Струнний квартет

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Julietta, 21 Вересень 2009.

  1. Julietta

    Julietta Member

    Якщо не помиляюсь, то такої теми тут ще немає.
    Чомусь коли говорять про музикантів, то мають на увазі тільки тих музикантів, які грають музику до танців безпосередньо на святкуванні і забувають, що музиканти також можуть бути окрасою розписки. Звичайно найкраще для цього підійде саме струнний квартет.
    Чи у вас на розписці буде струнний квартет?
     
  2. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Струнний квартет

    ;-))
    а струнний дует бандуристок (точніше тріо, дві бандуристки і магнітофон) вам не піде ;-)) ?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Струнний квартет

    Мені підійде струнний квартет. Просто цікава думка форумчан щодо цього.
    На рахунок бандуристок, як то кажуть на вкус и цвет.. Просто залежить від стилю самого свята. Кожному своє.
     
  4. Tetjana

    Tetjana Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    У мене була виїздна розписка в Будинку вчених на яку ми запросили тріо бандуристок з заксу (ціна- 300 грн). Яку вони створили чудову атмосферу, всі гості не стримували сльози)))
    А на перший подружній танець нам акомпанував військовий духовий оркестр (весілля теж булр в Буд.вчених). Було надзвичайно гарно: ми сходили під музику по гарнючих сходах, а потім у сердечку з квітів виконували свою постановку))) Відчуття - незабутні!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. tulia

    tulia New Member

    Відповідь: Струнний квартет

    В мене на розписці був струнний квартет, дуже класно звучав, музиканти елегантно виглядали, в фраках і бабочках, церемонія в результаті получилася досить інтелегентна і вишукана, гості всі були в захопленні і дуже розчулені від звуків скрипки.
     
    Останнє редагування модератором: 20 Серпень 2010
  6. lessy

    lessy New Member

    Відповідь: Струнний квартет

    у нас була розписка в Палаці Потоцьких - був струнний квартет. дуже гарно, кажуть бандуристки теж не погано, але я надала перевалу квартету. вважаю що не помилилась
     
  7. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    у мене був струнний квартет. зустрічав гостей біля ресторану на вулиці. фонтан, музиканти елегантно вдягнуті, якісь там закуски стоять - короче, виглядало дуже вишукано!
    а ще в нас був перший танець під акустику!!! враження у гостей ще довго були!!!
     
  8. tori

    tori New Member

    Відповідь: Струнний квартет

    а які музичні інструменти присутні у цих струнних квартетах?
     
  9. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Струнний квартет

    2 скрипки, альт, віолончель.
     
  10. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    А у нас на виїзній церемонії будуть студенти (дві дівчини і два хлопця) моєї сестри. Вони зараз на 3-му курсі консерваторії. Я вже їх бачила, домовилася з ними наперед, але вони ще не готували конкретної програми, пізніше будемо узгоджувати:girl_phone1:, що саме вони будуть виконувати. Для них це буде дебют на весіллі.:girl_smile:
     
  11. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Струнний квартет

    бажано щоб хтось обов*язково знав після яких слів що потрібно грати, а то буде суєта.
     
  12. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    У нас на розписці в палаці Потоцьких був квартет надзвичайних музикантів..зал був орендований на годину і поки ми ходили фотографувалися, гості насолоджувалися музикою..
     
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    Ми коли приїхали в зал, то вже усе було готово до "виїздної" церемонії (не дуже виїздна, бо усе було в ресторані на першому поверсі). І я досі вважаю, що квартет і загалом церемонія були найяскравішим і найромантичнішим моментом нашого весілля. Така увага на батьків, на мого тата, який мене вів до нареченого і це усе на поєднано з такими прекрасними мелодіями!
    Музиканти з тамадою побачилися вперше за пів години до початку церемонії, але це ніяк не вплинуло на якість...Вони собі просто позначили, що, наприклад, після виходу трьох батьків (тато молодого і дві мами), вони грають певну мелодію, а після виходу молодого - іншу, ну і під вихід мене з татом була окрема мелодія. Від цієї церемонії отримали усі велике задоволення, хотілося б повторити.:girl_in_love:
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    нічого дивного, а нащо раніше?:) Це ж у вас весілля раз, а в людей, які обслуговують весілля тих забав... Уже все без пам'яті знають. І всі твори підібрані відповідно до церемонії. Наприклад Мелодія Скорика завжди йде на Благословення батьків, то так сльозливо :) Сама раз чуть не плакала на чужому весіллі. :D
     
  15. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    ми просто раніше в темі обговорювали те, що то будуть грати студенти моєї сестри, які ніколи раніше на таких церемоніях не грали...ну і просто вони самі хвилювалися, чи з тамадою все вдасться завчасно обговорити, щоб правильно вступати за сценарієм.
     
  16. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Струнний квартет

    В центральному львівському РАГСі в обидвох залах грають бандуристкий й струнний... не впевнена, що квартет.
    У мене на самій забаві був струнний квартет - всім дуже сподобалось. Тому рекомендую.
     
  17. Nadyuwa

    Nadyuwa Member

    Відповідь: Струнний квартет

    Шукаю струнний квартет або арфіста на розписку. Може хтось , будь лаааска, піДКаже
     
  18. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    Я можу гарну арфістку порадити, але ввечір, бо зараз з телефону
     
  19. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Відповідь: Струнний квартет

    і мені будь ласка)
     
  20. Nadyuwa

    Nadyuwa Member

    Відповідь: Струнний квартет

    Хотілося б скрипаля. Але не з космічною ціною.