Смішні випадки на весіллі

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Pand@, 17 Вересень 2009.

  1. notiko

    notiko New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Я згадую, була я за дружку у своєї коліжанки: наречений приїхав все як завжди продали наречену та й на машині у РАГС. А ми(дві дружки) поки усі збиралися машину прикрашали і бачимо, що усі в зборі, машина теж...треба піднятися на 4 -ий поверх залишити ленточки, що лишилися, ножиці, та й ще в кутки поначіплювали дощ був.---ТАК поки ми піднялись..дивимось, все закрито(а там теж і наші речі) ...ми швиденько вниз_А ТАМ УСІ МАШИНИ ПОЇХАЛИ!!!!! ( НАШІ МАТИ ЧУЛА ВСЯ ВУЛИЦЯ, хоч не вживаю ненормативну лексику).ЩО РОБИТИ-ТОЖ ТРЕБА ДРУЖОК ЗАБУТИ!!!!!!!Ми давай шукати якесь таксі поблизу-найшли старий запорожець) так кажеми-В РАГС, але ж ми без нічого в руках (тільки ножиці і ленточки)---ну кажеми, що там розрахуються Слава Багу повірив, правда ще дорогу прийшлось показуати, але доставив. А там гостві і наречена ,тільки в РАГСІ зрозуміли, що дружок забули, за нами хотіли вже їхати, але ми вчасно..прибули.ОТАКЕ буває!
     
  2. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Зі мною постійно трапляються якісь пригоди, от і наше весілля почалося весело, ми замовили автобус раніше, щоб вситгнути прикрасити, а його все нема, звонимио водієві, а він виявляється заїахв до іншого на цій ж вулиці ( в цей день весілля були у 3-ох сусідніх будинках), то я вже кажу ви почекайте, хай вас вберуть, шоб ми не мучилися і приїджайте до нас. А в сусідній будинок в той же час їхали машини за нареченим, але змилилися і заїхали до нас, коли приїхав наречений мої гості ще довго сміялися шо вже один приїжджав, але мене не віддали.
    А потім мої дружки залишили квіточки для дружб у машині, коли прийшов час мене виводити згадали і побігли на двір з криками наречена передумала, шеф все пропало, мій чоловік мало інфаркт не отримав:khomyak::khomyak:
     
  3. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А в нас на весіллі моя дорога родина, перепутала зали. (в рес-ні було 2 різних зали, з входом з вулиці). Так, заходять вони, гості вже за столами їдять. Мої дивляться на "нас", молодого не знають, ну а я під макіяжем і з зачіскою, трохи на себе не схожа. Тут, музиканти грають марша, молоді стають, родичі підходять і бац, а то не ми. Ну, вони культурно вибачилися, і бігом з залу до нас. Мішка потім ше казав: " добре, шо я конверта не дав, а то як би потім забирав".
     
  4. redelephant

    redelephant New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Була зима і всюди був голий лід, особливо на сходовій плитці ресторану, в якому відбувалось весілля моєї кращої подруги. Там посипали піском, але він мало помагав. Звичайно я була дружкою, і як усюди там викрадали молоду. Її пильнували всі хто тільки міг. Різними правдами і не правдами нам вдалося довести іі до дверей. Але дружба, якого я відволікала, спохватився. Мені потрібно було виправляти ситуацію. До дверей ми прямували нога в ногу і біля дверей було зрозуміло або він пройде перший і затримає молоду, або я перша і затримю його. Звичайно я вибрала друге. І тільки я вибігаю перед ним, як земля тікає з-під моїх ніг. Щоб уникнути падіння я починаю хапати що попадає під руки, а під руки попали штани дружби. Вони мене не врятували. І картина виглядає так:сходи, мужики на перекурі витріщаються на дружку, яка лежить перед дверима з задертим платтям і тягне в низ штани дружби, в той час дружба тягне іх на себе, хоча його сімейки в горошок вже всі побачили...
    Зате молода втекла.
    Доречі, я була в білому...
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А на одному весіллі, ще за радянських часів, у маленьких салатничках стояла гірчиця, та така пекуча, що сльози з очей котились, а за виглядом була вона дуже схожа на мед. І от один з гостей каже до своїх сусідів по столу: "чогось це меду ніхто не їсть :cowboy:..." Бабуська якась почула про мед, взяла собі і зачерпнула столову ложку того "меду". Щойно вона поклала у рот цю ложку, :eek: як лице її перемінилось до "неузнаваємості" і діватись бідна вона не мала куди, мусіла ту гірчицю проковтнути:8:. Ну а цей дядько потім на її злісні докори легенько викрутився, сказав, що й сам не знав що це не мед, хоча насправді добре він все знав;) ...
     
