Смішні випадки на весіллі

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Pand@, 17 Вересень 2009.

  1. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Пропоную в цій темі розповідати приколи з наших весіль(можна і не тільки з наших).Адже на кожному весіллі є свої смішні історії(або не дуже смішні).
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Pand@

    Pand@ Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Напевно розпочну я:girl_curtsey:
    Почнемо ще до весілля.Мій чоловік любить завжди стригтись під 3 мм.ну але на весіллі я сказала йому щоб у нього була "довша"шевелюра:girl_crazy:
    Ну не дозволяла я йому стригтись десь місяця 1.5.От на передодні весілля я йому кажу "піди і зроби якусь стрижку але гарну і не коротку".поїхала я в перукарню а він ще по справам ну і заїхав в якусь іншу перукарню.Приїзджаю я до дому і мій коханий приїздае до мене.відкриваю я двері і ....просто сідаю на порозі.мій благовірний підстрижений під 3 мм.Я дуже розстроїлась:girl_cray:.навідь в шоці сказала що весілля перену до ти поки волосся не відросте:girl_devil:
    Потім на фотках деяких він вийшов як той льотчик-по боках волосся є а на маківці голий череп:girl_mad:
    А ще моє золото що на розписці що на шлюбі сміялося.Розписка,ми просимо благословення у батьків і нас цілують і дарують квіти.І всі майже квіти так вийшло у моїх руках.а лице все в помаді.От ми повертаемось до тої жінки що проводить реестрацію,вона нас вітає а мій зі сміху тихенько заливаеться.Я під час церемонії питаю чого він сміеться.він каже що я вся в помаді.я кажу "витери" а він далі сміється.а так як руки в квітах я цього зробити не можу сама.Ну через 2 хв.ми виходимо з залу і перше що я роблю втуляю йому ці квіти і витераю помади:girl_devil:
    В церкві.Наш 1 дружба був після гулянки.отже почував себе не дуже добре.а корони то тримати треба:girl_haha:.священник веде службу а дружба не взмозі вже стільки тримати корону починає лоскотати по голові нею мого Васька.і той знов тихенько підсміюється.от так йому було весело на нашому весіллі.
    А ще в нас весілля якесь футбольне вийшо.в той день Україна з Грузіею у Львові грала.Приїхали ми в центр до Матінки Божої а там фанати(Україна тоді виграла).Так класно розмальовані на лицях були.І давай нам "гірко"там кричати.Весело було.А потім наш гість приїхавший з Америки і побувавший на тому футболі прийшов до нас у майці з цифрою 7.совпадіння але весілля у нас було 7 червня:girl_crazy::girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 18
  3. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Я згадала як наш дружба переплутав зі своїм татом костюми, світло в той день в хаті вимкнули і чуть не під брамою переодягалися. Коханий мій теж відзначився при вході в церкву священник до нього питає "Чи не шлюбував ти іншій" --далі хвилинна пауза і муж в нього перепитує "Як ви сказали" той знову запитав нарешті мій відповів, бо моя баба аж побіліла...
    А друг наш взагалі на свому весіллі стриптиз танцював, до трусів роздягнувся...казав що на нашому теж забацеє, но на щастя все обмежилось запальним танго зі мною,гості були в шоці, певно ще ніхто не бачив танго з вилками в зубах у обох партнерів
     
    • Подобається Подобається x 21
  4. mashka

    mashka Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    У нас на весіллі був такий конкурс - хлопець кладе на коліна кульку, а дівчина біжить і швидко сідає йому на коліна, так щоб кулька лопнула. У одної гості то не вийшло одразу і так як вона була в джинсах та кулька пролазила їй між ніг, і от то поврорювалось разів з 10 вона встає - сідає - кулька вилазить між ніг трубочкою, потім знову і знову. На відео то взагалі, як каже Грильяжка, абзац.
    Ще на одному весіллі мій малий підійшов до нареченої в церкві в той момент як наречений пішов зі священником за документами, навколо повна тиша все так урочисто і голосно каже - Мар'янко, що ти тут робиш, чого ти його чекаеш, пішли вже додому.:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 28
  5. Ланна

    Ланна Active Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Ось такий випадок, в одночас смішний і не дуже довелося спостерігати мені на одному весіллі. Іду якось я до дому мимо одного ресторану, бачу весілля, тільки якесь воно мало схоже на звичайне, всі гості не веселі, а навпроти нервові такі. Бачу наречений на когось кулаками махає, а наречена на все горло йоме репетує "Ненавиджу тебе, і навіщо тільки за тебе виходила" ... а потім ловить таксі, сідає в машину і ще довго було видно шлейф її білої сукні. Думала таке лише в фільмах буває )))
     
    • Подобається Подобається x 10
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    То має бути смішно..?
     
