батьки по повній програмі допомагають, мама все наіть роботу залишила і допомагає). А та інша так більше і не одружувалась. До того ж, діавчата з добре забезпечених, "статусних" сімей, якщо так можна сказати:girl_cool:, в гуртожитках вони не жили. Ясно, що буває різне, але я б з шлюбом таки не поспішала з студентської лави (хоч як згадаю як мене, вже починаючи з курсу другого, деякі родичі і "падруги" донімали питаннями "ну коли ж вже заміж, а де ж твої кавалєри, роки йдуть і т.д.":girl_mad:), і цілком задоволена що з своїм чоловіком познайомилась після закінчення навчання і одружилась я в неповних 24 (і знову ж таки, зі слів тих "падруг" і турботливих родичів то вже "прєдєл", бо "пенсія не за горами":crazy:). Зараз от в мене студентка здавала іспит, то я знала що вона вийшла заміж, має дитинку-немовля до року, а тепер розказала, що розлучається з чоловіком, документи оформляє. Так що таке буває досить часто. А також знаю випадки, коли люди зустрічаються роками, потім одружуються і - вуаля - розлучення за рік. Бо як виявляється. навіть ті хто жив разом до шлюбу кажуть що потім ще дещо міняється (правда не знаю що, якщо вони і так вже роками жили разом, ну раз так кажуть знач щось таки в них там міняється:girl_in_dreams:).
     
    Останнє редагування: 7 Червень 2015
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Мої свекри разом вчились. Жили в гуртожитку. Одружились, коли мамі було 19, а татові - 21, вже 30 років разом, виростили і виховали чотирьох чудових синів:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    І в нас в серпні 11 років, мені було 21, а чоловікові 22, але він вже з 4 курсу працював й вчився. До того ми рік зустрічалися, хоча знала я його з першого курсу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у мене батьки зі шкільної лави разом. Одружилися, правда, у 21. Диплом мама захищала, коли мені було вже 9 місяців. Ну а тато ще довго "студіював" ( його після мого народження у армію призвали, то закінчував навчання опісля). Цьогоріч буде 39 років їх подружнього життя ( ну а відколи вони разом- то ще більше). А у моїх найкращих друзів донька цьогоріч закінчила вуз. У неї вже є 2 річна дитинка і чоловік, з яким вони також вчилися ще разом у школі, а потім- разом у вузі.Її обранець не лише вчився, але і працював мало не зі шкільної лави і всі студентські роки( хоч сам із дуже забезпеченої сім ї)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Не подобається Не подобається x 1