Смішні випадки на весіллі

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Pand@, 17 Вересень 2009.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Юрасук, а молоду теж тлумили? Хто?
     
  2. yurasuk

    yurasuk New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Та молода сама кого хочеш набє. Викрикала до молодого ціле весілля. Ще не встигла його на собі вженити, а писок розявила. Коротше мали бабці сільські на другий день по дорозі і назад з Церкви про що говорити.
     
  3. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Щось не розумію, кого з присутніх на весіллі тоді шкода?
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Незручна ситуація з грошима у нас була в РАГСі на розписці. Нам у залі грали бандуристки, і наприкінці церемонії я побачила, що у них на кріслах стоять 5, 20, 10 грн. і кажу тихенько нареченому, щоб також їм щось дав. Він починає діставати гаманець, а там тільки всі по 100 грн. Не розміняли перед розпискою на дрібніші...І вже незручно, бо ті бандуристки побачили гаманець, а ми стоїмо і шушукаємося, незручна пауза...
    З яким видом мій наречений давав їм ті сто гривень, треба було бачити...:connie_pull-pigtail (вони їх, до речі, одразу сховали :) )
     
  5. yurasuk

    yurasuk New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

     
  6. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    в мене така ж ситуація була в суботу, той самий конкурс,але я вчасно встигла втримати плаття.
    А ще коли молода мала кидати вельон, крутилась з закритими очима, я кажу їй-"та кидай вже", вона кидає а вельон навіть ніхто не хотів лапати.
     
  7. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    до теми:

    http://www.youtube.com/watch?v=3jf6pXEdntw
     
  8. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Напишу смішний випадок про свого шефа:

    Запросили його на весілля. Ну, в неділю збираються вони усією сім'єю на весілля: одягнулись, дитину одягнули, поїхали купили квіти, приїхали в зал, заходять. Музиканти грають марша, бо нові гості прибули, підходять вони до молодих вітати, підійшли ближче... а молодий не той.. А той, що треба - вчора женився :girl_haha: у цьому ж залі.
     
  9. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Згадала про прикол на молдавському весіллі. У них є звичай, як у нас на початку забави подають борщик, у них подають кефір з солодкою булочкою. Весілля було в шалаші, кефір розливали у літній кухні. Ми з братом дивилися, як наливають у кружки кефір, і тут маленьке котеня, яке вискочило на підвіконня падає прямо в той баняк з кефіром! Але господиня довго не думала - витягла котеня, з хвостика витиснула залишки кефіру і випустила на землю далі бігати. Ми побігли з братом розказати батькам, щоб не пили той "котячий" кефір.:girl_crazy:
     
  10. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

     
  11. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Расскажу вам приколы с моей свадьбы:
    Делали мы росспись во Львове, а потом ехали в Волынскую обл. так как там у брата свой реторан. Тамаду решили искать на месте, чтобы не везти с собой со Львова. Нашли какого-то артиста луцкого театра :girl_crazy: Вроде обо всем договорились. Должен был приехать на 6 вечера в ресторан.
    И вот, день свадьбы. Мы опаздываем на час в ресторан... Приезжаем: гости все есть - а тамады нет :girl_mad: Я спрашиваю где он, говорят еще добирается (А там пара км от соседнего города)... Пошли все быстренько за стол, так как гости и так долго ждали. Через два часа мой брат поехал и сам привез этого тамаду (который по его словам не мог найти ресторан в центре города 3 часа :girl_devil: ). Забегает тамада. хватает микрофон и начинает всю программу с самого начала: "А теперь первый тост родителям, и т.д.". Только родители уже говорили тост и вообще мы уже 2 часа за столом сидим - люди уже не хотят есть, и по-тихоньку из-за стола сваливают. Тамада загоняет их назад :girl_crazy: Через 20 мин, подходит ко мне и говорит: "Что-то у вас скучная свадьба. Я не могу людей собрать. Я наверное пойду..." :connie_pull-pigtail
    Я ему говорю: "Так вы же на 2 часа опоздали, давайте конкурсы, движуху, народ не может больше пить и есть подряд еще 2 часа по программе... Собирите хоть часть, начните, остальные подтянутся. И вообще кто из нас тамада?" Он еще походил минут 20. И свалил :girl_crazy: К счастью у нас были веселые друзья которые взяли веселье в свои руки, но... Мы не знали смеяться нам или плакать :aggressive:
    Так потом (для полного счастья) взбунтовались музыканты :8:
    Они, видете ли, не хотели играть ничего кроме украинской народной музыки и полек, так как "Это свадьба и так ПРИНЯТО!". Мы договаривались с братом что будут джазовые музыканты, которые будут играть Дина Мартина, Пресли и т.д. Я, например, выросла в России, муж хоть и Львовский но русскоговорящий, и для нас польки - это не привычно и на нашей свадьбе это было также уместно как на чисто украинской - русские народные и танцы в кокошниках... Поэтому мы сошлись на зарубежной попсе 60-80х. Музыканты бьют в грудь и говорят что они это могут, но НЕ БУДУТ! Потому что это СВАДЬБА! А на свадьбе принято НЕ ТАК КАК ХОТИМ МЫ!!! :cesored: И еще они очень обиделись на нас, что никто кроме моей тети и бабушки мужа (и то пару танцев) не танцевал! К счастью у нас был друг с ноутбуком и свой музыкой. И когда спаковались музыканты мы устроили свою дискотеку ( особенный хит "I like to move it move it" собирал весь танцпол под завязку :xaxa: ). Я теперь как слышу эту песню сразу вспоминую свою свадьбу...
     
