Страхуємо авто

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем Олюська, 6 Липень 2009.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Страхуємо авто

    як приклад, кожне наступне страхування на певний відсоток дешевше, тому, що не було страхових випадків (тьху-тьху)
     
  2. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    У мене лише цивілка. Спершу хотіла КАСКо робити, але потім коли підрахували скільки то вартуватиме, стало шкода грошей. Поки що т-т-т. Проблем не було.
     
  3. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    а що можете сказати про ТАС? хтось страхував?
     
  4. Korona

    Korona New Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    А що ви чули про Оранту? Які відгуки?
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Ми в Аска. Я тiльки за повне КАСКО. Хоч i дорого, але себе виправдовуе. Рiк тому вкрались навiгатор, збили шибу. Сама шиба 8000 гривень тiльки.. Тепер бачу мiкротрiщину на лобовому, знов будемо через страхову мiняти.
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Але я Вам скажу, якщо авто недороге, то простіше докласти тих пару сотень гривень, ніж влізти в тяганину з паперами і їх СТО (зрештою не так часто воно вже стається те дрібне).
    ТОбто я мала повне КАСКО і коли стався страховий випадок довго думала навіщо мені то здалося було. Самі б швидше, дешевше і у перевірених майстрів все зробили. А знайомим так пофарбували авто, що воно за тиждень облазити почало...
    Тепер оформила часткове.

    Оранта правонаступниця Держстраху. Кілька разів вихвалялись, що з боргами свого попередника почнуть розраховуватись, але то була лише реклама. Не поважаю такі компанії. І не довіряю відповідно.
     
    Останнє редагування: 2 Вересень 2010
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    У мене була Оранта. Був лише один випадок страховий, то виплатили без проблем. Ще одного знайомого маю, якому виплатили майже всю (без франшизи, звісно) вартість машини, яка ремонту вже не підлягала.
     
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Може хтось мав випадок , коли машина вже не підлягала ремонту і чи страхова виплачувала всю вартість машини? Як довго це все робилося? І чи можна самим взяти довідку з ДАІ? Ми застраховані у Скарбниці...
    розкажіть може у когось було схоже
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Був випадок що машину вкрали. Ми таки отнимали всю виплату, Але через 2 роки судовоi тяганини...
     
  10. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Можна,за Вашим письмовим запитом,який або надсилаєте почтою рекомендованим листом, або здаєте в їх канцелярію (на 2 поверсі).Довідку отримаєте на протязі 10-14 днів.

    ---------- Додано в 19:49 ---------- Попередній допис був написаний в 19:43 ----------

    Стосовно страхових компаній....Шодня по роботі з ними маю справи , по відшкодуванню шкоди завданої ДТП.Так от-виходячи з того як швидко відшкодовують- то як на мене ,найшвидше (2 тижня) "Універсальна"(приємно з ними працювати). Також Дженерал Гарант(1 місяць).А от в "ІЛЛІЧІВСЬКІЙ" ,"ЕКСПЕРТ"-не дай Боже страхуватись. По - перше страховики-хами.по-друге -шукають всілякі причини,тільки б не повернути гроші. .....
     
  11. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Той випадок викрадення в Асці чи якійсь якійсь фірмі?

    ---------- Додано в 15:45 ---------- Попередній допис був написаний в 15:10 ----------

    Чи були в когось страхові випадки того року, хто застрахований в PZU чи АХА Аксі? Які ваші враження?
     
  12. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    я страхую в "Українській страховій групі", мала вже два страхові випадки, без проблем виплатили страхову суму, досить швидко.
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Викрадення було в Аска. Не хотiли виплачувати, придумували рiзнi аргументи. Ми подали до суду I виграли справу. Тодi виплатили
     
  14. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Страхую уже третій рік в Граве Україна. Усі страхові випадки покривали повністю. Жодних проблем. Дуже подобається
     
  15. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Страхуємо авто

    кредо классик))
     
  16. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    Теж Граве і теж проблем ніколи не було, хоча одного разу перефарбовували всю машину після побиття градом
     
  17. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Страхуємо авто

    А можна подетальніше шо то є той "крюк"? :girl_blush2:
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    бажано директор . Тоді вразі страх. випадку є надія швидко і безпроблемно отримати компенсацію.
     
  19. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    хіба мова йде про каско. Бо цивілку можна брати де завгодно - вона ж фактично не вам компенсуватиме.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Страхуємо авто

    каско і мала на увазі