Смішні випадки на весіллі

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Pand@, 17 Вересень 2009.

  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    в нас таке саме було :) ніч, я прощаюся з гостями, народ розходиться.. а ми викликали таксі, приїжджає.. чоловік каже: "Ти сідай, а я зараз запакую дещо і прийду". Відкриваю я двері, і геп на сидіння: "Доброго ранку!" і починаю свій шлейф затягувати в машину потрохи :girl_crazy:
     
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Про кидання букетів ще не писали:)
    Коли я кидала свій букет, то одна дівчина так хотіла його спіймати, що підірвалася з місця, суперниць ліктями конкретно розштовхала, всі подумали, що, бідася, носом в землю зариє. Але таки втрималася на ногах і букет спіймала:girl_haha:
    Правда заміж досі не вийшла:girl_nea:
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    о! згадала ще — на одному весіллі робили забаву, ділилися на дві команди, мали бігати і натягати на себе через голову ґумку і скидати через ноги. Це був ніби перший тур, щоб гравці (особливо дівчата в спідницях) спокійно продовжували. А наступним туром було те ж натягання ґумки, але через ноги і догори. Можете собі уявити, як дівчата мордувалися, щоб спідниці лишилися на місці :) а одна так спішила, що стягувала ту ґумку, біжучи, і, звичайно ж, її суконка опинилася в неї майже на плечах :girl_crazy:

    а ще на одному весіллі була інша забава — на команду людей була котушка ниток, треба було її перетягнути через кожного (за одяг, поміж ґудзики..), то одна дівчинина так старалася, пропустила котушку через пазуху і донизу, а наступний гравець підтягнув нитку, і плаття на ній просто стягнулося досередини і стало тоненькою шматочкою на поясі :girl_crazy:
     
  4. KitiKet

    KitiKet Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    У моей самой близкой подруги была очень странная тамада. Договорились что она сделает дипломы гостям, и мы думали будут красивые, напечатанные... А она от руки на цветной бумаге написала какой-то текст и прилепила наклейки Микки Мауса... Потом почти весь купленный моей подругой инвентарь для конкурсов (веник, совок...) забрала с собой когда уходила... И что самое смешное - постоянно забывала как зовут свидетелей и жениха. То Юрой назовет его (жених был Олег), то тост поднимет: "Ну, за Николая!" )))
     
  5. Lesja

    Lesja Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А я була на весіллі, де наречена була на кілька років старшою від ще зовсім юного нареченого, і красою не виділялася, це так делікатно кажучи:girl_crazy: і з порядним животиком. Ну от прийшов зранку фотограф і перед шлюбом всіх і все фотографує, в тому числі і наречену, а тоді підходить до її брата, який його замовляв і каже: "А де справжня наречена?" Він подумав, що вона - це переодітий хлопець, якого випускають за звичаєм перед справжньою нареченою на рогачці!!!:D:D
     
  6. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    хм... той фотограф вижив ;-) ?
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Agrafka

    Agrafka Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Розкажу історію переказану мені:

    Молода вже при всій параді чекає приїзду нареченого:girl_in_love: Дзвінок до дружки від тата молодого: наш вчора мальчішнік робив, ми його досі знайти не можемо, але молодій не кажи, будемо шукати :girl_cray: Через деякий час Дзвонить тато молодого і каже: наш прийшов, зараз відмиємо, вдягнемо і привеземо...
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А я лише нещодавно дізналася що мій наречений брав зі мною шлюб в чужих мештах :girl_impossible:
    Моя мама десь згадала забобон що до шлюбу треба йти ЛИШЕ в нових мештах, а оскільки розписка в нас була раніше то мусили купувати нареченому дві пари мештів - одні на розписку і одні на вінчання. І от коханий зранку в домі своїх родичів збирається і розуміє що мештів нема! в домі купу людей, купу речей - шукати марно :sad: можна було б взути мешти з розписки, але їх він лишив в мене. Одразу паніка, хтось пригадує що весільні мешти ніби забули забрати з мого дому, його мама в шоці! А батько швиденько знімає свої нові мешти і віддає синові :) пощастило і вони підійшли :) в чому був тато - для мене досі загадка, може й босий був, а я і не помітила :) а через кілька місяців зясувалося що мешти таки не забули і лежали вони на видноті, але якось ніхто їх не помітив :) ось так весільні мешти на весіллі і не побували :) мені коханий тільки нещодавно признався, а моя мама так і не знає і сподіваюсь не взнає:girl_cool:
     
  9. light

    light New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А я такі випадки пригадую:
    - Виходила моя подруга заміж, вже їй зачіску зробили, фату вчепили, чекаєм молодого і тут вона помічає, що вуха у неї клаповухі (до того, бач, все було добре :) ), ну вона і кричить - несіть супер-клей, і що думаєте, вона таки їх приклеїла!
    - На нашій розписці вже всі готові, тітка з ЗаГСу каже, що треба починати а фотографа нема! Я дзвоню - каже вже поряд, ще за хвилин 15 виявилось, що він під ЗаГСом у другому місті :girl_cray: Добре, що то кілометрів 10-15 і таксі він швидко зловив!
    - А ще наречений перед розпискою раптово поправився і я не могла надіти йому обручку, ще й фотки є , так ніби я йому насильно її одягаю :)
    Згадую це все і страшно робиться - весілля то ще попереду...