  12. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    всі розказують як наречені не встигали зібратись перед викупом, а в мене навпаки, коханий запізнився на 1,5 год. отак то. я вже там і кричала, і матюкала, і плакала. спочатку всі мене заспокоювали, але коли почались матюки, то вийшли і лишили мене саму в кімнаті. а потім ще викуп розтягнули на годину....короче ми розписувались останні, а РАЦСі ми були самі.

    а дружби таку підготовку проводили, що в церкві ледве стояли)))

    водієм одної з машин була жінка, я якраз їхала в тій машині. і от підїжджаємо ми до РАЦСу, а там же дорога жахлива, і та водійка каже: ну дівчинко, ну миленька, потерпи трошки, зараз вже тих ям не буде! я така: та нічо. я ж не вагітна, мені не страшно! і тут тьотя видає: та я взагалі то до машини кажу!
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    хех... класна кінцівка :girl_haha:

    А мені розповідали такий випадок (на щастя, в мене такого не було :girl_haha:)

    Приїхав фотограф до нареченої, а вона вся в сльозах і в тоналці, а під тоналкою - величезний синячиско на півлиця. Виявилося, що то вона так виходила з салону звечора, спіткнулась на сходах, і якраз до ранку там все гарно посиніло і напухло.
    Нареченому нічого не кажуть, всі в ауті, штукатурять молоду, чекають....

    І ось з вулиці чути сигнали машин, під"їжджає весільний кортеж, молода швиденько накривається фатою і виходить до нього.... дивляться одне на одного..... і починають РЖАТИ :D

    .... бо молодий в п"ятницю ввечері теж спіткнувся і впав, зламав собі руку і набив величезний синяк на фейсі :biggrin:

    думаю, гостям відразу "відлягло" :mocking:
    ото було весіллячко, важко уявити :wacko1:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    яке їхало, таке здибало)))))))
     
