Шукаю Дівчину для брата !!! Help!!!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Blondaa, 23 Січень 2019.

  1. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Kroshka Enot, здається сестра писала, що брат був на сайтах знайомств. І саме там знайшов дівчину, яка питала, чи в нього є бізнес і Айфон, бо там всі такі.
    Шось дуже знайоме. То ж недавно в темі про інтернет-знайомства одна жінка шукала хлопця для подруги. А там всі збоченці виявлялися;) Може то двох свах звести ( тій треба дівчина для брата, а іншій хлопець для подруги)?
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Зі слів форумлянки в нього на то всьо часу нема, любить більше домашню теплу атмосферу в колі сімї.
    напевно з тої категорії людей, що просто не вміють створювати стосунки. Пішов-прийшов з роботи, поковирявся в машині, мама ввечері дала їсти тай так добре. То мусить або дівчина сама захомутати або вдарити грім і саме тут і саме в тому місці вони знайдуться. "зараз важко знайти хорошу дівчину" дивно звучить. Звичайно, важче. бо вік вже зовсім інший. більшість дівчат-однолітків вже явно не в дівках сидять. Тай кожен "хороша дівчина" розуміє по своєму. А перекладати на родичів місію "вженіть мене" теж непогано :girl_smile: Але як на мене, трохи принизливо. Але як ради іншої нема - то успіху :girl_smile:
    жодним чином не хотіла образити форумлянку. розумію їхнє з мамою занепокоєння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Kroshka Enot, ви самі аж стільки версій написали))) ДП - таке ДП:girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Ахааах, комедія:))) Ну я , напевно, теж "дівчина на виданні" ітипу не проти б познайомитися з кимось достойним/розумним/приємним і т.д. по списку. Але якось аж таке "сватовство" і отой опис "не алкаш", "не двометровий, але нормальний", "на машині їздить" і т.д. прям мене дуууже "усміхає". Та яка різниця їздить він на машині, чи ні, має айфон, чи ні, і тд, головне щоб мав здорові амбіції, був ініціативний, не дурний, і таки да до 33 років, як чоловік мав би трохи таки та й "відбутися" в професійному плані. Бо якщо не зараз, (28-35 років) то, вже, напевно, ніколи. Якось так для мене. А машини/телефони-то другорядне, можливо, людина не має потреби в них, або взагалі, наразі, йому комфортно без "мішури".
    Ну і ще дівчина теж має "відповідати". Тобто, якщо вона сама "ніхто і нічого" ( в професійному плані), і до років так 30-35 нікуди не "просунулась", значить або не має таких амбіцій/бажання, або готує себе лише для сім"ї. І мене дивує, коли "дівчатка-ніхто" (в кар"єрному плані ) шукають банкірів/проджект-менеджерів/фінансистів, або просто статусних багатих людей, а самі не можуть навіть найбанальнішу розмову підтримати. Ну але то таке, лише моя думка, напевно кожному - своє, як то кажуть, "хто на що вчився":girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Так він може і спілкується, і навряд чи про шось просив сестру. Може він просто не відмовиться від того що сестра влаштує йому побачення. То ж не означає, що вона його життям керує
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
  6. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @orange girl , а мене нічого не дивує ! Але я маю літа ....і люблю родинні історії!
    Та й люди мегарізні! І потребують невимовних поєднань ,в плані - характеру,освіти, і пагаваріть...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так, ми пересікались.
    Оп‘ять же, якщо чоловік не відвертий чудак на букву «м» і виявляє до жінки інтерес, і є непоганим співрозмовником, але немає (поки що) іскри, то можна і походити на побачення.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    Зустрічатись від того, що «скучно» - недостойно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А чого це брат має виїжджати з власної домівки, бо місця бракує? ) це його законна територія, і якщо сестру щось не влаштовує, то хай з чоловіком йде і орендує. Я такого не розумію. Брат явно займає менше місця, ніж сестра разом з чоловіком та дитиною. Ну це якщо вони справді живуть усі разом, бо ми вже розглядаєм ситуацію з різних боків:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Теж маю брата 33 роки )))
    І теж не одружений.
    Звичайно, в нього не така бездоганна репутація, але - має власну квартиру і роботу , і почуття гумору.
    Та , якщо чесно - то бачу , шо з віком .в нього починає підніматись планка вимог до майбутньої дружини .
    Єдине , що я йому радила - це реально подивитись на себе і не шукати хто зна кого і чого ))))
    А , щодо сестри , то нажаль , з власного досвіду бачу, що така гіперопіка потім впливає на життя брата в подальшому .Така на перший погляд , миролюбива і дбайливо сестра мого чоловіка , ще довго потім "опікувалась" своїм братом і мені вартувало великих зусиль перерубати нарешті, той "канат опіки".
    До автора це немає ніякого відношення - сподіваюсь, що вона не така ))))()
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kroshka Enot я написала ,що ніколи б собі такого не дозволила, але люди різні всі і по-різному відносяться до такого.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Blondaa

