Школа - домашні завдання для батьків

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем poputochka, 1 Листопад 2011.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Не знаю чи актуальні зараз такі схеми )))
    IMG_20190213_084601.jpg IMG_20190213_084609.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    ОМГ
    В нас з задачами все класично, ніяких схем/дужок в прикладах різного калібру. Нам пощастило бачу ще дуже))).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Дівчата, а чиї діти вчать німецьку? Маєте якісь книжки/зошити? Як допомагаєте діткам в освоїнні мови? Бо в нас жопонька повна(((((( є лиш зошит в косу лінійку з каляками дитини(((( Хелп, порадтьте якесь друковане видання.
     
  4. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Є підручник, друкований зошит, словник. Буду дома - подивлюсь хто видав. Але в нас вже третій клас.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    В нас в 1 класі взагалі всі завдання в тих друкованих зошитах. На початках, поки не довезли, то завели по 2 звичайні в клітинку і в косу лінійку, але потім їх закинули, то хіба на чорновик - потренуватися, коли вчителька просить. Вже 2 частину тих зошитів пишемо. Все просто і ясно. І підручники нормальні, як на мене. Зараз головне, щоб не відбити дітям охоту вчитись. А про "норми" відступів, поля, клітинки між завданнями і т. п. , то ніби чула колись інтерв'ю міністра, що за це не мають знижувати бали. Малий як вчився, то вчителька наполягала на тих відступах, але все ж оцінку не занижувала. Зараз 5 клас - прости Господи, як він пише... Я співчуваю вчителям, які то мають перевірити... Чисто професор медицини... Хіба щось допомогли ті клітини - лінійки - поля?
    Мала поки в 1 класі дуже старанно пише (хоч і старший на початках непогано писав, але в неї майже еталонні букви).
    Про запис умов задачі - то теж для мене був квест (а я таки математик, на мінуточку:d23:.) По перше, як казав відомий персонаж "по дебільному...", малий як вирішити знає, а як умову скорочену записати - ні; по-друге - пройшли роки, а ми писали (нас вчили) не так...
    Взагалі я не проти схематичного запису задачі, але для себе, а не по стандарту, часом стає зрозуміліше, коли навіть якусь схему чи малюночок збацати, особливо коли хтось комусь йде назустріч... Я так практикую, коли треба допомогти дитині, дати "наводку" на правильний хід розвязку. Все інше від лукавого...
    Досі пам'ятаю геометрію в старших класах, то там взагалі був брєд - умова практично переписувалась ще раз в зошит, як переказ (типу "нехай маємо трикутник такий-то, вписаний в коло ...."). Хоча як на мене, досить було малюнка і розв'язку, головне, щоб було видно хід думки і результат був правильний. Бррр.
    Зате, коли мала вступати в універ і ходила на день відкритих дверей, то батьки тоді запитували викладачів про вступні іспити - як оформлювати завдання, по яких схемах писати умови, що буде, як буде закреслення і т.д. То один професор тоді так відповів : "Переписувати умови не треба, забудьте те, що вимагали в школі щодо "оформітєльства", головне, щоб був правильний розв'язок. А закреслення і виправлення, якщо та сама ручка і почерк - то теж не страшно, математика - то така наука, де часто потрібно креслити і виправляти..."
    Настрочила я тут... сподіваюсь, що і шкільна наука піде шляхом концентрації на змісті, а не формі. Хоча сама люблю щоб в зошитах було акуратно, але то не дорівнює "у всіх однаково".
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Підручники в нас автора Jaroslawa Skoropad - Deutsch. Словничок 1-4 клас - Deutsch mein vokabelheft - видавництва ТМ "Підручники і посібники". Там є частина надрукованих слів і частина сторінок для запису своїх. І друкований великий зошит формату А4 до підручника Ярослави Скоропад, який уклали Костецька Я.М. і Вихованська О.М.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    То професійне, я так бачу:girl_crazy: я собі уявиляю відразу, як би то в триповерхових задачах з матаналізу схемки малювати. І щоб на 2 клітинки відступити! Гг) а вчителька на мене трохи ображається, коли я кажу, що то є дурного робота.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Online

    Online Well-Known Member

    Ну як сказати... Оголосили, що відмінили. Але по факту, школи традиційно в носі мали, що там каже МОН і роблять як їм зручно. Бо, по перше, Київ далеко. А по друге, саме міністерство любить розтрубити про якісь нововведення, а потім як піднімаєш відповідний документ, виявляється, що все це має рекомендаційний характер і виноситься на розсуд школи. Або має 100500 застережень і розмиті загальні формулювання, тому "не можна, але якщо дуже хочеться, то можна".

    @Shapokliak, от власне, що нас теж вчили оформляти інакше. Навіть термінологія була інакша. Я спочатку і не зрозуміла, що таке "рівності", наприклад. Але якби до батьків внятно донесли ті схеми, то ми б їх використовували. А так, дитина питається як правильно, а я хз. Лізу в Інтернет, а там кілька варіантів. Який з них чинний станом на зараз, теж хз. Нам не треба результатів, - нам треба, щоб ви мучались (с).
     
    Останнє редагування: 13 Лютий 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. matematyka

    matematyka Well-Known Member

  10. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Незнаю чи у тему, але спитаю тут.... Чи є серед нас хіміки? В малого на конкурсі буде питання, і ніяк не можем знайти відповідь. Допоможіть, завдання 23 Screenshot_2021-12-09-21-47-21-385_com.viber.voip.jpg
     
  11. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Це ж колосок? Не впевнена чи ще актуально і чи правильно думаю, але це швидше на на знання хімії, а на логіку
    Бор 3 букви
    Азот 4
    Сірка 5
    Йод 3
    Хлор 4
    Астат 5
    Я би так відповіла)
     
  12. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    @tegusigalpa так, це колосок. Але відповіді не памятаю.... Треба пошукати той листок з відповідями, якщо знайду - відпишу