Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Kasia, 23 Червень 2010.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Вітаю!!! в терміни , головне. супер вишивка!
     
  2. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Уффф! нарешті всі відмінниці-спринтери відстрілялися! а равлики-марафонці-трійочники:girl_blush2: продовжують колупати орхідейки !
    А без жартів - захоплена роботами Касі та Сандри -темпами та акуратністю! І до Фіяни питання - де знаходиться той часовий портал, за допомогою якого ти 24год в 36 як мінімум перетворюєш?:girl_impossible: :girl_cray: Бо то неймовірно :d64:1:girl_in_love:
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Сегодня праздник у девчат, сегодня будут танцы!!!:girl_dance::girl_dance::girl_dance:

    Усі на випускний!!! Ура!!! завершили!!! Навмисне не буду перелічувати дівчат, що отримують грамоти, медалі, бо отримують ВСІ :):):) А дехто АВАНСОМ :girl_crazy:

    Тому прошу тих, хто не встиг, не панікувати - здати орхідеї можна завше! я приймаю в будь-який час, головне результат :girl_yes:
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    без жартів - а шо, моєю роботою не захоплена? я так стараласі :biggrin:

    а часовий портал знаходиться вдома, на Новому Львові, зацитую "кармічний" коментар "в тему" -
    і то є чиста правда, тішусь, що Златці майже завжди подобається спостерігати за моїм вишиванням (то видно вона ше в пузі призвичаїлась, а тепер вже прививаю любов до вишивки наочно)

    якщо чесно, я вже тАк сумую за орхідеями, що нині рано тирнетила орхідейні дизайни (нічого достойного так і не знайшла...) погоджусь з Умою, - цей дизайн вишивала б з радістю та задоволенням ще раз :girl_in_love:
     
  5. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Дівчата, може я трохи не в тему:girl_in_dreams:.... але хочу вам сказати величезне ДЯКУЮ:girl_in_love::kiss:, бо я тут віднайшла надхнення знов взятись за вишивання!!! І від ваших орхідей не можу відірватись, вони тепер мені сняться:girl_tender:. Скажіть, чи можна десь знайти тут таблицю кольорів ниток...(так, щоб не замовляти набір через Інет) ну дуууууууууууже хочу таке вишити.
     
  6. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Вчора на просторах нету знайшла процес наших Орхідейок.Але підбір кольорів мене,м'яко кажучи вразив.Ну і власне приклад не дуже вдалого підбору (як на мене) [​IMG] [​IMG]
     
  8. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Підбір м"яко кажучи жахливий! БРРР...
     
  9. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    Була я вчора в Ніфертіті :girl_in_love: , принесла додому файну тканинку, крутила-вертіла, думала-думала, і захтілося мені орхідей:


    [​IMG] [​IMG]
     
  10. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    До Мар"ясі:

    В гілку зі спільними процесами я не попадаю, бо там вже випускний був у серпні ;)
    хіба мене на другий рік лишили :)
     
  11. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Вишивані роботи в процесі

    то скоріше мене :)
     
  12. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    І ще мене до двійошниць запишіть:girl_cray:
    Правда, мої орхідеї бачили і Крим, і Шацьк, і на риболовлі були :girl_smile:
    Вже, нарешті, за півхрестики взялась.
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Таке враження, що й не вишивала нічого... а цілий вечір тільки з вишивкою і сиджу :no::confused:


    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG]
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Процес повзе. Одразу виникло питання — бо я ж вишиваю, трохи міняючи кольори — чи нормально той бленд після білого там виглядає? Там мав бути отой зеленкаво-білий, але я того кольору не мала, а вишивати хочеться вже :d64: вирішила замінити, тепер шкодую :girl_sad:

    А ще білим такі хрестики горбаті виходять, то так має бути? вишиваю на 16-ці.

    [​IMG] [​IMG]


    [​IMG] [​IMG]
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Ще трошки процесу. Сама себе заспокоюю тим наступним кольором, і дякую всім, хто в карму писав.


    [​IMG]
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Умця мені написала:

    в мене в схемі РМ там є колір off white, він такий сіро-зеленкавий. Чи то в нас схеми різні? я "на око" дібрала той свій бленд :confused:
     
  17. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Це вже буде мій четвертий допис поспіль тут... Шкода, що я не встигла зі своїми орхами ще коли тут було жваво і весело... але я зараз розплачусь :sad: Люди, озовіться! :girl_cray: я так хочу їх швиденько вишити :d64: або візьмуся за бістро :ed4d70def841dc74b57 :ireful1:

    пошепки: а в нас в хаті тепло :hang1:
     
  18. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    Ну як - вже готово?:girl_crazy:
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    ні, в мене розтягувач доби поламався, батарейки сіли :girl_sad: Панове куратори, дайте нову копняка батарейку! :rolleyes:
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільний процес - Орхідеї " Oriental Orсhids" від Діменшинс

    ти на назви в РМ не дивися.. Зеленкавого в квітах точно нема. наскільки пригадую, то йде білий, потім такий рожево-персиковий (мені нагадує колір філе лосося чи сьомги :girl_crazy:), а потім бленд того лосося з сіреньким... далі не помню. Переглянь фото дівчат в цій гілці і мої в Новорчіному процесі, я там викладала знимку всіх ниток до початку процесу. може так щось підбереш