    Blondaa Active Member

    А чому більшість бачить тут щось погане!?
    Погоджуюсь!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Я не бачу в тому що я тут написала нічого поганого, щоб зразу багатьом з таким негативом до всього відноситись!
    І зразу відповім на всі ті негативні домисли!!!
    Я не маю гіперопіку і т.д щоб мене настільки тапками закидали, я не написала тут для осуду, а лише для того, що можливо тут так само є одинокі дівчата, бо зі сторони дівчини знаю як важко знайти хорошого і достойного хлопця, а тим паче чоловіка, і знаю які є хлопці на тих сайтах знайомст !!! І зразу наперед скажу, я вже одружена і маю дитину!
    Я ж не хочу пристроїти кудась жити свого брата, він має все і квартиру(в новобудові), і машину(з Салону), і роботу, просто не знайшов ту єдину, і не бачу чогось кримінального що я хочу допомогти, так як в мене всі подруги вже одружені. Це хіба не так само як на сайті знайомсв, тільки я про це написала від себе. І живем ми всі окремо один від одного, і не кричимо на кожному кроці, шукаю дівчину брату, а от рішила попробувати, а чосом щось і получиться! я нікого вести як теля на ланцюгу не збираюсь, і заставляти теж, звичайно я незбираюсь йому казати шо я про нього написала, шо всьо шукаю!!! Це все дуже легко познайоми , просто сказавши шо є знайома, і можливо почнете спілкуватись, для цього так само є і фейсбук, і телефон, і можна один на одного подивитись, і рішити.
    І ще, мав він дівчат, просто не склалось в них, так як в багатьох буває, це життя.І та, я його сестра,і в нас довірливі відносини, як у всіх нормальних сімях, він має свою голову на плечах, але я вважаю , ну не підеш він на лавку в парк і до всіх дєвок клеїтись буде!!!Я сумніваюсь шо якась нормала дівчина поведеться на таке!
    Я і подумати не могла , що можливо так когось осуджувати, і обливати брудними домислами! Якщо Я можливо вчомусь і не так виразилась, то неозначає що кожну мою фразу треба обговорювати, бо теж дешо з долею гумору написала!
     
    • Подобається Подобається x 8
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Blondaa, так скажіть таки: чому вже нема сил терпіти брата? Це може виглядати вирвано з контексту, але таке писали. Ну і що брат взагалі з дівчатами серйозно не зустрічався? Він готовий одружитися і переїхати?

