Студентські подружжя

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Almariel, 18 Серпень 2010.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Почула думку, що студентські шлюби часто (майже завжди) розпадаються. І наскільки я розумію, то малося на увазі, що розлучення відбуваються саме через юний вік.

    прошу статистику з вашого досвіду. чи є у вас знайомі, котрі рано одружилися і довго живуть разом (ну так хоч років з 10-15)?

    і заодно, як планувати своє подальше життя? дуже важко буде зробити так, щоб обидвоє змогли себе повноцінно реалізувати + гарні умови життя.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Студентські шлюби

    Мої батьки одружилися, коли обом було 21. Живуть разом понад 30 років уже.
    Моя двоюрідна сестра виходила заміж за студента, коли їй було 19. Досі разом. Вже сина одружили.
     
  3. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Студентські шлюби

    Кума з чоловіком одружились, коли їй було 20, після її третього курсу. Разом 18 років. Правда, з двохрічною перервою - розлучились, а потім одружились знову. :)
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    дякую за відповіді. ще попрошу уточнення: як живуть? гарно, чи просто існують в одній квартирі?
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Студентські подружжя

    Ті приклади, що я писала, живуть дуже гарно.
    Мої батьки взагалі для нас із чоловіком були прикладом. Коли ми одружилися, у них настала весна почуттів, аж мило глянути!
     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    дякую. справа, скоріше, у віці чоловіка. Жінка раніше готова до обов’язків, спільного життя, дітей.
     
  7. Sandoryk

    Sandoryk Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Мій дядько одружився коли обом було по 18р., хоча батьки були дуже проти,бо ще молоді.
    Але коли прийшли додому і повідомили то батьки дали їм обручки.
    Живуть разом вже більше 10 років .
     
  8. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    У моєму випадку - чудово живуть. Після перерви зрозуміли кожен власні бздури, знайшли сили це признати, і тепер, коли бувають якісь непорозуміння, згадують про часи, коли були один без одного і все швиденько стає на свої місця.
     
  9. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Мої батьки одружились коли мамі було 17 років, а татові 20 років, через рік зявився мій брат, потім через 4 роки ще один брат і потім через 2 роки я :girl_spruce_up:
    Тобто в 24 роки в мами було вже 3 діток. Живуть більше 30 років разом, мені приємно на них дивитись, друга молодість настала, коли всіх поодружували і триває досі :girl_dance::girl_in_love:
     
  10. dasha

    dasha Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    В мене знайомий викладач одружились з жінкою, ще студентами і вже 20 років живуть в студентському гуртожитку кімната 18 м, решта все общакове. Мають двоє дітей. І нічого я їх звичайно добре не знаю, але до церкви весь час ходять, не бачила щоб сварились і дітей добре виховали. Певно все залежить від людського терпіння:yes::smile:
     
  11. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Мої батьки ще були студентами, коли їм було по 19 і 21р. Згодом народилася я, а вони ще жили в гуртожитку. Так починали своє життя з нічого, ні житла, ні роботи... По закінченні інститу переїхали в інше місто і жили в гуртожитку (одна кімната, спільна кухня, туалет і т. п.), але нічого. Пішли на роботу, і так рік за роком йшов, дожилися до 3-кімнатної квартири, народився ще мій братик, нормальна робота. Все чудово, світлі почуття і далі панують між ними. Уже 25 років разом:girl_in_love:
     
  12. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Моя тітка з вуйчиком одружились, коли їм було по 20 років, через рік родилась у них донька. Жили довго з батьками. Стали на ноги лише після 33, зараз у 47 живуть дуже добре в матеріальному плані, а в духовному в них завжди все було добре. Можу сказати, що це для мене зразок подружжя.
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Студентські подружжя

    У нас сусіди теж - студентська сім"я зі стажем. Вони ще зі школи були разом, потім в інституті одногрупниками були :) Живуть ніби добре (самі для себе добре, хоча до інших - недобрі люди, ніхто їх не любить... Але їм так добре). Певно, то все від людей залежить...
     
  14. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Мої батьки одружилися, коли їм обом виповнилося 21. Вже 30 з хвостиком років живуть душа в душу.:girl_tender: Всі інші у нашій сім'ї одружувалися за 25. Відчуваю, що і мене таке чекає.:girl_yes2:
     
  15. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    нажаль зараз такі студентські сімї створюються не через велике і чисте, а в більшості випадків через вігітність. Хоча вийнятки завжди є.
     
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    та звичайно вийнятки є. ми одружуємось, бо просто вже не можемо один без одного, коли один їде до себе додому, а другий - до себе.
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Студентські подружжя

    Моя сестра. Їй було 17 а її чоловіку 18ть тоді коли вони взяли шлюб. Живуть разом досить добре. Після того як попробивали життя з батьками (рік чи то півтора) вона з чоловіком втекли на окрему квартиру. Живуть окремо з того часу ось вже 21 рік.
     
  18. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Якщо ви питаєтесь про себе, то я би сказала, шо те, чи ваша сімя проживе довго, залежить не від віку, а від вас самих.
    Мені всі казали, чого ти так рано заміж виходиш?? На що я казала, що моя мама заміж вийшла, коли їй було 28 і не жила з батьком щасливо. А свекруха вийшла заміж, так як я, в 19 і прожила щасливо, як то кажуть, доки смерть не розлучила їх.
     
  19. sv-ukraine

    sv-ukraine New Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Думаю, великої різниці немає, коли ви одружилися - чи швидко чи пізно. Основне - чи поважаєте одне одного
     
  20. Роса

    Роса Member

    Відповідь: Студентські подружжя

    Наші найкращі друзі одружились практично одразу після школи (вчились у паралельних класах). Разом вже 18 років, 2 синів. Дуже активні і веселі. Всюди разом: в парк - на 4 велосипедах, взимку в гори - 4 пари лиж, на море - також всі разом, навіть у вихідні всі разом читають (благо, що не одну книжку :) ). Обоє абсолютно реалізовані в цьому житті, самі (без будь-якої допомоги) заробили на досить пристойну квартиру, авто...

    В мене ж, абсолютно протилежний досвід. 1-ий раз вийшла заміж в неповних 18 - не прожили і двох років. Зате 2-ий шлюб вдалий, разом 11 років.

    ІМХО, сказати однозначно, що раннє одруження буде обов"язково вдалим чи не вдалим, не можна. І приймати рішення, спираючись на такі опитування, буде теж не вірним... В такій штуці як "коханя" треба слухати свого серця... а якщо є якісь сумніви, то чужі підтвердження\заперечення просто можуть хибно повпливати на правильне прийняття рішень...
     
    Останнє редагування: 21 Серпень 2010