    ---------- Додано в 01:58 ---------- Попередній допис був написаний в 01:56 ----------

    Оце ПРИКОЛ!!!
    Проста кепець!!!!
    Навіть уявити тяжко:girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. fotynasop

    fotynasop New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    В нас на весіллі моя тоді 6-річна похресниц явидала: під час другого столу встала зі столу в залі (а треба сказати, що зал з гостями і фуршетний стіл були в різних місцях), взяла свою тарілку і бачимо чемчикує в інший зал (там де фуршет). за кілька хвилин повертається з повною тарілкою солодкого. дружба питає в неї, нащо їй, а вона: "Та на цьому весіллі нормальній людині більше і їти нічого!"

    а моя братова зі Східних теренів нашої Батьківщини, на весіллі на Західній Україні не була, до польок, вальсів не звична. То вона запропонувала музикантам принести диск з машини, щоб вони попсу російську поставили
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Ми бути 6-го серпня на весіллі у Тернополі. І там музиканти ходили співати "між столами" і якраз зупинилися біля нашого столику. Співали пісню "перша нота нота до". І на тому куплеті, де слова: "шоста нота - нота ля, закрутилася земля", музикант хотів зімітувати падіння, але спертися на крісло мого коханого. А коханий думав, що музикант хотів пройти і різко підсунув стілець. Музикант гепнувся з усієї сили на підлогу, але різко піднявся, посміхнувся і продовжив співати. Всім було дуже весело і смішно, але по музиканту було видно, що він не очікував і не планував такого падіння...:girl_impossible:
     
  12. ylisovych

    ylisovych миється в бані

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Скажіть і як ви живете з чоловіком...Бо мені також впала фата на весіллі вже у самому залі- і тоді мені почали майже всі казати-то поганий знак, будеш мати два чоловіка......
    Ну з чоловіком ми таки розвелися....

    ---------- Додано в 08:43 ---------- Попередній допис був написаний в 08:30 ----------

    о то смішно і грішно називається)))))))))))))))):girl_haha:
     
  13. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    коли їздили в Чехію, наж гід розказував, що приїхали якісь крутелики наші в башті з астрономічним годинником розписались....всі дала , карета, вони фоткаються, навколо світа , батьки - друзі. І ось при спуску з карлового моста молодий стає молодій на край суконки і обриває, на попі в неї появляється смайл, (спідниця по шву від корсета відірвалася))))трусики у всій красі, вона не довго думаючи своїм букетом троянд заїзджає йому ПАМАРДАМ що є сили. Букет колючий, лице поцарапане....молодий червоніє, виймає з нагрудної кишені свідоцтво про одруження, РВЕ його і запускає в небо, каже: все весілля не буде!!!!. Сідає в машину зі своєю родиною....під крики "Сынок ну куда же ты " мати його пробує остудити, коротше він поїхав, чим це все обернулося далі-невідома. Доречі розписка там разом з каретою на пів години, всіма паперовими справами і оренда башти- приблизно 4-5$ Плюс путівки всій родині))))) Свобода видно дорожче!!1
     
  14. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    а я впала ) гг)) мене дівчата так закрутили , я встала каблуком на підюбник і гепнулась , правда мене різко підняли ,і мало то хто бачив , але соромно ))
     
  15. purse

    purse Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    я не давно була дружкою і от приїхали ми в зал і виявилося, що офіціанти по переставляли таблички з іменами гостей на столах....список ми відповідоно забули в дома, а як мають сидіти гості памятала я одна....і як раз в самий "розгар" розсаджування я біжу від одного столу до іншого.... паркет слизький....і я на всіх парах падаю під стіл, сукня коротка видовище було ще те...
     
  16. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Nyny,в мене точно така ж ситуація була.я так витанцоьвувала в своєму весільному платті,що аж запхала каблук за підюбник,але мене відразу піймали.:girl_claping:
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    і я падала, вже навіть забула про це - а ви нагадали)))) так затанцювалася з чоловіком, що послизнулася і гепнулась на попу)))
     
  18. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    та шо то для молодят тих 4-5 баксів :girl_haha:
     
  19. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А ми гуляли по центру, робили фото і тут виявилося, що ні мій вже тоді чоловік, ні я не взяли з собою жодної гривні. А щось треба було купити. Ну от чоловік пішов на площі Ринок в банк. Весь при параді стоїть в черзі. І тут я заходжу в весільному платті і до нього: "ну що ти так довго". Бачили б ви очі відвідувачів банку :) Зате в черзі вже не довелося стояти :)
     
  20. yurasuk

    yurasuk New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Приваіт. Не знаю чи віднести цей випадок до смішних чи до курйозних трафунків але... Була я в травні місяці на весіллі(моя двоюрідна сестра доньку заміж віддавала). Ну після доброї пянки сват свасі по мордам надавав. а той сват ні щоб розбиратися зі сватом, почав ту сваху тлумити. Ніби не смішно, але знаючи свою дорогу сестру і її сімю - заслужили поповній. Хотіла хлопця женити на своїй доці ну от і вженила. Кого шкода то молоду. Не такого вона весілля заслужила