    А, ну вже вище прочитала ваш пост
     
  14. Blondaa

    Blondaa Active Member

    І про яку тут неповагу говориться? Що хочу зробити добре діло, знаючи що він сам не проти познайомись?
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    От це якраз це і є , в жарт сказано! Мав він дівчат і не одну, і я теж їх бачила. Бо ми разом всі віддихати завжди їздили!Куди переїхати? Він живе окремо! Він якраз і готовий одружитись, але я не кажу шо всьо зустрілись і одружуватись, треба щоб одне одного взнали поблище, так як зазвичай і буває!
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ніхто нікого нічим не обливав. Повірте, як для такої теми, вас тут просто в чоленько поцілували. Всі поставились дуже гарно. А те що фантазії пішли, то це форум, звикайте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    В мене такий двоюрідний брат. І його мама з сестрою теж роблять відчайдушні спроби його познайомити з дівчиною, а він тому активно пручається.
    Як на мене, жодних однозначних висновків лише з озвучення факту пошуку сестрою дівчини, не випливає. Ні те, що хлопець якийсь "бракований", ні те, що він в повній владі сімейного матріархату, ні те що він не має серйозних намірів створювати сім'ю, раз досі сам не знайшов свою саме ту, ні те, що він не має достатньо самоповаги. Хоч насправді може бути все з вищепереліченого.
    Думаю, кому цікаво/актуально, то варто піти скласти свою думку виходячи з особистого знайомства.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається x 4
    • Погоджуюся x 1
    • Зе бест! x 1
    • мімімі x 1
    • Оптимістично x 1
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Blondaa, не ображайтесь, ніхто вас не обливає брудом, от коли роз"яснили трохи, то тепер зрозуміліше стало.
     
  18. Blondaa

    Blondaa Active Member

    Він за свої роки встиг нагулятись! І все він вміє, но якшо багато дівчат є занадто високої думки, і шукають як би то вигідніше пристроїтись, я вважаю що це не правильно, і краще бути самому чим з ким попало.І до чого тут вік!Він з 18 років працюєі і ніколи не привик щоб йому щось подавали і робили, він все сам, і готовити вміє, і "не ковиряється" в машині, для цього є сервіси, хоч сам все вміє. А принизливого нічого тут я не бачу, що хочу познайомити його з дівчиною, бо багато буває, що знайомляться через знайомих і т.д
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    та я і не ображаюсь:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
     
  19. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Насправді може й не треба шукати підвох.Багато хлопців біля 30 є вільними.І не тому,що вредні чи гулящі.Просто хтось часу не має,бо будує кар'єру,хтось ще не знайшов свою єдину:girl_yes:
    У мого чоловіка є родич.Дуже красивий хлопець ,з гарною роботою,машиною,порядна родина і т.д.
    Колись в юності мав сердечну травму:girl_in_dreams:,зробив дівчині пропозицію,вона довго вагалася,потім сказала,що не готова до сімейних обов'язків у своєму юному віці ,хоче пожити для себе,зібрала чемодани і вирушила в іншу країну-прагла екстриму.І от цього хлопця дуже вразила її реакція
    Перші роки він не хотів свідомо починати серйозних стосунків,а коли минуло 27-28років,то все важче було знайти.Ну або не там шукав:girl_yes2:
    Ми часто бачилися,разом їздили відпочивати, погуляти.І щоразу у нього нова дівчинка.Але навіть на мій неупереджений погляд це було все "не те".Може,подобалися йому не ті дівчата, може западав в першу чергу на красиву зовнішність?Ні розмову підтримати,ні банально допомогти на природі стіл накрити,канапок нарубати.І це я навіть не сестра,котра кастинг проводить-просто цікаво було спостерігати різні типажі.І так,дівчатка розуміли,що з такою професією хлопець небідний,і все намагалися його розкрутити
    І ми теж за нього вболівали,бо хотілося,щоб нарешті був "прилаштований"(у гарному сенсі цього слова)
    Потім таки зустрів він хорошу дівчину,позустрічалися не дуже довго,одружилися,мають діток.
    Ось така історія.
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Оптимістично Оптимістично x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чекайте, а хто у вашому розумінні дівчатка-ніхто? То звичайна бухгалтер це ніхто чи хто? А перукарка, наприклад? А якщо до заміжжя працювала касиром в банку, а потім вирішила бути господинею дома, то вони типу стали ніким чи як? І чи можна судити про здатність людини підтримати розмову, лиш за її посадою? Трохи мене здивувала така думка. То я так прикинула, що в моєму оточенні майже всі успішні чоловіки одружені на ,,нікому,,. І так, кожна жінка має право хотіти за чоловіка успішного. Це нормально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1