соковарка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем наталя 2204, 17 Березень 2010.

  1. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Вирішила купити соковарку. Не знаю на якій моделі зупинитись. Може хтось поділиться досвідом? Хочу на 6 або 8 літрів.
     
  2. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: соковарка

    а ви сок з неї пробували? питаю бо в моєї бабусі був "соковыпареватель" . В неті нашла таку соковарку,
    [​IMG] вона один в один з тим що був в бабусі
    я не знаю чи те що ви хочете те саме але сучасне...але сок виходив не дуже, він був якийсь густий, не такий як свіжий в банки закатується... а такий трішки як кисіль і по смаку не дуже ( фактично сік був як би перекипьячений, аромату фруктів не мав, був подібен на густий компот). А коли сок робили з тих самих яблук через соковижималку а потім закатували кришками - от це був сік!
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2010
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: соковарка

    Соковарка найкраще підходить для приготування соків з винограду,порічок,малини,слив(з того,що добре віддає соки).Бо з яблук,груш і т.д. робити просто не вигідно(краще в соковижималці).
     
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: соковарка

    Ми минулої осені наварили в соковарці майже 100літрів яблучного соку. Але то була не наша соковарка. Сік вийшов смачний. Тому захотіли й собі купити.
     
  5. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: соковарка

    О то в нас такий соковипарювач, але ми тльки літру оку зварили.. Решта яблук цілу зиму їли :) Мені не подобається що там треба цукор додавати.
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: соковарка

    Ми сік з яблук робимо в соковижималці і цукор взагалі не даємо.
     
  7. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: соковарка

    Для чого цукор? Ми цукор взагалі не давали. То від яблук залежить.
     
  8. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: соковарка

    Купила я все ж таки літом соковарку, наварила соку з полуниць, смородини, позичок, вишень. Тепер тільки відкриваю баночку з соком, додаю трошки води ( бо дуже концентрований)- і п"ємо як сік, або даю багато води - і виходить як компот зі свіжих ягід, навіть смачніше!!!!!!!!! Можна за бажанням додати трошки цукру, бо сік я варила зовсім без додавання цукру. Дуже задоволена покупкою . Раджу всім. Зараз новорічні знижки, так що можна купити дешевше, ніж буде на наступний рік влітку.
     
  9. Tsypulka

    Tsypulka Member

    Відповідь: соковарка

    От я теж роздумую над цією проблемою. Кожної осені купа яблук і не знаєш шо з ними робити. Соковижималка здохла. то тепер думаю чи то брати нову, а чи купити соковарку. Що краще? І де сік буде кориснішим?
     
  10. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: соковарка

    В соковарці сік вариться на паровій бані. Думаю, що вітаміни зберігаються.