Шукаю партнера для спілкування англійською мовою

Тема у розділі 'Мовні посиденьки', створена користувачем Tora, 11 Листопад 2010.

  1. Tora

    Tora Member

    Прошу зголоситись на мій скайп- ************** хто б хотів побалакати на англійській мові на рівні- intermidiate і вище,щоб разом вдосконалювати знання англійської
     
    Останнє редагування модератором: 13 Листопад 2010
  2. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    а якщо мій рівень нище середнього вийде спілкування?
     
  3. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    www.speaking24.com Сайт, де можна знайти партнерів для спілкування з різних країн світу.
     
  4. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    аааа, мені тепер всі дзвонять..капець, а можна так зробити, щоб по одному? (і переважно араби..)
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. ratiana

    ratiana New Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    :girl_haha: це невеличкий недолік цього сайту!!!! Я намагаюсь спілкуватись лише з європейцями.... або носіями мови...
     
  6. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    Там дійсно такі надокучливі люди, я відхиляю дзвінок, а вони далі надзвонюють - ніби знають мене 100 років і конче мають щось повідомити! А один прямо з ходу запитав чи я одружена, чи маю хлопця і натякнув на себе, а ще спитав скільки я хочу дітей - лише після кількох дописів, ото дають ті іноземці.
     
  7. Tora

    Tora Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    Хотілось би щоб рівень був середній,тоді двоє партнерів зможуть один одного щось навчити,зможуть порозумітись.Коли рівень beginner.тоді не цікаво спілкуватись
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    Tora, якщо відносно спілкування в скайпі, то які проблеми? Вмикаєте режим скайп-мі і від охочих поговорити не буде відбою. Правда, це турки і араби, як тут правильно підмітили :) Або просто самі в скайпі шукаєте тих, хто б хотів поговорити просто так. Такі теж є.
    А якщо вам не розходиться на скайпі, то в сусідній темці згадували про клуби, де спілкуються виключно іноземною мовою. Поцікавтесь.
     
  9. Tora

    Tora Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    Режим Скайп-мі нікому не раджу.туди заходять переважно несерйозні люди зі всього світу,щоб вбити час.щоб знайти людину.з якою було б приємно поговорити ,щоб вдосконалити свій рівень англійської-потрібно дуже багато часу .Дякую за підказку про клуби
     
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    у нас в офісі є дівчинка 35 років, яка навчається на курсах англ. ( рівень pre-intermidiate), так ось кожної середи вона розказує мені по одному з уривків розповіді, яку вони вчать, (чи я зможу зрозуміти, що вона розказує і чи правильно будує речення), питає незрозумілі слова, постійно просить її запитувати по англ. про все на світі))))))). Паралельно я щось сама згадую, часом і в словничок заглядаю...і корисне спілкування таке, хоча і мінімальне.
     
  11. Tora

    Tora Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    Запитай чи вона б хотіла переписуватись або розмовляти зі мною на англійській по скайпу?Відпиши Сільвія якомога швидше.я вже стільки часу згаяла на пошук,багато хто насправді не дуже зацікавлений на вдосконаленні англійської
     
  12. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    Я от протягом місяця вдосконалюю англійську - серйозно взялася за те діло! Насправді б з радістю спілкувалася по скайпу з кимось англ. мовою, практикувала б граматику, тому приєднуйтеся охочі! habysuk - мій скайп :girl_smile:
     
  13. Ritamadonna

    Ritamadonna Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування на англійській мові

    так чого скайп, у Львові регулярно проводяться зустрічі в різних кафе, де народ різними мовами спілкується в живу - це ж краще, з живими говорити ніж з зовсім чужими арабами...
     
  14. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування англійською мовою

    підкажіть де і коли проходять ці спілкування. З радістю приєднаюсь
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування англійською мовою

    і мене такі зустрічі цікавлять, тільки в мене рівень beginner, знайщла поки що це Англійські розмовні (дискусійні) клуби Friday Nights!
     
  16. Пташечка

    Пташечка Active Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування англійською мовою

    Я теж з радісю б поспілкувалась англійською, мій рівень десь в районі intermediate.
    Доречі можна і тут спробувати себе в письмі, хоча в мене з цим не дуже.
    Materynka, а ті клуби то якісь релігійні
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування англійською мовою

    Ні, не релігійні, знайшла в гуглі.Вони так називаються як я написала. Подивіться може вам підійде.
     
  18. lykkelig

    lykkelig Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування англійською мовою

    з задоволенням поспілкуюся англійською в скайпі - katja_katja9
    мій рівень advanced, але поспілкуюся і з upper-intermediate і з intermediate :girl_yes2:
    або німецькою, (рівень B2)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю партнера для спілкування англійською мовою

    дывчата хто вивчає польську чи англійську. Приїхав пан ( 62 роки) і хоче компанію для прогулянки містом ( такого собі товариша, який би показа місто а заодно і поспілкувався англійською чи польською). можна приємно провести час за розмовами і попрактикуватись у мові . Пан був у 62 країнах світу, зараз приїхав у Львів. Буде 3 дні. Рівень знання мови може бути на рівні розмовної / нище середнього-середній.
    Я, на жаль, не зможу, бо немаю з ким залишити дитину.