Шукаю Дівчину для брата !!! Help!!!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Blondaa, 23 Січень 2019.

  1. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Дівчата, я ж нічого погано не хочу сказати, або зробити, просто хочеться зробити шось добре для двох сторін. От вже б було скучно яки я тут не написала, де ше таку класну сестру побачите)))) Не подумайте шо мені нема чим занятись, і я тут виписую, є , і навіть дуже, мала дитина . 5 місяців, і ой як дає прикурити і днями і ночами, і чоловік , хоч у всьому допомагає, але тут навіть цікаво поспілкуватись, цеж всетаки "посиденьки Дівочі" і як , як не сюди писати з таким)
    Я напевно , вірю в дива, і вірю що є хороші дівчата які теж такої думки)Я ніколи і вдумці немала чимось образити і принизити свого брата, адже він в мене один такий, і знаю наскільки він хороший,бо знаю що на нього завжди можна покластись, і завжди він буде поряд яким би занятим і як далеко не був. Ми з ним не говоримо кожен день по телефоні, не сюсюкаємся, ми просто один в одного є, і я знаю як він , а він як я..Бо завжди у любій ситуації , коли потрібно, він буде поряд. Тому я тут і написала, бо всяке буває. Бо не вірю я в ті сайти знайомств, бо колись ради інтересу там зарєєструвалась. І нічого доброго там не побачила.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    згадалась мені історія ))) Давним - давно. Думаю років більше ніж 10 тому))) Був один хлопець. Розумний, при гарній роботі. Але дуже нерішучий. З дівчатами не складалось. от його мама разом з моєю тіткою вирішили нас посватати. Тітка як приходила до нас в гості - то постійно його прихвалювала. а я що - сама до нього піду, він не робив ніяких кроків. хоча знала, що дуже йому подобаюсь. так і затихло.
    недавно знайшов мене в фб. почали переписуватись. таки одружився (в 36р.). Згадали молодість. і не знати як би воно тоді було, якби родичі таки наполягли на нашому ближчому знайомстві і він не був би таким "мороженим". думаю, щось таки би вийшло. і мав би таку файну жінку :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 6
    • мімімі мімімі x 5
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Вже в кількох дописах було про меркантильність дівчат і я розумію, що тепер таке явище поширене дуже. Згадую: всі мої друзі(подруги і друзі хлопці) ,коли були в статусі "пошук")) ,ніколи не чула про найперше ,щоб матеріальні блага. І так зрештою, кожен і одружився, хто куди/як, в більшості середньостатистичні люди/сім'ї. Якісь прості люди були, не вивищувалися, навіть, коли мали справді більші можливості. Я розумію, що життя тепер таке інше трохи і таке враження, що якраз більші можливості породжують в людях більше негативних рис. Не люблю про таке навіть думати.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    У моєму розумінні, це ті, які тільки й полюють на гаманець/статус майбутнього чоловіка, самі при тому ні ментально, ні матеріально, ні в яких інших аспектах з себе нічого не представляють. Якось так...Не мала на меті нікого образити, просто дуууже вже багато в нас дівчат/жінок тільки й чекають "принца, і то побагатшого", і все, не займаючись ні власним розвитком, ні хоббі, ні професією/кар"єрою.
    І ні, поважаю усіх, і перукаря, і прибиральницю, і тд. Тільки, таки й справді, вважаю, що працівниці клінінгу важко відповідати метально, допустимо, успішному банкіру (ну хіба ,за винятком, якщо вона працює в тому клінінгу щоб заробити на навчання/має гостру нагальну потребу і т.д.).
    Абсолютно, ні. Вона вправі дати собі час на виховання власної ж дитини. Тут вже пріоритети розставляє людина на власний розсуд. І якщо говорити про мене, то так, я б теж дала собі тих 3-6 років і насолоджувалася б материнством.
    Мова йшла про "пустих" дівчат, що тупо шукають "великий" гаманець і "торгують" собою/своєю молодістю і т.д. Якось так.
    Абсолютно ні, і я такого не писала. Не перекручуйте :kisss:
    Абсолютно згідна. Але не просто "хотіти" треба рухатися в тому напрямку, працювати над собою, розвиватися, намагатися стати кращою версією себе. Не для когось. Для себе.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @NataliaFed і я точно такої думки, хоч знаю шо як і дівчата є такі , так і хлопці, тепер таке відчуття що кожні шукають якусь вигоду один в одному. По собі можу сказати, я з забезпеченої сімї, но ніколи не дивилась на хлопців як на спонсорів, а тільки щоб було життя спокійне, без лишніх нервів, як говориться для душі. Я не розумію як можуть відносини будуватись тільки на матеріальному, це не життя.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    @Lathorien всяке в житті буває, в мене з чоловіком була інша історія, ми познайомились як мені було 16 років, но він від мене відморозився, так як я ше замала була, кожен жив своїм життям, а через 5 років з ним списались, зустрілись, почали зустрічатися, через 2 місяці і жити разом. І все як на диво дуже швидко,і вже 6 років як разом.
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Тепер зрозуміліше. Бо в першому дописі ви чітко сказали " дівчатка-ніхто в кар'єрному плані" . Це дещо змінює градус допису.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дайте братові спокій) Думаю, якщо справді він такий хороший і мудрий, то справиться і без свах. А як мудрості ще бракує, то значить хай ще почекає. Зрілість та готовність до шлюбу не у роках вимірюється:girl_smile:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