  6. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Моїх батьків колєга мав таку пригоду. Його запросив на дочки весіля його співробітник. Відповідно, він співробітника знав, а ні нареченої, ні нареченого в очі не бачив. Ну, прийшов коротше (там теж 2 зали було), очима пошукав свого співробітника.. нема.. думає: та сідаю собі, його потім знайду. А прийшов не на самий початок, відповідно тости батьків і все таке пропустив. Ну коротше він так просидів на чужому весілі до вечора. Аж потім дізнався, що не туди потрапив :pardon:
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Я сиділа з похресником поки мої куми ходили на весілля, теж туди була запрошена ,але не пішла.Так от кажу як ви приїдете не будіть вже мене ,лягайте. Отже,лягла я з малим спати чую заходять мої куми і ржуть на всю хату ,заходять до мене : Вставай-вставай,ходи .Я йду вони :що ти пропустила.... на весіллі молода перебрала лишнього ,молодий теж не сильно відстав, слово за слово і почалися "розборки" дійшло до того ,що молодий кричав де паспорт зараз порву ,а молода матюкала при всіх гостях 3-поверховими матами його........ На другий день я їх бачила ,але все було так ніби нічого не сталося,зате гості які приїхали зі Сходу казали ,ото приїхали на Львівське весілля подивитись,краще б вдома сиділи...
     
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    жесть. я в шоці - перший раз таке чую... це, по-моєму, навіть не "смішний випадок"...
     
  9. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    То сумний сміх.
     
    Останнє редагування: 15 Лютий 2011
  10. atma

    atma New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Алкоголь ще нікого не прикрашав. Хороший допис е над чим задуматись.
     
  11. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Ніколи не повірю, що до урочистого дня весілля молодята мило усміхалися один до одного і робили компліменти... Просто когось влаштовують сварки з кілометровими матюками, а когось - не дуже. Тому, думаю, сумувати не варто, будуть жити довго і щасливо. :rus::girl_feminist:
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Буває... на жаль, частенько тут накладає свій відбиток модель сім"ї, кожного зокрема. Для когось таке може бути дійсно нормально, перекрити матом, а потім ніжно в очка дивитися і казати, як одне одного любить. Дехто може взагалі нічого не казати, але робити так, що ту любов видно не на словах :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
  13. JADOR

    JADOR New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Не можу без посмішки пригадати, як на своє весілля я раненько встала, сіла в машину, та й поїхала собі на зачіску. Вийшовши задоволена усім з салону, збираюся їхати назад, а тут така пробка. Мене припер трамвай і машини припарковані спереду і позаду. Сиджу з тою зачіскою,фата чуть не з вікна торчить,а на мене пальцями показують всі. 53 хвилини позору і я вдома.
    А потім коли надівала чоловікові обручку, то виявилося, що вона йому малувата, то мусила аж губу прикусити, поки таки натягла.
     
  14. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Я на своєму весіллі вирішила службу скоротити (жартую):girl_blum:- я знепритомніла в церкві.:girl_haha:(мені чомусь запах кадила дух перехоплює- вічно нема чим дихати, тому стою завжди в самому кінці.) А тоді за водою побігли з переляку аж в магазин за рогом, а водичка то в церкві була! А відкриваю очі, а мені хтось вуха масує!!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А моє весілля закінчилося бійкою музикантів з гостями.Летіли інструменти, крісла, посуда. А все із-за того, що один хлопчина весь час рвався до мікрофона співати!:rus:
     
  16. Oneal

    Oneal New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    а ми так дбали про своїх гостей щоб всі гарно додому доїхали. всі порозсаджували по машинах, зі всіма попрощалися. а потім зрозуміли що самі лишилися без машини. бачили би ви очі того таксиста в 5 ранку коли двоє молодих в машину пакувалися.
     
  17. Malyatko

    Malyatko New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Ой, я й себе нагадала, в РАГСі чоловік одягав мені обручку десь зо хвилину,фотограф аж кілька фото встигла зробити,а от в церкві одягав священник не міг ,т й надів на початок пальця та й каже одягни далі сама ,людоньки ,що то було ,він вже всю шлюбну церемонію почав ,а я неможу натягти тої обручки ,пхаю-пхаю ,туди-сюди ,а вона ніяк ,десь на 3-й хвилині я зрозуміла ,що затягнула її вже так ,що й знати назад неможу ,а вона посередині пальця, чую палець терпне КАПЕЦЬ,обернулася до дружки, кажу шукайте хоч мокру салфетку, поки вони знайшли ,я якось дотягнула ,але палець вже добряче затерп....потім на відео видно ,як я мучуся ......
     
  18. Mojito

    Mojito New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А я була на весіллі брата! Все весілля нас веселила його мама - моя тітка) Вона зовсім без комплексів і з дуже гучним голосом....Уявіть собі картину: стоїть молода пара за столом, приймають привітання від хресної, яка дуже хвилюється, запинається, то плаче, то говорить...всі такі розчулені....і в цей момент....заходить моя тітка з тарілочками хрону у зал і своїм шаленим голосом (як у Дженіс із серіалу "Друзі"!!) на весь зал посеред тої промови виголошує " Так!!! Кому я тут мала хрЄн поставити!!!!":girl_haha: Всі полягали просто!!! Такий регіт стояв!!! Вся та слізна промова просто зійшла нанівець і ніхто вже на то не звертав уваги:D:D:D
     
  19. Jasmin

    Jasmin :)

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    В нас була аналогічна ситуація. Таксист був в шоці... казав, що молодят ще не возив:)
     
  20. tasha

    tasha New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Бачили б ви очі таксиста, коли я в понеділок зранку вийшла в платті і поїхали ми додому. (Ми зняли квартиру на шлюбну ніч, а от одяг, щоб переодягнутись, я якось забула, тому довелось зранку знову його одягати).