  7. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А в мене така фотка, з якої весь час сміюся:
    [​IMG]
    Фотографія називається "А гроші сюди кидати?":girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    я напевно про те вже десь писала, але найсмішнішою на весіллі була я, коли була дружкою)))
    найцікавіше, що молода-моя подруга попросила щоб я одягнула своє випускне плаття.. а воно ж таки напівбальне.. і на випускний я його шила враховуюючи не кольца, а такий підюбник, який трохи давав пишності.. тепер підюбника я вже не хотіла, тому плаття вийшло трохи задовге... в молодої теж задовге плаття, бо брала напрокат і видно не додивилася... в церкві коли я і дружба тримаємо над молодими корони (перепрошую не знаю як то називається насправді), священик починає водити молодих навколо алтаря.. і чомусь дуже швидко йшов... я в одній руці тримаю ту корону в другій своє плаття і плаття молодої, але всерівно за нього перечіпаюся.. то була надзвичайна картина - священик біжить попереду, а ми четверо за ним, а пліаття в зубах... ми вся так сміялися, навіть священик:)
     
    • Подобається Подобається x 16
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А в когось була спалена праскою фата за 15 хвилин до приїзду молодого?:girl_crazy:
    В мене так:girl_smile:.
    Приїхавши з прукарні моя мама вирішила мені підпрасувати вельон, бо щось їй здалося що він пом"ятий......вийшла величезна дзюра на пів фати..... то певне був перший раз в житті коли я так матюкалась вголос.

    До того ще. вирішла мені моя тітка допомогти підтягнути панчошки,...файні такі були ажурні , ну і порвала їх своїм браслетом....а запасних нема....а молодий вже під вікнами.
    От поки йшов " викуп" моя сестра бігала по кіоскам в пошуках білих панчох...
    Тепер смішно, тоді ні:girl_cray::girl_cray::girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 19
  10. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    а як врятували ситуацію?
    фата в кіосках не продається ж?
    ти була без фати?
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Було це в 1990 р.Виходила заміж моя двоюрідна сестра,яка проживає за 850 км від нас.Подорож в машині (Запорожець) мене змучила.Коли ми приїхали,я всілася в кутику "арабської кроваті"(гордість тьоті),мені тут же почали показувати віночок,квітки і т. д.Вийшовши на хвильку,чемненько всілась на своє попереднє місце.Раптом починається рейвах:пропав віночок молодої,ніде не можуть знайти.Напівкуняючи в куточку "арабської кроваті" жартую:"що ви його шукаєте,я на ньому сиджу".Всі ми дружно посміялись.Уявіть собі мій шок,коли я піднялась:Я СИДІЛА НА ВІНКУ!!!!!!!Який тьотя вибирала дуже довго(вона у нас законодавець мод навіть в свої 70),везла в коробочці,щоб не пом*яти,а я.....З тьотею була істерика,а сестра так реготала,що ми не втримались і почали їй допомагати. ДДругу історію про весілля вже моєї доньки розказала вже та ж двоюрідна сестра.Головною діючою особою була я.Розповідаю від їїї імені: Готуємося до виходу з хати,я роблю зачіску і макіяж молодій,майже все готово,заходить моя сестра з пляшкою кон*яку і келишком,наливає,дає мені і йде далі і так пару раз.Словом,далі нам страшно не було,ми йтак були веселенькі. Дивно,а я про той випадок зовсім не пам*ятаю.:girl_claping::girl_curtsey::girl_spruce_up:
     
    • Подобається Подобається x 9
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А декому ( то биш мені )фата відпала на брамі і зачіска почала злегка розлітатись, фата була довгою і її несла моя дворідна сестра малій аж зле стало-вона подумала що то вона відірвала, а не перукарка погано прикріпила( забилам би). Фату успішно причепили зачіску підлакували навіть не помітно було і поїхала ваша цьоця Грильяжка заміж виходити. Кать до речі а з фатою що було?
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    дякуючи тій самій тітці( яка є власником весільного салону) , моя фата була підколота,підчіплена так що ніхто нічого не помітив:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    В нас був не зовсім смішний випадок:всі машини і оператор і дівчина що робила макіяж-приїхали не туди:girl_cray:.перепутали будинки(Сихів форевер:girl_mad:).Я нервуюся бо молодий вже виїхав до мене:girl_devil:..а я ще напів гола..зла ..і нікого немає:girl_bye2:..і всі звонять що вони під підїздом а там невидно ні кого...я тоді так нанервувалась-жах:girl_in_dreams:!Але все встиглось..лише машину гарно вбрати не вийшло бо часу обмаль і дощик почався:girl_spruce_up: ...а так все встигли
    :girl_curtsey:
     
