Страхуємо авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Олюська, 6 Липень 2009.

  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    пАнімаю, що вам вже пізно, але на майбутнє можливо комусь знадобится - Уніка.
     
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    400 грн за міжнародну страхівку на авто (Зелену карту) на 15 днів - це нормальна ціна?
    Може, хтось знає, де дешевше?
     
  3. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    щодо вибору страхової компанії - завжди дивлюсь на сайті моторизованогобюро ретинги компаній
     
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Дівчата, а як можна вплинути на страхову компанію, щоб відшкодувала гроші нарешті? Від часу аварії пройшло вже 7 місяців, від часу суду 6. Кошти мали перерахувати до кінця жовтня максимум, а ними досі і не пахне. Що це за приколи і чи ми ті гроші побачимо таки колись?
    Хтось мав щось подібне? Дійсно так затримують страховики?
     
  5. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Перший раз чую про те, щоб так довго відшкодовували. Наскільки знаю, по законодавству не більше 3-х місяців з моменту остаточного закриття справи (як правило, рішення суду рахується останньою "краплею"). А що це за страхова така?
     
  6. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    То АСКА. В них в Донецьку гол.офіс. Чоловік їм час від часу надзвонює, а вони все обіцяють що от-от. Сума там пристойна просто. І якби ми за свої гроші не зробили ремонт авто одразу після аварії, а чекали власне на гроші від страхової, то я собі навіть не уявляю, як довго ми би були без машини...
    То ніхто не підкаже, що ми можемо зробити, щоб прискорити виплату?
     
  7. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Дівчатка, хтось останнім часом моніторив ціни страхових на автоцивілки?
    Ціна ПЗУ (зараз маємо їхню цивілку) мене сьогодні просто шокувала.
     
  8. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    З 1 травня цивілки зросли в ціні на 30%. Не тільки в ПЗУ а всюди вони дорожчі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Ми вже в курсі. Але все одно є СК з вищими тарифами, а є з нижчими. То ми шукаємо за тими останніми. :girl_crazy:
     
  10. pokytyanka

    pokytyanka Active Member

    Тарифи у всіх одинакові, знижки різні)))
     
  11. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Якщо ще актуально, в нас страховка від Іллічівське, чи найдешевше не знаю. Але ціна в межах розумного. Можете на їх сайті подивитись ціни для вашого авто.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. fmv

    fmv Member

    Я минулого року моніторила то в ПЗУ виходило саме дешевше. Але страхувала в СК ТАС, різниця була невелика в ціні, ну і вони вже довгий час на ринку.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    Стикнулась недавно з виплатою по цивілці. СК "ВУСО". нарахували непогано. але платити не спішили. в підсумку віддала їм 15% від суми і тоді вже виплатили. але краще так, ніж ніяк. тому враження двоякі.
     
  14. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Хто недавно стикався з питаннями страхівки? Де купувати? так щоб і дешевше і виплачували вчасно?
     
  15. Olessya

    Olessya Well-Known Member

    А як співвідношення ціна-якість? Маю на увазі, наскільки швидко відшкодовують збиток?
     
    Останнє редагування: 15 Січень 2016
  16. Burchenyatko

    Burchenyatko Well-Known Member

    Не хочу агітувати, але можу з впевненістю рекомендувати СК "АХА Страхування", і хоч цивілка (та й КАСКО теж) будуть не найдешевшими на ринку, але зате з виплатами проблем нема, і як, не дай то Боже, така ситуація станеться, то хоч в цьому пдані голова не болить "куди бігти, де гроші взяти".
    Чесно кажучи, ходити-шукати компанію, де цивілка буде на 50-100 грн дешевша, то безглузда річ. Бо ці зекономлені гроші нічого не варті, як (знову ж таки не дай Бог) аварія і ти- винна сторона. Ситуаціі е різні, і від такого жоден водій не застрахований, тим більше в наш час, де чорне після "справедливого" суду стае білим і навпаки. А ще як відмова у виплаті безпідставна? Так, можна бігати-судитися, доказувати щось, але так бігати можна роками, і це також затратна річ.
    Я в цій сфері 5 років пропрацювала і такого надивилася-наслухалася!... І з власного досвіду випадки, на жаль, були, і як винних (тільки тут ми за виплату зовсім не переживали, бо все пройшло зі страховою оперативно і без проблем), і як потерпілі (але тут нам непощастило, бо у винуватця цивілка була компаніі-банкрута, і ми отримали чарівну дулю).
    Тому після пережитого купляем цивілку лише в АХА, а інші ціни і не моніторим.
    Я не кажу, що це едина порядна компанія на ринку, але щиро раджу при виборі СК в першу чергу моніторте дані по платоспроможності, ці рейтинги е на офіц.сайті МТСБУ і інших, а вже потім дивіться на ціну, бо як і при будь-якій покупці безпідставно низька ціна дуууууже рідко вказуе на якісний товар.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Відшкодували вам таки тоді гроші по страховці?

    В нас зараз аналогічна ситуація СК Іллічівська. Куди можна поскаржитися на страхову, яка так затримує виплати? Чи буде якийсь результат від тих скарг? Від аварії пройшло пів року. Гроші досі не перехували, "годують завтраками".
     
  18. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Так
     
  19. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Як довго чекали?
     
  20. MisPolly

    MisPolly Active Member

    В мене чоловік колись в них страхувався. Теж гроші повертали більше 3-х місяців, хоч по закону забов'язані до 3-х перераховувати кошти. Більше з ними справи не маємо. Тепер чоловік в Інго страхує, але поки виплат не було, тому не знаємо чи вони кращі.