Статті про виховання дітей.

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Tarry1, 29 Травень 2007.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Міф: Під одноразовими підгузками виникає парниковий ефект, що у майбутньому може призвести хлопчиків до безплідності і зниження потенції.
    Факт: Чоловічі статеві органи розташовані так, що можуть без шкоди переносити коливання температур у межах 5 – 6 градусів, а в дитячих одноразових підгузках температура шкіри підвищується максимум на 1 градус.
    Міф: Через використання одноразових підгузків дітей стало сутужніше привчити користуватися горщиком.
    Факт: Передбачається, що звиканню дітей до горщика заважає відчуття комфорту, що дають дітям одноразові підгузки. Але японські вчені довели, що хоча в останні роки діти чомусь починають “ходити під себе” до більш пізнього віку і це не зв’язано з застосуванням дитячих одноразових підгузків. Психіатри і фізіологи вважають, що дитину слід привчати до правильного відправлення фізіологічних відправлень у 12 — 18 місяців. У більш ранньому віці малята до цього не готові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Як показує досвід деяких наших форумчанок (не мій нажаль:no:) виявляється що "у ранньому віці" не готові мами, а не їх малята:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    яке може бути відчуття комфорту в підгузнику? це маячня
    спосіб перевірки - підгузник "дорослого" розміру :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. Ірена

    Ірена Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.


    мені подобається твій підпис:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Моя думка - все залежить від дитини. Я свою в 7 міс. на горщик посадила і вона здогадалась справити потребу і дуже швидко до нього звикла, а коліжанка хлопчика до 1,5р не могла "подружити". Зараз у нас з "справлянням потреби" все чудово - дитина в цьому питанні самостійна і ходить в туалет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. odree

    odree Well-Known Member

    В мене двоє діток. Обидвоє дівчатка. Старша сиділа на горщику вже з 7 місяців. А молодшу ледве в рік і 8 міс посадила. Насильно ніколи не садила, але вона той горшок страшенно не любила. Отож всі діти різні, в кожного свій характер, до кожного потрібен індивідуальний підхід.

    посилання на статтю яку я цитувала http://www.misto.vn.ua/index.php?action=1&k=105
     
    Останнє редагування модератором: 10 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 3
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    я вас теж дам деякі лінки:Что мы знаем о веществах, перечисленных на упаковке подгузников?]

    Одноразовые подгузники и их влияние на психологическое развитие ребенка

    http://www.omama.ru/docs/tpl/doc.asp?id=108
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Ух які ви тут всі агресивні :) Я лише мала на увазі, що це була цитата, а не мої власні слова про "комфорт" (звісно що комфорту ніякого), а ви мені відразу при вплив на психіку дитини :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    чим агресивні? :xaxa:
    я вам дала лінки на статті з протилежною точкою зору. і все :confused:
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 1
  10. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Велике спасибі, я вже ознайомилася. Досить цікавий і потрібний сайт.
     
  11. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Людмила Перельштейн, Осторожно: дети! или пособие для родителей, способных удивляться.
    не скажу, що я в захваті від книжки, але без сумніву там багато корисної інформації
    описується поведінка і особливості характерів різних типів дітей, допоможе краще розуміти і своїх і чужих

    початок:
    "- Уж я-то своего ребенка знаю хорошо. Мой на дурное не способен, мы его в строгости растили и в честности. Никогда без разрешения не возьмет, ничего без спросу не сделает. Помню, совсем маленький был, соседка спрашивает: "Сашенька, можно я тебя поцелую?". Он к бабушке побежал, спрашивать.

    - Правильно, пороть надо, если слов не понимают. Вот мой отец, чуть что, за ремень - так я человеком вырос, до сих пор его уроки помню.

    - Ну что вы?! Ребенок должен расти в тепле, уюте, баловать надо детей, успеют своего хлебнуть. Я для своих ничего не жалею. Я на хлебе-воде проживу, лишь бы у них все было, чтоб не стыдно было людям в глаза смотреть.

    - У меня своих нет, но я абсолютно точно знаю, что от детей одни неприятности, одна моя знакомая уж столько в своего вложила... И представьте себе: один сын, и тот боксер!

    - Великое заблуждение, что дети - цветы жизни. Холят их, лелеют, а потом случайный сквозняк и завял цветочек. Свобода детям нужна. Наши растут, как сорняки - дождик польет, солнышко согреет - закаленными вырастут.

