Слiнги, Ерго, Кенгуру...(3)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем natorella, 14 Листопад 2007.

  1. natorella

    natorella Well-Known Member

    Початок цієї гілки читайте тут. і тут

    дам декілька
    посилань, які варто почитати перед тим, як починати вибирати і носити слінги та інші переноски для дітей


    посилання на інструкціїдевайси, які роблять комфортним слінгоносіння
    для тих, хто думає в сторону пошитих майстринями рюкзаків, раджу переглянути порівняння
     
    Останнє редагування: 29 Березень 2014
  2. Milena

    Milena Member

    у нас був Pognae (Понье). Дуже задоволена ним була! Великим "+" являється сіточка на спині дитини. В жарку погоду незамінна річ.
     
  3. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Так на олх завжди є. А Ви для новонародженого плануєте? Вони трохи не альо мацьопам, йдіть до слінгомам в жж або фб, там можна найти бюьжетно
     
  4. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Ні,дівчинці 3 місяці) дякую, але я вже знайшла і замовила)

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  5. invisible

    invisible Well-Known Member

    Ерго не можна раніше, ніж дитина сама сяде. Це може бути і 6-8 міс.
     
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    там май шукали
     
  7. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    Я ерго і не розглядаю.

    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
  8. invisible

    invisible Well-Known Member

    Соррі, щось не дочитала :)

    Надіслано від мого LG-X135, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Дівчатка, допоможіть з вибором слінга, будь ласка. Я вже тиждень читаю, дивлюсь і ніяк не визначусь. Нам 1,5 місяця і 4 кг важимо.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    який бюджет? чого очікуєте від слінга?
     
  11. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    @Vittoriya, очікую що мені буде зручно і мацьопі. Є проблема, після вагітності болить спина, від носіння на руках лялі я ледве не реву, сподіваюсь що зі слінгом такого не буде.
    Питання покупки слінга встало бо їде мама, яка допомогала 1,5 місяці, зараз вся господарка на мене ляже, а з візочком не дуже потягаєшься, навіть за хлібом вийти тре по сходах візок тягнути.

    Бюджет не знаю, бо бачила і нові по 350 грн, і бу по 2000, тому все буде залежати від якості, зручності, і на який термін купується (якщо на місяць за 3 тис., то це задорого)
     
  12. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Якщо проблеми зі спиною, потрібен кинсультант, Наталя Орел, шукайте в фб, слінгомами Львова.
    Слінг це точно не на місяць. Ми ще носимось, тепер малий самий каже, до мами, мотаться.
    Можете в жж написати про пошук слінга, або у консутьтанта спитатись, або фб.
    За 300 путне не купите. 1000-1500 нормальний бюджет.
     
  13. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    Дівчата, ще мені допоможіть, будь ласка. Живемо в особняку біля лісу, маю машину, тому слінг більше потрібен щоб погуляти біля дому, поносити вдома недовго, завезти-привезти в гості і т.д. Найкращим варіантом для немовля виходить слінг з кільцями. Малявка народиться літом, тому, мабуть, краще щось з льоном брати? Хочу щось недороге, бо не знаю, як воно піде, можливо потреби зміняться, але, звісно, на здоров'ї дитини економити не буду. Вражає різноманітність цін - від 350 грн і до 2000 грн та вище. Порадьте, на які ТМ варто звернути увагу? Брати новий чи б/в? Де купувати?
     
  14. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Бв добрий тим що розношений, новачку легше піде. З льоном недороге по якості буде не дуже. Можете лелю вафельну для проби вибрати, мена бюджетно. Як вподобаєте слінгоносіння то до красивішого самі руки потягнуться
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    кільця для немовляти, ще й льон. Я б не ризикувала. Кільця тільки виглядають легко.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    звідки виходить? :)
    в нас найкращим варіантом був слінг-шарф
    На літо для легенької дитинки добрі шарфи - "марльовки"

    :) як пощастить. Мій найкращий для "зимових" немовлят саморобний трикотажний слінг б/в обійшовся мені в 100 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    Як думаєте, чи можна вже замовляти пошиття ерго? Малюк за місяць сяде, мабуть. Дуже вже впертий.
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Я не спец, але на скільки читала, то ерго шиють по ваших замірах, а за місяць-два малюк може трошки підрости)))
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я знаю, що по замірах, він і далі буде рости, мені цікаво що саме міряють і наскільки коливаються заміри
     
  20. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Недавно зберегла собі картинку [​IMG]
    А решту вам підкажуть дівчата, що вже замовляли
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а я тут на рахунок зими спитаю. мені на осінь(малому вже буде 1.5року) слінгокуртка ще згодиться чи вже всьо - лише на верх його мотати?