Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Liliyah Romanova, 11 Серпень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Ой, ви героїня! Я би на таке не наважилася. Просто Онтаріо має суперові дороги, тому там можна і вишивати, і малювати (Дарчик малює й пише в машині іноді).

    Дуже гарне у вас серце виходить!! :girl_claping:
    Рада, що ви таки нас наздогнали! :girl_tender:

    А я вчора таки спромоглася вишити кілька хрестиків і тепер так само близька до завершення, як і ви! :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    :girl_claping:Jarysa, дуже красиво виходить ваше серце, молодець:girl_claping:
    А я вчора закінчила моє серце:girl_smile:ось воно:[​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Вишиваночко, така краса!!! :girl_claping::girl_claping: Виглядає чудово!! :girl_in_dreams::girl_in_love:
    А як будете обрамлювати? У темну рамку? Бо я от ніяк придумати не можу, чи самій обрамлювати, чи можна подарувати так, і най собі дівчина сама оформить під кімнату, де хоче вішати то. :confused:
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Дякую, Лілю, чесно кажучи, я ще не думала в чку рамку буду оформлят, хотіла б ще схоже серце вишити меланжем. Щодо подарунку-мабуть краще подарувати так без рамки, хай дівчинка собі сама оформить під колір куди буде вішати ;)
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    бачу, що мушу і я то серце вишити )))))))))))))))))
    а то вишивальниці з ДП а без серця ;) записую в плани
     
    • Подобається Подобається x 11
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Дівчатка, серце просто суперове у всіх виходить!!!! все ж таки не даремно я почала його вишивати! дуже вдалий дизайн! і меланж так сюди підходить!!!

    Ануто, то свого роду бойове хрещення буде. Хто з форумлянок вишив серденько - записуєм в просунуті вишивальниці ;)
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    ага, потім ще конкурс серденьок зробіть ;) (в якому кольорі воно найкраще виглядає)
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ


    А то було б цікаво!!! Думаю, поділити місця було б важко - всі такі гарні...
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    а їх ділити не треба :) кожному заохочувальний приз моточок меланжевих муліне сердечка-переможця :)
    Дуже б хотілось якось зібрати всі вже готові сердечка як виставку
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    [​IMG] ось і моє серденько. Ще не оформлене, але дуже мені подобається:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 12
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    сьогодні завершила одну роботу і думала взятись за серденько, але виявилось що в мене тканина м"яко кажучи з запасом на півтора серденька і мені шкода такі великі поля залишати. Певно на той клапоть придумаю щось інше, а на серденько куплю новий кусок. А взагалі мені сподобалось купувати великий відріз, а вже потім розподіляти плановані роботи і нарізати куски самостійно
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Я своє серденько закінчила в четвер у машині, але не мала як зазнимкувати аж до сьогодні. І то завдяки Марусі, бо мені нагадала. :)

    Оце воно:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 20
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Ну, нічого собі. Я думала, що приїду додому й побачу вже нові процесики сердець, а тут глухо, як в танку. Дівчатиська, ви де??
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ


    а я працюю над конкрусною роботою і авантюрку дошивала... серденько геть закинула!!!

    Лілю, твоє дуже гарне вийшло!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Лілю, дуже красиво вийшло серце, так як намальоване;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Вибачте, будь-ласка, за якість фото, ніби й фотоапарат не остання мильниця, але я разів з 12 фотала поки більш-менш вдалось щось зрозуміле зловити, чомусь не хоче сприймати чорної тканини, показує її як сіру...
    [​IMG]

    От, як і обіцяла, показую першу загогулинку майбутнього сердечка))) Якісь хрестики кривенькі, ну нічо, поправлю:girl_smile: Добре, що ви, дівчатка, вже досягли кінцевого результату (та ще й якого:girl_claping:), а то взялась я за роботу з ентузіазмом величезним, розігналаааась - а воно так швидко не йде як би хотілось:girl_mad: І тканина якась деревяна, і дууже важко на темному вишивати - це факт:girl_devil: Добре що маю ваші приклади, отже мене ці труднощі не зупинять, до того ж вже придумала, кому подарую:girl_haha: Так що 25 вересня мус бути готове, для моєї хорошої коліжанки буде файний презент:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 13
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Тканина накрохмалена, але тим вона мені й подобається, бо тоді вишивати легше, хрестики рівніші. Ну, мені так.
    А я зараз шовковою ниткою вишиваю. То забійство!!! :8:

    Хомко, дуже гарні переходи кольору! І хрестики гарні. :girl_claping:
    А щоби фокусувалося, кладіть щось на тканину - ножички, п'яльця тощо.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Лілю, гарне серце у вас вийшло! І колір ниток вдалий, а ви переживали!

    Хомко, вдало почали - гарно вам і легко закінчити!
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Знаєте, Лілю, я теж пізніше оцінила плюс "дерев'яної" тканини, особливо якщо нема п'ялець, вона так собі стоїть гарненько))), але від незвички важкувато все-одно.
    А що вишиваєте шовковою ниткою? Чи це секрет на конкурс:girl_wink:? Я з золотистою мучусь :girl_mad: - краса потребує жертв:girl_crazy:
    Переходи кольору мені теж дуже подобаються, це все завдяки DMC 51, яку порадила п.Олександра з "Призми", а от на рахунок хрестиків - "вы мне льстите", вживу не видко що вони такі кривуваті, а на фото:girl_cray: Треба виробляти почерк - це однозначно:girl_devil:
    Дуже дякую за пораду - обов'язково скористаюсь, от чайник-чайником в фотосправі:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Спільні процеси: вишиване СЕРЦЕ

    Таке саме серце, але на білому.
     
    • Подобається Подобається x 6