Штани чи спідниця?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Грильяжка, 31 Серпень 2009.

?

ви надаєте перевагу:

  1. штанам

    45,8%
  2. спідницям

    13,4%
  3. під настрій, то одне, то інше

    40,8%
  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    iriwa, сорочка з того ж матеріалу (але вже однотонна)/ кофтинка з вирізом, який пасує, з тонкого трикотажу /лляний піджак сюди теж пасуватиме+ відповідні аксесуари

    тобто, роль головної скрипки віддаєте спідниці, верх слугує фоном, а аксесуарами підтримуєте тематику натуральності/Індії і т.д. гарний шалик би підібрати... ммм!!!!
     
  2. Santanka

    Santanka New Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    Люблю штани і спідниці.. Але чомусь завжди нашвидкоруч натягну штани і побіжу(так як маю привичку всьоди запізнюватись)).. Але коли маю багацько часу, то намарафечусь, та й спідничку можна вдіти=)
     
  3. misss

    misss New Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    Одним словом - люблю спідниці, але лише класичні, стримані, не яскравих кольорів.
     
  4. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    Штани поза конкуренцією! Не люблю спідниць - ноги ніби зв"язані.
     
  5. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    я раніше в гардеробі не мала жодного плаття/спідниці. лише джинси та брюки. ну і спортивного багато. А зараз стала ну просто дівчинка-дівчинка :) мож старію - купу спідничок - і за коліно і до і в складочки, спортивні, різнокольорові з бантами)))
    а платтячка - то взагалі тепер любофф - різні - ділові, кольорові, короткі, усілякі.
    І ще якщо кудись дуже спішу і як завжди не знаю, що одягти - плаття з будь-якою блузкою/кофтою + кольорові колготки а ще біжутерія (брошка, перстень...) - безпрограшний варіант. Завжди доречно і гарно.
     
  6. opko

    opko Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    Повністю погоджуюсь. Не пригадую, коли одягала спідницю.
     
  7. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    за той час, що минув з попереднього допису, спідниць у моєму гардеробі розвелося за десяток, і ще кілька суконь! в теплу пору ношу тепер частенько, лише проблема відсутності кишень ніде не ділася... завела ще кілька торбинок-гаманців на довгому шнурку, які можна на поясі носити або через плече.
    спідниці переважно довгі і всі дуже кольорові. але щось із теплими не визначилася, та й не пасують вони ні до решти теплого одягу, ні до мого способу життя...
     
  8. Steba

    Steba Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    Раніше не вилазила з різноманітних штанів. Колір переважав чорний (ну щоб до всього). Зараз кардинально змінила гардероб. Спіднички різної довжини та кольорів, платтячка всілякі, мереживо, банти, рюші. Мо теж старість. А з теплими також маю проблему. І не пасують ні до чого, і зимно, і не дуже зручно. Але ж маю гарні такі. Треба щось на модних сайтах глянути.
     
  9. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    через це я їх і люблю, швидко і комфортно:)

    ну я не те, що не люблю спідниці, але ноги дійно ніби зв*язані, постійно думаю щоб десь не задерлась, щоб нічого ніде зайвого не було видно. І йти дуже швидко в спідниці неможливо, спідниця зобов*язує до невеликих кроків. Та й сидіти - ноги докупки або нога на ногу.
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    я також люблю класичний стиль.
    чомусь спідниці не дуже прижились
    стараюсь одіватись в сарафани і плаття класичного покрою, але щоб була якась ізюминка, але біда в тому що до такого плаття потрібні підбори, що мені не зовсім зручно..багато ходити треба...
    тож багато часу проводжу в джинсах і в сучасних обтягуючих штанах
    найулюбленішими штанами є чорні класичні прямі..але вони знову вимагають підборів...
    в зимку ходжу в бріджах або шортах до колін, ще давно, коли бріджі не були в такій моді, одна знайома їх постійно носила, і пояснила чому. Оскільки завжди в зимку якась хляпотоця на вулиці, талий сніг в перемішку з піском, і після кожного походу на двір потрібно запирати штани, а коли чоботи високі, то ті штани тебе особливо і не гріють, краще одіти бріджі до чобіт...менше проблем, чоботи всеодно потрібно мити і вони швидше сохнуть:)

    ---------- Додано в 22:39 ---------- Попередній допис був написаний в 22:34 ----------

    ну тут вже залежить якого покрою спідниця. Маю улюблену, вона розширена до низу, легка..правда був один мінус, якщо вітер то шифон піднімався..але цю проблему вирішили коротким підюбником до якого причіплюється спідничка і вітер трусиків не покаже:)
     
  11. nata1

    nata1 Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    Штани у всі пори року, влітку шорти, вдома бриджі, капрі, спідниці і плаття тільки до великого виходу чи свята. В одязі надаю перевагу зручності.
     
  12. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    Надаю перевагу сукням:)
     
  13. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    я теж, віднедавна :) хоча їх треба дуже багато, щоб не було скушно... спіднички можна комбінувати з різним верхом, штани ношу хіба джинси-скінні (бо практично)... шось ще не стріла інших ідеальних для своєї хвігури
     
  14. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    в мене спідничок максимум штук 5, бо не дуже вмію їх власне комбінувати...як на мене до спіднички пасує блузка, а їх також ношу рідко



    А я джеггінси дуже люблю. А ще люблю, навіть не знаю як їх і назвати, штани чорні дуже стрейч і дуже в обтяжку...купувала в Зарі...вони там викладені на окремому стенді, може бачили:)
     
  15. garnazirochka

    garnazirochka New Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    Люблю спіднички, але в мене є невелика особливість фігури - тонка талія і пишні стегна.. Всі спіднички підскакують і перекручуються, потрібно постійно поправляти, а з дитиною за спідницею ніколи слідкувати, ношу джинси, спіднички тільки коли жарко:)
     
  16. perekotypole

    perekotypole New Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    обожнюю спіднички, але, на жаль, дуже мало в них ходжу - маю проблему з взуттям - нога 34 розміру, підібрати щось гарне і зручне у міжсезоння практично неможливо - або кросівки, або такі каблучиська, що ноги забракне )) зате влітку я зі спідничок не вилажу )))
     
  17. polisanka

    polisanka New Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    В моєму гардеробі всього потрохи, але зауважила за собою цікаву особливість: після народження діток мої смаки дещо змінилися, одяг вибираю тепер більш жіночний, образи створюю більш ніжні і тому , ясне діло, збільшилась кількість і сукенок, і спідничок, і блюзочок романтичних.
    І бажання вдягнути вишукані аксесуари до цього всього також збільшилось.
    Напевно це так дозріває особистість і материнство в цьому відігає важливу роль.
    Отаке то спостереження за собою.:girl_spruce_up:
     
  18. Veranda

    Veranda Member

    Відповідь: Штани чи спідниця?

    В мене все залежить виключно від настрою.
    Часом хочеться одягти якусь красиву коротеньку спідничку і височенні підбори, а іншим разом зручні джинси і футболку і нічим не перейматися)
    І те і інше люблю майже однаково...хоча штанів в гардеробі більше
     
  19. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Не знаю чи нормальні :girl_haha: але в мене то виглядає якось так приблизно
    cx1yPprH9u0.jpg
    Пи.си. Ну і чим не зваблива дівчина? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    ага, прям така вся :) яскрава