    - Нет, пока я жива, я должна знать о своем ребенка все. Меня так воспитывали, и я так буду. Дети глупы и не знают, что им нужно. Ничего нельзя пускать на самотек. Надо втолковывать, не хотят понять - заставить, мне времени на это не жалко, позже оценят и благодарны будут.

    - Вы абсолютно правы, мало того, будущее ребенка надо планировать еще до его рождения, я еще не знаю, кто будет мальчик или девочка, но знаю, что врачом он станет обязательно.

    Уважаемые родители! Давайте поставим главный вопрос. Что такое правильно (хорошо) воспитать ребенка?

    Чтобы он вырос таким, как хотим мы? Чтобы он воплотил в жизнь несбывшуюся мечту нашей юности или перенял и продолжил семейные традиции?

    Позвольте не согласиться с таким мнением. Основное, что мы можем сделать для ребенка - это помочь ему адаптироваться в этом мире и найти своё уникальное призвание.

    Если так, то достаточно ли хорошо мы понимаем нашего ребенка? Ведь чаще всего его чувства и переживания остаются недоступны даже для родителей.

    Не потому ли воспитание часто превращается в борьбу родителей и детей, что мы, родители, набиты стереотипами и, самое главное, лучше ребенка знаем, что ему нужно.

    Давайте попробуем отказаться от традиционного тоталитарного воспитания и посмотрим на ребенка, как на свободную личность. А также будем снисходительны к себе, мы не обязаны пасть жертвой во имя счастья и благополучия детей, но помочь реализовать заложенное природой - благородная и доступная родительская задача.

    Для многих из нас очень тяжело отступить от собственных принципов и посмотреть на ребенка, как на свободного, независимого и непохожего на нас человека. Если вы не можете это сделать - не тратьте попусту время и отложите эту книгу в сторону.

    Итак, кому не стоит терять времени на чтение:

    тем, кто и так все знает и кому сомнения незнакомы;

    тем, кто все новое и необычное встречает привычным словом "нет"."
     
    Останнє редагування: 12 Грудень 2008
    • Подобається Подобається x 6
  12. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Школа выживания, или 56 способов защитить ребенка от преступления
    я ще повністю не прочитала, але здається, що книжка варта уваги :y:


    анотація:

    Я остался дома
    Поговори со мною, мама
    Дети видят, дети подражают
    Один дома
    Я помогаю
    Ребенок и телефон
    Кто там?
    Меня мама прислала
    Выбирая няню
    Нежданный гость

    Ребенок и улица
    Вступил в ненужный разговор
    Незнакомец в лифте
    Виктимен ли ребенок?
    Внимание, опасно - родители!
    Выходя на улицу
    Я гуляю во дворе
    Ребенок на празднике
    Я потерялся
    Пропал ребенок
    - в городе
    - в сельской местности
    - на отдыхе
    - обнаружили тело
    Мы договорились

    Ребенок и насилие
    На меня кто-то смотрит
    На меня напали
    Ребенок и насилие
    Изнасилование
    Как избежать насилия?
    Я говорю "нет!"
    Поговорим о сексе?
    Не угрожай
    Доверяй своему чувству
    Маньяк где-то рядом
    Почему убегают дети?
    Ребенок и чужая машина
    Я пошел в магазин
    Имей заначку
    Ребенок и гости
    Хотел заработать

    Ребенок и его товарищи
    Выбирая друзей
    Старшие друзья
    Вечеринка
    Внимание! Татуировка
    Ребенок и школа
    Ребенок и соседи

    На грани опасности
    Ребенок в машине
    Ребенок и оружие
    Если на улице стреляют
    Стал преступником
    Стал наркоманом
    Попал в секту

    Ребенок и семья
    Мы решили развестись
    Мама вышла замуж
    Не хочу учиться, а хочу жениться

    Осторожно - преступник

    Пришел домой, а дверь открыта
    Кража
    Осторожно. Мошенники
    Смерть за квартиру

    Если случился пожар
    Ребенок и пожар

    Необходимые знания
    Необходимые знания закона
    Стратегия безопасности вашего ребенка
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. aronskaya

    aronskaya Active Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Мені ще подобається сайт психолога Поліни Гавердовської - у розділі "Публіцистика" є гарні матеріали з виховання.

