Строки кари в Українi.

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Koza-Dereza, 27 Січень 2009.

  1. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Прочитала передруковану статтю в однiй з мiсцевих газет що (хм, забула в якiй областi, але точно не у Львiвськiй) засуджено було подружжя яке вбивало своїх дiтей. Жiнка рожала дiтей (трьох, помимо першої дитини, яка живе), i цi дiти їм були не потрiбнi, отже вони їх топили у ваннiй. Рожали дома, у ваннiй, там новонародженого i залишали.
    Йому дали 12 рокiв в тюрмi, їй 10.
    Я не раз чула жахливi iсторїї про людське звiрство. АЛЕ я, зазвичай читаю що вироки є набагато жорстокiшi. Наприклад, я думаю що за щось подiбне дали б три довiчнi ув'язнення, тобто за кожну дитину. Або принаймнi не менше 70 рокiв (я дивлюсь багато документальних судових фiльмiв) А в Українi, дали 12 рокiв i 10 рокiв за фактично серiйне вбивство.
    Як так може бути? Це правильно? Це гуманно? Це можливо???? Троє (чи бiльше дiтей мертвi) А тi собi вийдуть через 10 а то i менше рокiв i будуть продовжувати своє смердюче життя.
    А iншi судовi "вироки", сумнозвiсна 117 стаття, скiльки дає? НАпевно не багато.
    В нас є тут Українськi правознавцi. Пояснiть, може, якщо знаєте, чому так????? У мене це не помiщається в головi.
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    а в україні все може бути.....ще добре що їх не визнали "невміняємими",ато полежали б в дурці пару років,а потім знов на волю....
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    Це в Америці строки покарань за різні злочини сумуються, то там і на 200 років посадити можуть. А в нас, наприклад якщо людина здйснила кілька злочинів, за які передбачено 3, 5, 10 років, то її засудять на найбільший - 10 років. Ну і звичайно, що ще й є немалі шанси вийти достроково.
    До речі скорочення терміну покарань це і є "гуманізація" :padonak:
    А взагалі то в нашій країні багато чого на голову не налазить
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    я взагалі не проти смертної кари за такі злочини
    бажано з кількарічним відтермінуванням - щоб посиділи-подумали перед смертю

    нині по новинах сказали, що якісь чоловіки підкоп зробили під банк
    за це певно сядуть років на 10-12 теж
    такі гуманні закони - що тобі підкоп, що троє дітей вбити...
    виходить покарання приблизно однакове :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  5. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    Це взагалi жах!

    А про жертву нiхто i не думає. Я нiколи не плачу за совком, бо впринципi, прожила тiльки дитинство у ньому, але хоч була смертна кара, пуля в лоб i дасвiданiє. Певно за сучасної влади Чiкатiловi дали б 15 рокiв в тюрмi плюс великий АЙ ЯЙ ЯЙ вiд суддi.
    Мене просто цiкавить КОМУ ЦЕ НА РУКУ???? Кому корисно щоб покидьки гуляли на вулицi i дихали, жили, бачили, вiдчували, коли замордованi ними люди в землi, особливо дiти, нi в чому невиннi дiти!
    Я розумiю що може з банкiвського прикладу дали довший строк бо МОЖЕ (i я не стверджую, просто припускаю) що власники банку дуже образились i подбали (хм, домовились) щоб тим грабiжникам дали по повнiй програмi.
    Хоча навiть в Америцi, знаючи що є i смертна кара i довiчне ув'язнення, i дуже жорстокi покарання, злочинцi всеодно iдуть на злочини. Але знаючи що найбiльше можна вiдсидiти 12 рокiв та ще й мати шанс вийти рано, то шо, гуляй душа, так получається. Або й пiдплатити десь комусь... i може взагалi умовно "вiдсидiти".
    Ех, сумно дуже сумно.
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Ірушка

    Ірушка Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    Щодо смертної кари....в нас настільки корупційне правосуддя, що розстрілювати будуть в більшості невиннних.Я знаю людей, які збивши насмерть людину не отримали навіть умовно, і людей які ні в чому не винні відмотали строк по повній.
    Так що краще хай злочинець не досидить чим покарають невинного.
    Розповім випадок з своєї родини.Моя бабця садила мак, одного разу до неї завітали шановні менти переодягнені і попросили продати маковиння - вона продала за 40 грн.
    Через годину вже були хлопці в хаті і сказали що будуть трусити.Бабця звичайно незнаючи що без відп. документів вони цього робити не можуть - принесла сама цілий мішок маку.
    Слідство, суд і що мене найбільше вразило:прокурор просив 7 років позбавлення волі.Для бабки якій вже за 70, та він напевне навіть справи не читав.
    Суддя дала 1 рік умовно.
    Бабцю свою я невиправдовую,тому що то гріх продавати таку гидоту.
    Але для мене цей випадок став показовим, як працівники правосуддя відносяться до своїх обовязків.
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    Моєї знайомої син відсидів два роки за те, що розрахувався в магазині фальшивою двохсоткою....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    Вашій бабусі ще повезло. Сусідка в селі відсиділа за це 2 роки:8:.
     
  9. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    Вже і на форумі повно негативу. Я вже не включаю телевізор, бо там лише негатив. Новини, документальні фільми, передачі всі про злочинців, вбивства ..... Тепер вже дійшло і до форуму. В темі "Відкрита велика жилєтка" так само обговорювали різні страшні історії. І який з усього цього висновок?
    А може все ж таки не варто обурюватись тим, що світ жорстокий і не ідеальний. Може не варто обмінюватися жахами і страшними історіями, яки побачили чи прочитали. Бо якось важко стає далі жити, якщо все так погано і не відомо коли і чим це все скінчиться.
     
  10. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    В Інформаторі була стаття про гвалтівника. На якого не вперше пишуть заяву, а він за то відсидів здається два роки і далі своє діло робить. Нещодавно знов згвалтував дівчину, що чекала на автобус на зупинці. Вона подала заяву з номером авта, але він спокійно собі далі їздить, живе. Журналісти питали суддю місцевого - чого так на мало засудили попереднього разу. Так той рагуль прокоментував щось на кшталт - та він нормальний мужик. правда як вип"є, то на геройства тягне.
    Тепер маєш гроші навіть від такого відкараскуєшся. А от вбий та дівчинка того дибіла - їй би певно 15 років впаяли, бо грошей в неї нема.

    Не читайте. Але відгородження від проблем нашого суспільства - хіба варіант? Це не жорстока байдужість? Хіба хоч хтось хтітиме зробити цей світ кращим, якщо не хотітиме бачити його вади?
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  11. anka

    anka Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    вчора чула що на закарпатті, здається, в притулку для розумово неповносправних діток завгосп згвалтував принаймні 47 осіб ( це лише ті, хто дали свідчення). серед них і дівчатка і хлопчики віком від7 до 17 років. директор зробив круглі очі і каже, що бути такого не може, бо такого не може бути, що це діти , які легко піддаються навіюванню і що все це провокація.
    зараз той завгосп на лікарняному.
    на наше правосуддя надіятися- марна справа. єдиний варіант- сподіватися, що той дєдьо з тюрми не повернеться. кажуть, там таким ой як нелегко живеться.
    уявляєте- держава цивілізована, а я сподіваюся не на овіченого законослухнеяного суддю, а на порядних зеків. нонсенс.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Строки кари в Українi.

    це називається - парадокс :)