Шото про фото...

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Niferttiti, 11 Березень 2009.

  1. Nicolj

    Nicolj Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    на рахунок плаття не шкода
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Шото про фото...


    Ті стандартні місця і є популярними бо вони найкращі, тому і я теж там хочу!
    А на високому Замку була на одному весіллі в той самий час що моє весілля має бути тому знаю що все буде видно, але це насправді логічно перед тим поїхати подивитись!
     
  3. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    От власне, а в день весілля було б шкода.

    В Україні найпопулярніші автомобілі: Таврія, ВАЗ і ГАЗ, то що значить вони найкращі? А різні там бентлі, феррарі та ламборджіні виходить що погані...
    Так і музика, мабуть, найкраща у Кіркорова і Вєрки Сердючки. Куди ж вище.. А найкращі книги пише Донцова. Як добре, що кожен вибирає своє. Шкода тільки коли коли хтось вибирає чуже або по принципу "всі так роблять".

    Можна навіть піти до весілля і закопати там пляшку шампанського, а потім під аплодисменти друзів її знайти :xaxa:
     
  4. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    гарно ви придумали :clapping: я б еж так поплавала, але думаю мій чоловік би на то не підписався :xaxa: Та й правильно плаття ж можна почистити ;)
     
  5. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Так в нас повелося в народі. Жінка вдруге вже плаття не вдягає, а чоловік ще в своєму шлюбному костюмі ходить до глибокої старості (або поки пузо не виросте). Але ж для фотосесії в окремий день можна взяти інший одяг, навіть кілька варіантів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    я знаю шо можна :xaxa: на це треба мати тільки бажання і час :xaxa: а в мому платті тепер фотосесії сестра робить :xaxa:
     
  7. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Ну не все рівняється під стереотипи! І я хочу фоткатись там не із-за того що всі так роблять, а тому що мені там подобається.
    А що ліпше в підвалі десь пофоткатись? Ну а чого? Оригінально!!!!!:)
     
  8. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Я вірю ще це комусь подобається. І фотографії біля "Матінки Божої" де фон утворюють виключно численні маршрутки, і все інше. Сподіваюсь ви свій вибір зробити переглянувши багато різніх фотографій.
    Ваш сарказм не вдався, оскільки підвал — це не протижежність Оперному і Матінці по якості як місце для фотосесії, ы ще невыдомо що краще.
    Знову ж повторю — кожному своє.
    Хтось хоче біля оперного на виду в 500 туристів, а хтось у підвалі, в інтимній обстановці і з художнім освітленням.
    [​IMG] [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Та нє, біля Матінки божої то не моє бажання, прото як кажуть: батьки сказали значить так має бути!
    А все остальне моє бажання. Адже кожна людина повинна робити те що їй до душі!

    Я неспорю дуже гарні фото, декілька таких фото це гарно, але якщо зробити цілий альбом в одних стінах, то буде трішки нудновато.
    Хочеться трошки і в центрі і в парку, пофіг що всі так роблять, адже чому я маю вибирати щось інше тільки із-за того що це не оригінально?:)

    Якщо так, то порадьте, щось оригінальне?:confused:
     
  10. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Я вже писав. Головне на фото ви, а не фон.
    Краще різні фотографії в одному місці, ніж однакові пози в багатьох місцях. Альбом буде схожий на альбом туриста "Тут був Вася" і при цьому як не дивно буде одноманітним. Потрібна золота середина: кілька різніх місць і багато різніх ракурсів, так знімати, щоб ніхто і не знав ДЕ це знято. Видавати на фотографіях такі емоції, щоб ніхто не дивився що там на фоні.
    Місця для зйомки вибирати краще разом з вашим фотографом. Нехай вам порадить де краще буде. Ви його вибирали, значить ви йому довіряєте, бачили його фото, місця в яких знімає і те, що там виходить, вибирати місця самостійно — це брати на себе відповідальність за його роботу.
    Якщо вам цікаво, я наведу свої критерії вибору місць в порядку вагомості: а) гарний характер освітлення; б) "фотогенічний" фон без вулиці з автомобілями, реклами, тощо; в) інтимна обстановка, мінімум перехожих, туристів, тощо. г) можливість імпровізувати: зняти на одному місці багато ракурсів де кожен кадр буде виглядати по-іншому, ніби знятий вже не там.
    По цих критеріях більшість наших "народних" місць пролітає.
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    можна і на ніагарський:) при наявності грошей і часу:haha:))))))))))))))))))

    все ж таки більш акутально обговорювати варіанти для зйомки у львові;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    то точно.На ніагарський б поїхала:xaxa::xaxa::xaxa:

    Дуже гарні фото виходять з кав'ярень типу Кабінет, Дзига, Номер Один... принаймні мені дуже подобаються. Також мені ндравиться набагато більше ніж Стрийський парк, Шевченківський гай. В італійському дворику фото дуже заїжджені вже, але з кав'ярні супер виходять. Дуже оригінальні фотографії з палацу Бандінеллі (особливо з того дворику, де кована гвинтова драбинка), Будинок вчених теж скоро буде входити в кожну весільну фотосесію, проте фото звідти теж гарні... і ще багато-багато всяких львівських закутків, про які знають фотографи;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    А де це палац Бандінеллі?
     
  14. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    площа Ринок, 2. Це перший будинок по стороні Чорної Камяниці, на розі з аптекою-музеєм.
     
  15. Veronicka

    Veronicka Active Member

    Відповідь: Шото про фото...

    дуже гарні фото з антикварної лавки яка на тій самій вулиці що Армянська церква і будинок часу.
     
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    А ми їздили фотосесію робити в Олеський замок. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    А ми будемо банальними - плануємо після розписки у шевченківському гаю фотографуватися. Як на мене для вишиванок то чудове місце. І природа, зелень, і фон деревяний. Аби погода не підвела.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Шото про фото...

    на рахунок дощу в Шевченківькому гаю...
    правда колажик троха давно робив, тому не копайте ;-)
     
  19. Olenkaaa

    Olenkaaa Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    :clapping:ми теж там робили фотосесію. Перш за все ми люди так би мовити не публічні, я не хотіла ходити по місту разом з іншим конвеєром наречених і ловити на собі чужі оцінюючі погляди. А там і фотки класні і погуляли гарно:y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Дуже шкода, що таких пар _дуже_ мало...
    частіше буває коли на фотосесію залишається 45хв між загсом і рестораном :sad:
     
    • Подобається Подобається x 2