    Дещо я перекладала українською, якщо цікаво, напишіть у приват, дам посилання. Бо не впевнена, чи можна тут за правилами.
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Galya

    Galya Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    А мені дуже сподобалась книга Джона Грея "Діти з небес". Але її треба не раз прочитати. Можна взяти тут
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Дональдс Винникот, Маленькие дети и их матери.
    дуже цікаво і легко пише, варто прочитати

    Эда Ле Шан. Когда ваш ребенок сводит вас с ума/

    не пішла мені ця книжка. може автор і права в своїх висновках і порадах, але мені вони неактуальні
    батькам, яких діти постійно і сильно їх дратують, а ще якщо вони відчувають, що неправильно дітей виховують з якихось причин читати мабуть варто

    я її теж хотіла порекомендувати. дійсно хороша книжка, дійсно треба читати не раз :)
    особливо варто прочитати батькам, які думають, що биттям дітей можна тримати їх під контролем і т.п. - часи змінилися, діти теж
    так що книжка дуже і дуже вартує читання :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Знайшла цікаву статтю "Мать и сын: как воспитать мужчину ", цікаво буде й мамам донечок почитати, бо розписана "типологія мам" - знайшла деякі помилки у вихованні Олексійка:ninja: буду виправлятись:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Медвежонок

    Медвежонок Active Member

    Відповідь: Що і як ми вчимо наших дітей

    Поділіться, будь ласка, і своїми надбаннями. Але не посилайте на якісь сайти, а саме те, що ви самі пробували.

    У мене синочок Богданчик теж відповідає "дякую" після того як поїв. Йому лише 1 рочок та 4 місяці, а він вже так гарно розмовляє, танцює та мамі допомагає. Головне, що я знаю, не потрібно дитину сюсюкать, а з нею необхідно розмовляти як із дорослою людиною ( саме завдяки цьому дитя почне говорити чітко та багато). З дитиною можна читати казочки, вірші, грати в мяча, робити зарядку, танцювати, складати конструктор, гратися в схованки, вивчати цифри, звуки, кольори, звуки звірів та птахів у формі гри. Наш синочок дуже багато всього з цього знає. Я його ніколи силком не заставляю займатися, а kbit тоды, коли вын сам тягнеться до того чи іншого з предметів.Ми завжди разом з ним готуємо їсти: він мені іноді допомагає, а іноді просто не заважає, граючись своїми кастрюльками, кришечками та чашечками.Ось так ми ростемо. І частіше ходіть на двір, там, граючись з іншими дітьми, ваша дитина буде розвиватися ще швидше! Успіхів!
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    ВСI ВСI ВСI мами i тати, ОБОВ'ЯЗКОВО прочитайте цю онлайн книгу НЕ ПОЛIНIТЬСЯ. Це не черговий метод виховання, не чиясь спроба видатись мудрим. Це життєво необхiднi тактики для батькiв з метою допомогти їм вберегти дiтей вiд насилля!!! Там описують деякi випадки вiд яких кров в жилах стине, але ви всi мусите то прочитати i знати про всi жахи що трапляються. Знання це сила. Треба знати!!! Тiльки тому що про це невiдомо, не значить що воно не iснує.
    Закликаю всiх прочитати! I Геленi окреме спасибi за цю статтю.
    Я в суботу тiльки про це i говорила з чоловiком, пiд враженням однiєї дуже життєвої i сумної вистави, власне про насилля. А тут, стаття. Читаю в захльоб! :y::y::y:
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    лише коротке слово:

     
    • Подобається Подобається x 18
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Статті про виховання дітей.

    Не стільки статті, скільки книжки. Може, кому яка й згодиться.

    Фийоза Изабель - 20 шагов к тому, чтобы дети нас слушали
    [​IMG]
    тут

    Джен Паркер, Джен Стимпсон - Чтобы ребенок рос счастливым.
    [​IMG]
    тут і тут

    Тренинг взаимодействия родителей с детьми
    [​IMG]
    тут і тут

    Красносельская Ю. - Воспитываем ребенка правильно
    [​IMG]
    тут і тут

    Заряна и Нина Некрасовы - Перестаньте детей воспитывать - помогите им расти
    [​IMG]
    тут і тут

    Исааксон Клифф, Редиш Крис - Рожденный первым...: Теория очередности рождения - ключ к познанию психологии личности
    [​IMG]
    тут і тут

    ==========

    Трошки іншого плану книжки про виховання. :xaxa: Здається, нема відповідної теми, тому додаю сюди.

    Мужчины с Марса,женщины с Венеры
    тут і тутl

    Ваш муж. Руководство по разведению и уходу
    [​IMG]
    тут і тут

    Ваша жена. Руководство по разведению и уходу
    [​IMG]
    тут і тут
     
    Останнє редагування: 6 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 8