Шото про фото...

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Niferttiti, 11 Березень 2009.

  1. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Ідеї:
    Оперний і його зали, Шевченківський гай, будинок вчених та його дворик, Кафе синя пляшка
    Мене фоткали просто на вулиці, біля Дзиги там колись стояла така стара машина.
    І взагалі вулиці у нас гарні
    Подружку загнали на рейси біля Палацу щастя - молодята йшли по рейсах.
    Сестра з чоловіком біля пожежного училища качали воду з колонки:xaxa:
    Я з дружками на вулиці виглядала так: [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 23
  2. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    дякую-дякую :shy::shy: в нас багато гарних фоток вийшло, нас навіть декілька разів друкували в різних журналах :)
    в нас теж катастрофа з часом була, розписка в РАГСі затрималась :eek: аж на годину, ну поки ще розписали, то часу багато втратили. Але ми встигли нафоткатись вдоваль.
    Поділюсь своїм маршрутом: так як в мене наречений був з Києва, всіх поселили в Богдані, то собі ще уявіть туди і назад добратися часу займає.
    Короче по темі, в мене фотограф був вже в 8-й ранку, пофоткав мене вдома, потім поїхав до чоловіка, потім з ним приїхав на викуп нареченої. Нам в РАГС було на 12:40, мали ще трохи часу пофоткатись. Є у Львові фізкультурний диспанцер, знаходиться в старовинному особняку, фото просто супер вийшли, так ще й точно знаю що мало в кого такі ж будуть.
    Поїхали в РАГС. Після нього в Стрийський парк, на рельсах фоткались і в самому парку гуляли. Потім шлюб у церкві. Після вилізли на Ратушу, були в Італійському дворику, ну і просто погуляли по центру, були біля Дзиги, на площі Ринок, є дуже гарні фото з вуличною скрипачкою. Короче фотками я дуже задоволена. Вибирайте місця так що б не треба було їхати до кожного через все місто. Ми шлюб брали в церкві яка знаходиться в центрі, тому і вибрали площу Ринок.

    А ше гарні фотки в Вірменському дворику виходять.
    Ось ще пару фоток [​IMG] [​IMG]

    Високий Замок не раджу, поки зайдете туди будете злі і втомлені, а ще й купа туристів, місця мало де розвернутися, тільки час і нерви дарма витрачати
     
    Останнє редагування: 12 Березень 2009
    • Подобається Подобається x 25
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    ну ви дійсно шо Птася то Птася, в стількох місцях побувати:8:. Я шось ну ніяк не встигала, хоча графік подібний був :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    дякую, ми старалися, ми ше хотіли на вечірню фотосесію поїхати, але гості не відпустили, ми за містом святкували, прийшлось би ще 2,5 години на це все вбити, а гості хотіли свята разом з нареченими :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Tetjana

    Tetjana Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Ми хочемо пофоткатися ще в Жовкві, там ДУЖе гарно і все близенько, не треба бігати як по Львові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Koxanka

    Koxanka New Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Скажіть будь-ласка, щоб в день весілля сфотографуватися в Будинку вчених чи в Оперному чи ще десь треба наперед якось домовлятися?Підскажіть мені
     
