Стиль зірок -3

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

  1. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    декілька прикладів, як зірки виглядають в житті і на обкладинці.
    12_1.jpg 6_2.jpg 5_4.jpg 5_5.jpg 5_6.jpg 4_9.jpg 6_8.jpg 5_7.jpg
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Блін :girl_impossible:які вони всі з целюлітом,жах....
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    100% :girl_crazy:він мене особисто дуже дратує своїм виглядом і особливо поведінкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Моя улюблениця Моніка часом "грішить" накладним волоссям(власне перукою, а не пасмами)
    ось тут її
    [​IMG]
    а тут накладне
    [​IMG]
     
  5. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    в неї самої гарне волосся
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Впізнаєте?

    [​IMG]
    Справа - Аніта, тренер Зважених і щасливих. І то не фотошоп, вона дійсно постриглась під нуль. Ясно, що не зуби, відросте, але...мдя
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Може це якийсь проект, бо поряд теж всі під ноль.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Цього тижня Аніта Луценко мала семінар у Львові, то вже була з цією стрижкою. Дуже незвично..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Shatenka

    Shatenka Well-Known Member

    То не проект, то вони на щось поспорили з подружками і потім всі так постриглись. Вона в інстаграмі писала про це.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Думаю, там не "на спор", а швидше, подруги підтримали котрусь одну, що дозріла до рішення так підстригтись. Вона писала, що в неї новий етап в житті. Може щось переосмислила, знання якісь відкрила. В інста купа коментарів на кшталт "зачєм!? Ти же дєвочка!" Думаю, нікому не має бути діла до того. Людина зробила щось дуже символічне для себе і молодець.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    100% якийсь спор був.Але я не знаю чи наважилась би так підстригтись...Мені мама колись розказувала,що її однокласниця так з хлопцями в карти грала на спор,і програла,то на випускний прийшла лиса в хустині.:girl_impossible:Я б здуріла...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  12. jassystay

    jassystay Well-Known Sceptic :p

    Підтримую. А про те що "дєвочка, зачєм?" - це все одно, що кілька сторіч назад жінка, що носила коротку стрижку вважалась невірною дружиною.

    Коротше, пора вилазити із Середньовіччя і позбуватися тих стереотипів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  13. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Погоджуюсь))Завжди заздрила людям,які не мають комплексів і не бояться експериментувати і щось кардинально змінювати))Треба у них цього повчитися.А то живемо лише раз:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Трошки серіальних зірок...

    Джуліана Моргуліс(Good wife) з чоловіком та сином:

    [​IMG]
    [​IMG]

    Меггі К'ю та Дін МакДермот(Сталкер):
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ще одна модна і впливова жінка арабського світу - шейха Моза: друга дружина еміра Катара (в нього і перша є, а після другої (Мози) неї він ще й третю собі взяв:girl_spruce_up: ). Мати 7-ох дітей. Хоч в цій строго мусульманській країні жінки всі ходять замотані з ніг до голови, Моза може дозволити собі все. Все просто - ось що значить влада та гроші, її називають "сірим кардиналом" арабського світу, і наряди у неї визнані вишуканими,.
     
    Останнє редагування: 30 Грудень 2015
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Головний убір завжди носить, але якщо все решту ні, то значить вміє домовитсь з чоловіком ;)
    ... А 7 дітей, і як виглядає, і при тому вона досить освідчена, знову ж таки оглядаючись на те з якої вона країни.
    Але вона така шикарна жінка, вже кілька років за нею спостерігаю.
    І про пластику, знаєте якщо грамотно і мала потребу то хай собі робить)) ну красива ж правда??
    А подивитись на лорачку, повалійку, білик - клони-копії звєрєва, всі на одне страшне лице (і те що пишу їх прізвища з малої, то так має бути)))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Онучку Софії Ротару називають "другою Сінді Кроуфорд" та пророчать їй кар"єру моделі. Дівчинка звичайно симпатична, але щось особливої краси якоїсь я не бачу, багато таких дівчаток навколо ходять, а вам як? Обличчя вроді на Софію Михайлівну не схоже. Новая Синди Кроуфорд: внучке Софии Ротару пророчат славу в модельном бизнесе - Фото UaUa.INFO
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Як на мене дівчина красива, гарне обличчя та гармонійна фігура. Ви праві, навколо нас безліч таких дівчат та не кожній пророкуватимуть кар"єру Сінді Кроуфорд. Першочергово увага до неї лише тому, що вона онука відомої співачки, а далі... як піде.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Так, в нас кожна друга-третя студентка така :girl_yes2:
     
  20. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @KUSJ до речі там в купальнику у Брітні Спірс хороша фігура. А в декого справді фотошопу багато)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1