Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Уляночка, 14 Серпень 2010.

  1. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Ви просто так попали, повезло. На рахунок цін в невеликих містечках - то можу з впевненістю сказати, що ціни в них нижчі, але і вибір і якість бажають кращого..
     
  2. true

    true New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    То є правда, мої коліжанки живуть в Червонограді, там є базар, але кажуть, що всеодно у Львові вибір кращий. Тому їдуть до нас . Те саме каже знайома з Жовкви.
     
  3. Olyvka

    Olyvka Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Жінка, яка в в Ворохті продавала курточки теж дивувалась, що такий великий попит, особливо серед приїзжих. Але курточка справді була дуже гарної якості. Курточка вже в Іспанії і теж всім сподобалась, хоча в них теж речі непоганої якості і коштують дешевше ніж в нас.
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Підкажіть хто знайшов хороші магазини з чоловічими дублянками???...вже декілька днів ходимо,нічого цікавого не знаходимо....:wacko1:
     
  5. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Купила пуховик (70% пух, 30% пера) у спортивному магазині:girl_crazy:, щоправда крій класичний, під поясок, вишневого кольору, з капюшоном і хутром, довжина трохи вище коліна. Я від нього в захваті! Не проміняю на жодне пальто, дублянку чи шубу. Хоч маю варіанти і на вихід. Супер-зручно і супер-тепло! Гарно виглядає як під спортивне взуття, так і під чоботи на шпильці + сумочка в тон. Комфортно як при температурі -15, так і +9. сподіваюся, буду носити не один рік:girl_tender:
    правда заплатила майже 2 000
     
  6. Полуничка

    Полуничка Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Я теж минулого року купила в спортивному магазині курточку вище коліна на синтепоні. Наякраз так вийшло, що останні місяці вагітності попали на зиму. От я і виходила в тій куртці всю зиму (підійшов іксес, а я купила тоді еску), хоча на вигляд вона дуже тоненька і більше підходить на осінь-весну. Позаминулої зими в тому ж магазині брала куртку з натуральним пухом, то вона мене в любі морози гріла. А цього року купила модельну курточку під каблуки на хлорофайбері, теж достатньо тепла.
     
  7. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Купила в суботу пуховичок в Adidas, 80% пуху і 20% перо, задоволена і ціною і якістю. Надіюсь буде носитись гарно. І ще до нього підібрала чобітки спортивні, виглядає дуже гарно, а головне зручно і тепло:connie_pull-pigtail
     
  8. Bride

    Bride Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    подивилася, все ж таки 80 на 20. вже трохи брудний, собака
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Моя сестра в Іспанії живе. Приїжджала до Львова - міряла дублянку на Південному (тут дешевше). А продавець їй каже "беріть; дублянка іспанська, якісна...." А моя сестра : "Вже би не брехали! Тут на бірках жодного слова іспанською + ціна була б зооовсім не така...!"
    Продавцям вірити - себе дурити!
     
  10. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    дівчата, так у чому тепліше: у пуховику чи дублянці??
    маю пуховик Snow Image. ношу вже 5-й рік, перу у пральній машинці - ніяких розводів (але вожу до батьків прати, там вода дуже м’яка). пух не вилазить. але у ньому в -20 холодно, якщо на зупинці стояти довго.
     
  11. носик

    носик New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    а я обираю "утеплене" кашемірове пальто. Гарно виглядає і рухатися мені набагато зручніше ніж у дублянці чи пуховику.
    полюбляю класику:girl_cool:.
    а біля дому бігаю в балоновій куртці.
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    При -20 і у куртці, і у дублянці буде холодно, якщо мало рухатись. Важливу роль тут відіграє взуття і те, що під верхнім одягом - штани, тепла білизна і т.п. Так що все відносно.
    Особисто я надаю перевагу плащу на пуху, дуже теплий і легкий. Дублянку ношу більше на вихід, вона хоч і тепла, але не така зручна і комфортна.
     
  13. Topolona

    Topolona New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    як на мене то саме найпрактичніше це пуховик,а для походу в театр,музей знадобиться шубка!маю шубку з нутрії дуже гарно носиться,купляла в Тисмениці.
    А пуховичок мама привезла з Італії фірми Beneton якість суперова та чистити тільки в хімчистці можна!
     
  14. vernata

    vernata New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    В мене на кожен день з дитиною гуляти - пуховик, а коли в гості чи ще щось урочисте - шубка.
     
  15. Nefertiti

    Nefertiti Загублений

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Дівчата, підкажіть будь ласка хороші магазини з дублянками у Львові.Щоб було щось екслюзивне і цікаве.Дякую за Ваші відповіді.
     
  16. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    А я від Миколая (чоловіка) дістала дубляночу від Роксоляни Богуцької. Краса, тільки більше я ходжу в пуховику - з дітисками гуляти. Маю довгий і теплючий від UGG
     
  17. bajda

    bajda New Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    сейчас наверно выгодно покупать дубленку или шубку , сезон проходит цены упали , конечно не все модели и размеры остались но все равно можно приобрести классную вещицу , только бы знать места . Подскажите кто знает
     
  18. BlondyGirl

    BlondyGirl Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    Зтягнула звідси ...
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    А я всю зиму в пуховику проходила: тепло, зручно, комфортно. Маю дублянку, вона дуже тепла, але якась заважка мені. І все мене влаштовувало, та от на 8 березня свекор подарував мені зимові чоботи на цегейці і ззовні вони оброблені чорнобуркою. Тепер постало питання: що до них купити - шубу, шкіряну чи балонову куртку з хутром чорнобурки? І де таку красу можна в нас ще знайти? Просто хочеться купити зі знижкою поки сезон закінчився. Я полюбляю класику, то ж за модою не женусь і не переживаю, які тенденції будуть наступного сезону.
     
  20. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

    я також перевагу даю пуховикам, маю їх вдосталь, дорога родина закордоном і висилає нам по декілька штук в сезон)))))але цього року чомусь причіпилась до полошубка який презентував коханий чоловік, просто дуже рідко їздимо в маршрутках і незашуркую його. Звичайно якщо б їздила в громадському транспорті тоді б перейшла на пуховик)