    Я маю дуже любиму коліжанку. Вона розумна, красива, дуже весела, активна, добра. Вона 4 роки була сама. Не те щоб не хотіла знайти чоловіка, вона не хотіла докладати жодних зусиль щоб його знайти. Так і казала - хочу щоб він сам мене знайшов.
    Він її знайшов і я часто думаю, що краще б я їй пошукала. Там epic fail.
    Я би не задумуючись влаштувала їй побачення на осліп, просто мені серед холостяків ніколи не траплявся хтось настільки класний як вона. Враження, що серед чоловіків за тридцять залишилися холостими дуже пересічні, з явними комплексами, без амбіцій і т.д.
    Тому мене не дивує бажання свахувати. Мене дивує, що топікстартер сама не знає кого вона сватає своєму брату. Я би наважилася виступити посередником лише коли б була менш більш впевнена в обох.
    Доя інших випадків є Тіндер і іже с німі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Ой, і я маю на приміті одну коліжанку класну, з суперовим почуттям гумору. Мушу видати її заміж, а то, як в тому анекдоті, їздить собі куди захоче по закордонах, ні в кого не відпрошується і всіх цим нервує). Треба поскоріше її пристроїти в добрі руки ).
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Та чого не знає? По дописах форумлянок, тим більше старожилів, можна судити про людину. Якби я мала неодруженого брата, то зі спокійним серцем сватала би його з @Materynka @orange girl @Іспанка @Hermi
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Blondaa ви краще детальніше напишіть які вподобання має ваш брат, чим цікавиться. Може він байкер чи хіпстер))) це звужує коло пошуку. Чим наповнює свій вільний час і простір? Ще напишіть його симпатії щодо жінок. Ви бачили його пасії, маєте вже скласти якесь враження.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @DominikaВін різносторонній, обожнює тварин, а вони його. Веселий, з ним точно не нудно,"душа компанії",вихований, любить віддихати, природу, машини, музика, кіно, спорт. Жінки подобаються, стройні, красиві, інтелектуальні, веселі і жіночні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Враховуючи все це, ще й те, що є хороша робота, власне житло, автомобіль, що брат без шкідливих звичок, нормального росту, не п'є - то прям містер ідеал. Дівчата самі мали б за ним бігати.
    А колись знайомили його з кимось? Ну своїх подруг, одногрупниць, колег, родичок і знайомих чоловіка? Деколи легше знайти пару в такому оточенні.
    Ну але може таки ще тут хтось зголоситься)
    @Apelsynka , ти на таке не підписалася б ? ;) Просто для інтересу навіть, чи то справді такий чудовий хлопець;)
    @Materynka , або ви таки наважитесь)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  14. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @Thebestnata ні я його ніколи нізким не знайомила, бо вбільшості друзі були хлопці, а ті що були подруги або одружені, або зайняті, а деяких він знає з дитинства.
    А в чоловіка просто немає подруг))))))Є сестра, і то одружена
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну ви даєте!
    Який спорт конкретно? Бо любитель Регбі сильно відрізняється за складом характеру від любителя керлінгу, чи фігурного катання.
    Природу любить у вигляді шашликів, чи на три дня в гори з наметами?
    Машини любить їздити, чи ремонтувати; спортивні чи КамАЗи?
    Кіно «техаська різня бензопилою», американські блокбастери, чи інтелектуальне європейське кіно?

    Стройні, красиві і інтелектуальні - це дуже розтягнуті поняття.
    Інтелектуальні в якій сфері? Музика-живопис? Література-поезія? Математика-екзистенціалізм (кльово я попарувала?), чи просто «молчи, за умную сойдешь», щоб дурниць відвертих не ляпала.
    Красу і стрункість навіть зачіпати не буду.
     
    Останнє редагування: 24 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Так, чекаю коли @Blondaa відповість @Orman і визначаюся:girl_in_dreams:.
    А може там в ПП вже черга вистроїлася:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    @Blondaa напишіть ше про недоліки) а то дійно дуже вже ідеальний виходить. хоч я і таких знаю. і теж, до речі, поженились після 30))
     
    • Смішно Смішно x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Чесно, то за такими деталями вже точно в пп.
     
  19. SaraGold

    SaraGold Member

    Я одинока, розумна дівчина, працюю в ІТ сфері у Португалії та Німеччині, шукаю людину для душі. Може це доля? :)
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    @Іспанка точно підійде! :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Thebestnata допускаю, що хлопець може бути справді хорошим, але ні) По-перше, люблю природність у знайомствах, по-друге зараз не актуально:girl_wink:, а по-третє я дівчина з перчиком - не кожному по зубах:girl_haha:.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1