    • Подобається Подобається x 14
  15. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А в мене теж пару приколів було :
    1,зранку на зачіску їхала в перукарню коло Галицького базару і захотілось мені щоб діти кидали пелястки.і я з бігудями величезними в 7 ранку шастала по базарі!!
    2,вже мій муж приїхали на викуп, а в мене фотосесія в хаті.(без плаття) ще вдіватись і вдіватись!! але на щастя встигли!!
    3,їдемо ввже вночі з забави, в машині нас семеро.я сиджу спереду в платті біля шофера! зупиняє нас ДАІ. вилазить шофер,шукає права в білій сумочці своєї дівчини....і тут вилажу я в платті з криком "пане гаїшник, в мене нині перша шлюбна ніч, совісті ви не маєте!!!" він навіть не дивився в документи, а так нас відпустив!
     
    • Подобається Подобається x 24
  16. Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Згадалося знову весілля моєї доньки,яке відбулось 5 років тому.Відпроводжали ми родичів з весілля додому,проводжали в хаті,як годиться,зібрали їм на дорогу тормозок,щоб не скучно було їм добу в поїзді їхати.Всі задоволені,гості на 7 небі(вони перший раз були на львівському весіллі).Приїжджаємо на вокзал і там з*являється скатертина-самобранка(сюрпрайз від мене) і проводжання починається знов!!!Щоб в вагонах колеса не поспускали!!!І все це треба було з хорошою міною і культурно,щоб наша доблесна дорожна міліція не зауважила!!!Добре ,що наші гості і ми люди малопитущі,більше було сміху,чим випивки.А спогади живі до цього часу.:girl_claping::girl_claping::girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    розказували знайомі, що під час танцю у нареченою бюст "випав". каже гості довго реготали у кулачок. тому не треба занадто відверте плаття вибирати)))
     
  18. ZyKlamenKa

    ZyKlamenKa New Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Так, веселенько іноді буває....Коли я була на весіллі своєї подруги, то там був як мінімум один курйозний випадок:
    1. Під час застілля один гість (який був просто на просто недорозвинутий, але ми цього не знали, бо ми були чужі на тому весіллі) бере в руки здоровезну таку фаршировану рибу, встає, щось незрозуміле кричить і на очах у всіх відкручує тій рибі голову...Я була в шоці!!! Тоді тими ж жирнючими руками настирливо хоче обійняти дівчину, що сидить біля нього...Вона бідолаха аж побіліла зі страху..Добре, що потім його забрали..Зараз то смішно, а тоді....
     
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    А в мене на весіллі було багато веселого... але апогеєм став кінець весілля.


    4-00....гості майже розійшлись, букети і квіти спаковані на задньому сидінні нашої машини ( на ній молодий приїхав до мене, а потім після шлюбу ми пересідали в ретро). Батьки доскладують подарунки і купу їжу в машину знайомого таксиста ..і тут виявляється, що одній парочці з нашого весілля ну дуже вже хочеться залишитись вдвох ( а в нас зарезервований номер над залом)...Впринципі, я хочу додому...в нашу затишну квартирку ....ми їм залишаємо ключі від номеру....і тут я розумію, що на таксі довго чекати, а наша машинка тут стоїть. Молодий трохи пив, а я то ні в одном глазу.

    Так що ДАЇшники, що нас зупинили, були не менше здивовані....їде машинка, за рулем молода в весільній сукні, збоку молодий, і заднє сидіння все до потолка в квітах:haha:
     
  20. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Смішні випадки на весіллі

    Несмішний, а курйоз вийшов зі мною минулого року.
    Треба було зняти розписку пари в Загсі на Франка і потім прогулянку, все це мало бути в будній день тому людей і біля Загсу і в ньому небагато.
    Так от приходжу я на хвилин 20 швидше, зі сторони парку і Загс видно вже здалека.
    Біля загсу стоїть швидка туди швиденько на носилках заносять наречену і швидка з сиреною щезає. Зразу думка, во блін клієнтів в лікарню забрали, виявилося в інщої пари наречена була вагітна на останньому місяці, а був це серпень - жарко от і стало їй _дуже_ зле... Отакі наречені бувають.