Школа - домашні завдання для батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем poputochka, 1 Листопад 2011.

  1. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    От завжди цікавило: а куди ж минулорічні підручники діваються?
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Та ніде не діваються, якщо програма не міняється, то термін служби 5 років, або поки не дорвуть. В бібліотеці шкільній зберігаються. Нам же дали кому математику старішу, кому буквар, зовсім без книжок не були... Але ж 1 клас пішов по НУШ, то все мало бути нове, та й в 5 якесь оновлення програми, хоча казали, що хто "заскочив" ще в той поїзд і вчиться 11 років, то ніби продовжують вчитись по ранішій програмі(принаймі в нас вважалася спецшкола іспанської мови, то старшим дітям кількість годин зберегли більшою нормою, і поділ класу на 3 групи, а першачкам "врізали" до середньостатистичного, і ділять лише пополам - бо вже спец шкіл немає). Але видно, що щось "удосконалюють" і в тих дітей, що вчаться по 11 річній програмі...
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Ну ми підручники для 1-го класу отримали майже вчасно - в жовтні.
    Але також маємо 2 букварі. І періодично читають- пишуть то з одного, то з іншого.
    Якість самого паперу мене дуууже розчарувала. Ну, але я ,до цього року ,давно не бачила підручників.
    " Кохавинка" якась млін....
    Мій малий доволі акуратний з книжками, але не всім дітям це вдається.... Тому термін 5 років - викликає у мене сумнів.
     
    Останнє редагування: 26 Грудень 2018
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. HelleElenka

    HelleElenka New Member

    Перепрошую, натрапила на цей форум, але не можу знайти відгуки по школам. Будь ласка, направьте, де почитати про школи для первачків. Дякую
     
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Сміюся)).
    Розказує однокласниця, що задали з зарубіжної домашнє завдання(5 клас, львівська школа): записати/взяти посмертне інтерв'ю в МаркаТвена.
    :girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2019
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я прямо не знаю.
    Ну ок, завдання на творчість. але в 5-му класі краще брати інтерв'ю в Тома Соєра. А п'ятикласник і Марк Твен - це "трохи" різні вагові категорії. Це студенти хіба можуть таке писати, які цілий курс Твена вивчають (неукраїнські, бо в нас так не роблять).
     
    Останнє редагування: 2 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та йой. То як з Шевченком, якого всі уявляють мучеником в високій каракулевій шапці. Їм (укладачам програм) Соєр і Твен - одне ліцо. Потім всі дивуються, чому дорослі в нас не читають і взагалі не ерудовані.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Orman от, батьки і вправляються, згадують студентські і не тільки роки)).
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  10. Raven

    Raven Мама малятка

    Ггг, а моя мала сказала раз сидів в тюрмі -знач не дуже хороша людина і вчити про нього вона не буде
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Дівчата, чи є тут вчителі молодших класів? Роз'ясніть мені будь ласка. Ось ці схеми оформлення коротких умов задач і розв'язків - вони стандартні, їх можна знайти в якихось методичних рекомендаціях МОН абощо? Чи кожен вчитель (школа) може встановлювати свої вимоги? Бо наша вчителька не особливо комунікує з батьками,"діти самі мають знати". В результаті 2 хв. малий розв'язує задачу і півгодини ми спільно ламаємо голову як це все правильно записати...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  12. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    @Online Наша вчителька пише на дошці умови задачі, ми тільки розв"язуємо вдома
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Та сама біда))) наскільки я зрозуміна, то якщо шукаємо на скільки більше-менше тоді жужка квадратна. Якщо шукаємо суму, то кругла.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Думаю, що їх немає, або ж вчителі не притримуються їх. Дочка сестри зараз в другому класі і проблема аналогічна, то намагалась подивитись у зошити мого малого, який йде по цій ж програмі, то хочу сказати, що записи суттєво відрізняються. Тому роблю висновки, що це індивідуально від вчителя і проблеми з цим реально задовбують всю молодшу школу.
    Мій син зараз в 5 класі, де на умову ніхто вже практично не звертає увагу (ну принаймні наш вчитель з математики), то реально математика почалась робитись швидше при більшому навантаженні. Але оті : "відступити дві клітинки!" ..."а там три!" ... "чи правильно записати умову" десь таки відклалось у дитини і сумніви час від часу закрадаються при вирішенні домашнього завдання досі.
    --- дописи об"єднано, 12 Лютий 2019 ---
    В нас було навпаки :girl_haha: Більше-менше кругла із стрілочкою, сума - квадратна, замість фігурної як колись малювали ми в школі )))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ніколи тим не заморочувала голову дитині, це не є обов'язковим,напаки- відмінили. Наша вчителька ще до недавна малювала стрілки червоною ручкою і писала кількість клітинок. Я ігнорила, вона особисто на цьому не наголошувала. Тепер малий бачу сам щось рахує інколи. Я також не втручаюсь, якщо дозрів до цього- нехай.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Я піднімала це питання, бо в один день була на зборах в двох дітей (2 і 3 класи за однаковою програмою), де вчительки відповідно «вчили» батьків, як записувати коротку умову «так, і тільки так»:girl_crazy:. Мені показали книжечку, де було дуже узагальнено все «рекомендовано».
    А далі - то вже, як вчитель і завуч молодших класів зуміли трактувати ті «рекомендації».
    Якщо вчитель адекватний, то зміст перемагає форму, як ні - чекати 5 класу, там легше :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Online

    Online Well-Known Member

    В нас бали за клітинки, вихід за поля та іншу "каліграфію" знімаються дуже суттєво. За неправильне оформлення задач тим більше. Там все складно) Тому глибоко дихаю і чекаю закінчення молодшої школи))...
    Ну, але якщо хтось раптом знає, де знайти шпаргалку з тими клятими схемами, буду дуже вдячна.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я думаю таки на зборах притиснути вчительку і примусити написати її бачення на дошці :girl_crazy: моя мала якимось чином шарить в тих дужках, а для мене то темний ліс. Схема покликана спростити пошук розв'язку, але я коли читаю її схеми, то задачі за 2 клас зрозуміти не можу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Це в першому класі?
    Бо я от щойно перший раз почула про якісь дужки.

    Варвара вдома нічого такого не пише. Є розмальовки математичні, часом щось з книжки треба розв‘язати, чи написати. Та й все. Бачу, що в класі пишуть якісь задачі, але не вникаю. Дитина не жаліється.

    @Online так ніби ж скасували ті всі бали за клітинки?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Задачі, відрізки, диктанти, списуємо текст))))) це перший клас