Шукаю Дівчину для брата !!! Help!!!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Blondaa, 23 Січень 2019.

  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Materynka, а може давайте...І нам розкажете - справжній той брат, чи ні..
    П.С, - але краще мене не слухайте, бо я такий собі - "краще зробити і шкодувати, ніж не зробити і шкодувати ":girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо Ви задумались і вже написали, то
    є таке.
    Зрештою, знайоство- це не зобов'язання до чогось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Materynka я би йшла. Не можу знайти жодного аргументу проти. Мені теж худі, високі завжди подобались)
    Але в мене вже є)
     
    • Смішно Смішно x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Та я знаю, просто кілька разів я в щось подібне вв"язувалася і якось не тойво виходило:girl_yes:
    І ще мене трохи насторожує, що сестра так активно взялася за справу, бо їй хочеться племінників.Ну і який в неї вплив на брата?
     
  5. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    ви мені нагадали - сестра в 20 років познайомилась з хлопцем якому було 30. То мама перший час задавалась питанням - що в ньому не так,що до 30 холостякує. І то прироботі,з квартирою і не п'є.
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Та ніякого. Максимум може гарантувати, що він з`явиться на побачення. Решта все не від неї залежить. І не від вас. І не від нього. Хімія або є або нема.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Materynka знаєте, я вірю(див. вище), що родичі роблять це справді від великої любові і хвилювань. І, справді, все може бути на благо. Можливо, це не правильно і не добре, але так буває.Якби вплив родичів був вирішальним, то він вже б давно був одружений/одружений-розлучений(нмсд). Можливо, справді ще не було в його житті тієї самої), або, як наші, просто ще не хоче.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я не в тому плані. Я маю на увазі в загальному. Всякі поради, нашіптування на вушко. Тобто наскільки брат самостійна особистість.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    Не в бровь а в глаз. Ви мене прям з півслова зрозуміли:girl_wink:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сестру розглядайте, як посередника, який самоусунеться, як тільки. А, можливо, вона все влаштує так, що ніби випадкова зустріч
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    Досвід:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Знаєте, є таке поняття "сепарація".
    це явні ознаки відсутності сепарації.
    Напевне, поганого в тому ніц нема, я маю багато знайомих, які в 30+ років з мамою радяться, які серветки до столу купити (умовні серветки, хотіла щось не значуще підібрати). І в них міцні гарні родинні стосунки.
    Просто не кожному таке підходить.
    Бо, мабуть, таки найважливіше не щоб мама і сестра
    а щоб між чоловіком і дружиною склалось.

    дає надію, що чувак погодився пошукати дівчину на ДП просто для того, щоб від нього відстали.

    Але бляха,
    - мене такі фрази просто вбивають.
    Ну хотіть собі на здоров"я, до чого тут брат??
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  11. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Про хімію посперечаюсь. В мене з чоловіком спочатку не було хімії. А потім за кілька місяців дуже навіть з‘явилась. Тому я б на самій хімії висновків не робила.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    А ви десь пересікалися постійно?
    Бо в обговорюваному випадку якщо не « заграє» на першому побаченні то навряд чи буде друге.
    Співробітники, однокласники, одногрупники, сусіди, просто знайомі через знайомих мають шанс, так, згідна з вами.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це зрозуміло. Справа в тому, що тут ніяк не дізнатись, як насправді він до того всього відноситься. Мої брати з того всезагального бажання їх одружити сміялися. Як тут відбувається- без відповіді буде, навіть, якщо сестра знову за нього напише.
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    А йому не може бути просто цікаво? Азарт? Авантюризм? Що він втрачає? Зрештою, просто скучно?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    І от справді сестра пише, що нема сили вже терпіти брата. Що таке він робить? Чи то просто його присутність нервує? Ну якщо брат живе окремо від сестри і її сім'ї, то чи впевнена вона, що в нього таки нікого нема? А якщо брат, мама, сестра з чоловіком і дитиною - живуть разом, то бажання позбутися ( в квартирному плані) цілком зрозуміле.
    --- дописи об"єднано, 24 Січень 2019 ---
    І те, що брат не проти знайомства - не означає, що він ХОЧЕ створити сім'ю і дітей. Робота, відсутність часу - можуть бути просто відмазками. Ну і якщо сильно родичі напрягають з тою женячкою, то можуть таким чином навпаки відбивати бажання. От чим більше вони дістають, тим більше він пручається. Є ж такий варіант, що усвідомлення і бажання створити сім'ю - має прийти без тиску і самостійно.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    ну для мене це питання кордонів насправді. І поваги до близької людини.
    Якщо між родичами правильно виставлені кордони, то умовно мама не буде дзвеніти на кожному перехресті (читай абсолютно незнайомим людям на ДП), що хоче внуків від сина (навіть якщо внутрішньо переживає, чому син так довго не роздупляється).
    Я так думаю.

     
    Останнє редагування: 24 Січень 2019
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 4
  18. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    а поговорити про оренду житла - не варіант?
    Невже єдиний вихід - в інтернеті брату дівчину шукати (якщо Ви вгадали, і ситуація саме в цьому, то тут до "майже" відсутності вимог до майбутньої щасливиці додається одна маленька деталь - вимога наявності в дівчини власного житла або фінансової можливості орендувати).

    Щось я розписалася. Б"ю себе по пальцьох, йду зроблю щось корисне. :girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дівчата, ви зі старту все занадто серйозно і фатально сприймаєте. Чесно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    я не знаю. Чесно.
    Коли мені скучно, я купую квитки в подорож.
    Або кличу друзів на пиво на каву.

    В мене питання, чому хлопець САМ не спілкується в інтернеті, а просить сестру, якщо він в цьому зацікавлений?
    Якщо є азарт і авантюризм, то здається, мало б бути супутнє бажання оберігати своє особисте спілкування.
    Бо так це більше схоже на страх і нерішучість.
    Це за умови, що хлопець реальний і дійсно дав дозвіл сестрі на цю писанину.

    Чесно хочу звідси піти, але тут так цікаво :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1