  7. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    краще домовлятися, по-перше є місця де без домовленості не дозволять фоткатись, а по-друге просто що б за вами закріпили певний час.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    ми приходили без домовленості 150 гнр і йдеш
    єдине шо може просто краще взнати чи не буде там проводитись реєстрація шлюбу бо тоді можуть просто вигнати :no:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Будинок вчених варто домовитися за два тижні, коштує це зараз (лютий) 150грн
    З оперою простіше там можна прости прийти і за 100 грн. відзняти фотосесію, якщо пощастить там вам навіть лямпочки включать ;-)
    Еле у Львові хіба проблема де фотографуватися, в старому місті на кавалку вулиці можна відзняти всю фотосесію і буде цікаво...
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Що для вас весільне фото? Фон на фотографії?
    Місце зйомки справді важлива річ, але щоб не було кадрів типу "тут був вася":
    ось ми біля оперного, ось ми біля шевченка, а тут ми біля фонтана, а тут біля квіточок, а тут біля берези :)
    От скажіть, яка різниця що там на фоні, якщо ви стоїте з перекошеними від сонця лицями в дерев’яних позах + на плаття ще падає тінь від стовпа... :)
    Або ще тенденція — хочемо туди, де всі знімаються: годувати лебедів на болоті в стрийському парку, біля фонтана біля оперного, біля Матінки Божої, біля... , біля ... . Ну навіщо зніматися всюди і при тому ніяк. Гарно зняти можна майже всюди, залежно як. На мою думку пара буде виглядати набагато романтичніше в якомусь потаємному закавулку, ніж біля оперного чи на площі Ринок, де гуляє ще 20 весільних пар і 500 туристів...
    Звісно є традиції, є мода... Може тому хтось неодмінно хоче фото з голубами біля РАГСУ, а хтось не витримає без фотографії на тому диванчику в будинку вчених де вже перезнімалися Леся, Галя, Люда, Маня, Ганя, Таня, Аня... і ще кількадесят тисяч дівчат... :)

    Підбирайте місця разом з фотографом. Ваш фотограф — це ті фотографії які ви хочете, тому саме він вам і назве той список місць, де він любить знімати і які радить всім. Крім просто "красивості" має ще багато ознай від яких залежить чи гарні будуть фотографіх: як падає природнє світло, який характер фону, наскільки там людяно, наскільки зручно добиратися і тд. Ви можете разом з фотографом/оператором спланувати маршрут вашої прогулянки відповідно до програми весільного дня. Дуже бажано робити це не за пів-року, а приблизно за тиждень до весілля: а) ви вже точно знаєте що де і на котру годину і вас буде. б) ви вже приблизно знаєте яка чекає погода.
    Обов’язково плануйте запасний варіант на випадок дощу. Зразу попереджую, що в таких місцях як буд.вчених і італ.дворик в дощовий день людей буде стільки, що про романтичну атмосферу можна забути.

    Місця популярні (попсові): стрийський парк, палац Потоцьких, весь центр зокрема пр.Свободи, пл.Ринок і пл.Катедральна, шевченківський гай, італійський дворик, будинок вчених.
    Менш популярні: високий замок, ратуша (дуже тісно навіть без плаття), оперний (доречі там для фото так собі), музей меблів (взагалі не раджу), тощо.
    Чудові місця для фото: гарні кав’ярні, готелі, ліси, озера, поля, луги, безлюдні вулички і дворики Львова... ну і ще список моїх секретних місць, які не буду розголошувати бо вони тоді автоматично переселяться у перший список :). Частину місць можна побачити в мене тут
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 3 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  11. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    класні місця. А в моєї сестри дуже гарні фото в Кабінеті (колишнє кафе у Юрія Кульчицького) і просто прикольні в МакДоналдсі на Володимира Великого:):);) в нас купа в студії:y:

    Я бачила супер фотки своєї товаришкиз Високого Замку - вона організувала розписку на Замку десь пару тижнів перед весіллям і молоді пофоткались там з дружбами в вишивках, а весільні фото на Замку - це смерть для мештів, ніг і низу плаття нареченої:xaxa:
     
    Останнє редагування модератором: 3 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 1
  12. svistak

    svistak Active Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Відзняти чудові фото можна в дуже багатьох місцях, але є одна умова, це ви....
    тобто бажання молодят отримати фото, якщо на фотосесію відводиться 45 хвилин між ЗАГС і рестораном і в кишені молодого кожних 5 хвилин дзеленчить телефон (де ви пропали, ми тут голодні).... тоді яка різниця куди ви поїхали фотографуватися? Все рівно ніяких позитивних емоцій ця прогулянка у вас не буде викликати, тільки напруження, що скажуть гості...
    Тому дівчатка, плануйте цей день щоб дати фотографу і відеоператору хоча б півтора - дві години часу спокійно з вами попрацювати, а де це більше залежить від _ваших_ смаків, одна пара чудово і розкуто буде себе почувати в "Кабінеті", а інша там затиснеться і набундючиться, хоча скажімо десь поряд в скверику будуть як риба у воді...
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Погоджуюсь. У нас було відведено десь півтора год. після шлюбу, перед застіллям та година після першого танцю. І мені того було замало!!!:umbrage:
     