  15. tiramiska

    tiramiska цинічна бандерівка

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    І в нас приготування до весілля було веселим. Певні сімейні обставини так склалися, що ми до кінця не знали що буде і як. Тому все було галопом. За сукню пересварилася мало не зі всією родиною :) Костюм наречений купував разом з дружкою в останній тиждень ,так як мені з роботи вирватись було трудно (дружка дизайнер, тому їй випала почесна місія потягати молодого по всіх усюдах :))) За два дні до весілля подзвонила пані з "букетової кантори" і сказала що моїх вимріяних фрезій не буде , а щось-таки вона там зробить на свій розсуд, бо пам"ятає мої побажання. Я інфантильно їй підтакнула так як не мала вже сил пориватись щось змінити. В результаті наречений прийшов з " мініклумбою "... За день до весілля подзвонив дружба і відмовився, а нормальних кадрів то в наш час дефіцит ...
    За зачіску і макіяж домовлялась за містом... Отут троха деталей. На макіяжі мала бути о 4 ранку. Приїхали сіли, почали процес ,а тут буря розгулялась... бац... світло вимкнули . Отак і малювали мене при свічці... Спочатку налякалась свого відображення, бо незвикла до себе такої "іншої", але скоро звикла - вклоняюсь майстерності візажистки :)
    Між тим процесом "марафету" гарячково телефонує перукарка з закидами " що робити" , "як бути"... А я спокійна як удав... Знаю, що гірше вже бути не може, а потім, взагалі, буде, що згадати :) Перукарка вмовила мене їхати до друзів на Сихів і робити зачіску там ,оскільки світла досі нема. Підняли на ноги всіх :) Правда , і зачіску зробили :) Перукарка казала, що ще ніколи не бачила такої спокійної нареченої ... А я ще ніколи не бачила як перукар з тремтячими руками робить
    зачіску ... Результатом я була більш ,ніж задоволена ,досі дивлюсь на фото і милуюся нами такими ...гарними :)
    І взагалі, тішусь ,що в отих передвесільних випробуваннях, біганинах і непорозуміннях ми не втратили, того заради чого це все і робилось ...
    Дивлюсь на це все тепер з іронією...
    Ну хіба впливає ,те ,яка заколка на голові у дружки на сімейне щастя молодят ???
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Наше весілля в самому розпалі. Наречений, дружба і чоловіча частина гостей вже трошки веселі, але ще далеко не п'яні. Сидимо, говорим, я розглядаю свіженькі царапинки на своїй обручці (фотосесія біля каменів залишила слід) і звертаю увагу, що на руці нареченого обручки то нема. Думаю, певно вдів на іншу руку, бо перед весіллям раптово схуд. Не вдів. Загубив. Я спокійно на вушко кажу йому:"Коханий, а не зарано в день весілля обручку знімати?" Бачили б ви його шок, коли він подивився на руку. Підморгнув дружбі і побігли обоє в туалет. Я, не подаючи виду для гостей, спокійно встаю і йду до них. Достатньо нервово грюкаю в двері і вимагаю мене впустити. Дружба відкриває двері і просить мене дихати глибоко, мовляв все знайдем, напевно злетіла, коли руки мив. Далі - німа сцена. Дружба з закоченими рукавами піджака (!!) по лікоть в смітнику з використаними паперовими рушничками шукає у кожному обручку, а мій коханий розкручує змішувач, чи бува не впала вона в раковину. В цей момент чую, що щось дзеленькнуло. Думала, що то шпилька з зачіски. Вже сміючись з тої ситуації, повертаюсь в зал і спокійнесенько оглядаю все в радіусі метра від наших місць. І, О Чудо, лежить маленька красуня під самим кріслом. Я її підняла, віднесла в чоловічий туалет, дала щигля чоловіку, висловила вдячність дружбі (він мене дуже здивував такою відданістю) і пішли далі за стіл. Але це був ще не кінець. Через годину від того я розумію, що в туалеті загубила сережку. Беру дружку і сестру в одній особі, вона йде в жіночий по відповідних потребах, а я тим часом в чоловічий шукати сережку. Захожу, а там якийсь мужчина (потім виявилось, що німець) забув закрититися. Я вже ледь стримуючись від усієї комічності ситуації вибігаю, чекаю сестру, ми двоє караулимо, коли туалет буде пустий, забігаємо, закриваємось і давай шукати пропажу. Знайшла під умивальником, в якому коханий шукав обручку. В якій позі я стояла, можете собі уявити. Але все добре, що добре закінчується. Обручку чоловіка ми зменшили, носить її щодня, ставить на одне і те саме місце і дуже сміємось, коли згадуємо це все:girl_haha:
     
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    З самого ранку зідзвонювалась з нареченим, все було ок, він чекав старостів. Черговий раз біля 10 ранку дзвоню для правєркі связі і чую перестрашений голос, щось в нього не то з штанами. Я нічо не розумію, він щось намагається пояснити. (передісторія, костюм ми купили ще задовго до весілля, потрібно було тільки підрізати штани). В день весілля виявляється, що мій ненаглядний з майстерні забрав чужі штани. Вони з братом галопом їдуть в ту майстерню на Галицьке перехрестя і заодно купляти нові штани на випадок якби майстерня була закрита, то ж 10 ранку НЕДІЛЯ. На щастя, майстерня була відкрита і там вже давно мого чоловіка чекали, бо якийсь такий самий розсіяний забрав чоловікові штани і по збігу обставин, також шлюбні від костюма і весілля в нього мало бути тиждень після нашого.
    Історія з серії "нарочно не придумаешь" дуже позабавила моїх гостей, які не дуже розстроїлись запізненням нареченого і встигли добряче підзапрвитись перед викупом.