  14. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    То і не є багато. Я це називаю програма-мінімум. Хоча якщо без відеооператора та без фанатизму у кількості локацій, то зазвичай вистачає з головою.
     
  15. Nata Kopejkina

    Nata Kopejkina Active Member

    Відповідь: Шото про фото...

    А я хочу фоткатись в будинку Вчених, в Стрийському парку, біля Діви Марії і на Високому Замку (але не на самій горі, там є місцинка з якої видно все місто).
    А от в Оперному гарно але нераджу фоткатись в дзеркалі! Там є така прекмета що ті хто фоткаються в тому дзеркалі то розводяться! Я в прекмети невірю але мої знайомі там фоткались і через рік розлучились, і після того важко не вірити!
    В Італійському дворику - це бред! Всід туди на виставку копійки а для наречених 50 грн Що за дискримінація? І тимбільше нічого цікавого там!
    А особливо мрію я про вечірні фотки в місті! Бо Львів в ночі особливо гарний і фотки чудові виходять, тільки от як потім з висілля втікнути щоб непомітили! Але зато згадки буде а гостям і без нас буде добре!
     
  16. Nicolj

    Nicolj Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    у нас весілля було влітку, погодка просто супер. фоткались ми в Палаці Потоцьких і за ним - кадри супер, потім в центрі проїздом трішки, там взяли коней і поїхали до церкви, враження просто суперові, потім ми поїхали на Високи Замок, але не на гору, а внизу там природа супер, людей мало, ніхто не мішає. З нашими фотографами у нас була домовленість про додаткову зйому на наступний день, якщо є у вас така можливість, то рекомендую, воно того варте. Ми поїхали в Будинок вчених (я дуже хотіла) а потім на озеро, там ми відірвались на повну.
    якщо цікаво можу добавити фотки)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Шото про фото...

    Давайте фото!!в нас є альбом весільні фото.чекаємо,щось там довго не було поповнень!!:confused:
     
  18. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Не ображайтесь, але то вийшла підбірка найстандартніших місць. Ну хіба що високий замок не такий популярний, справа в тому, що поки немає листя, то з того майданчика (я викладав фото) зараз ще можна сфотографуватися на фоні Львова, а коли дерева вкриє буйне листя, то ту панораму закриє. Раджу перед весіллям сходити туди перевірити чи все так, як ви собі думаєте, бо часу воно забере дуже багато, а чи буде сенс - невідомо.
    Там взагалі не найкраще місце для фотосесій.
    Та чому, там є головне - гарне світло, яким може скористатися умілий фотограф. Погано тільки, що у "гарячі" дні там стільки людей, що яблуку ніде впасти. Зате у будні там інтимно — ось наприклад.
    Можна після закінчення весілля поїхати, якщо ще сонце не встане (жартую).
    Одного разу було, на весіллі друзі наречених зробили молодятам сюрприз: арендували їм лімузин для прогулянки вночі. І от якраз десь о 23год. чоловік як мінімум 15 (молоді з друзями разом з фотографом і оператором) поїхали в центр випити шампані і пофотографуватися :). Було весело навіть в дорозі ))) а інші гості і не помітили бо вже були добряче розігріті і файно собі бавилися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Я теж усім рекомендую зйомку в окремий день. Нікуди не треба поспішати + вибір місць НАБАГАТО більший + плаття вже не шкода, можна навіть знімати trashthedress.
     
  20. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    супер фото:y: