Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Подивилась. Цікавий такий...Перших пару серій чекала, що от-от "з шафи вивалиться якийсь скелет", ну але щоб так...Я не розчарована, але хто не любить містики, може бути неприємно здивований. Ну і дуже мене дратував головний герой і отой його заскочений вираз обличчя. А Адель(тобто акторка) сподобалась. Виявляється, акторка - донька соліста U2 Боно. Серіалу ставлю тверду 7.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Плюсуюся, серіал захопив.
    Ще рекомендую Убийство на пляже. Поки глянула один сезон. Планую продовжити.
    Порадьте, будь ласка, чогось спокійного і ненапряжного, можна навіть комедійне.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Спробуйте: Постоялець з космосу (TV Series 2021– ) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. ravchanka

    ravchanka Member

    серіал "П"ять"(Великобританія)
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А я зараз дивлюсь цей: Den som dræber - Fanget af mørket (TV Series 2019– ) - IMDb, ідеальний для мого настрою на перегляд: вбивства, сцени насилля...Чоловік каже, що переживає за моє психічне здоров‘я, бо позитивного не дивлюсь взагалі, а фільми чим раз важчі. В тому точно щось є, на жаль...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    • Подобається Подобається x 1
  8. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Безумие в Уэйкфилде (Wakefield) класний серіал про психлікарню (австралійський).
    Гарний сюжет, без перегибів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. SvitlanaGaur

    SvitlanaGaur Member

    дивлюсь "pretend it's a city" - документальний серіал скорсезе. про нью йорк і Френ Лебовіц, письменницю
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Alyonaaaa

    Alyonaaaa New Member

    Я дивилась "Ходячі мерці".. серіал на одному диханні закінчився
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Закінчила дивитися комедійний серіал про шпигунів "Віскі Кавалер". Як на мене, сюжет слабенький, але цікаві персонажі, і гумор місцями дуже навіть непоганий. Ідеально підійде для перегляду у "фоновому режимі".
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Випадково натрапила на цей, не новий вже, серіал і він мене приємно вразив. Є декілька сезонів, кожен про окреме розслідування, хоча є і нитка сюжету між сезонами. https://www.imdb.com/title/tt2303687/ Дивлюсь зараз третій сезон, кожен новий подобається більше попереднього. Думаю, що всім, кого цікавлять детективні серіали, має сподобатись.
     
    Останнє редагування: 18 Квітень 2021
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Все вилилось в одну сюжетну лінію. Як будете хтось дивитись, відпишіться. Цікаво почути ваші враження.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Milamila

    Milamila Active Member

    Почала дивитись. Поки що все дуже файно. Цікаво. Ще й друга серія на такій несподіваній ноті закінчилась. Буду дивитись далі однозначно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я вчора закінчила на передостанній серії третього сезону- було так напружено і динамічно, що я заледве заставила себе виключити і залишити останню серію на сьогодні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Я вже давно дивлюсь, тобто ті всі 5 років як кожного року новий сезон виходить. То для мене класика бібісі, все як я люблю (актори, зйомки, напруга, повороти сюжету, коли здається, що ти знаєш, що буде, а тебе дивують). Зараз якраз 6 сезон в розгарі, знову все зв'язується і все на нервах.
    --- дописи об"єднано, 20 Квітень 2021 ---
    Я до речі дивлюсь по мірі виходу, тобто по серії в тиждень, то з нетерпінням чекаю на кожну наступну серію :)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Оповідь служниці". Розпочався 4 сезон. Поки дві серії подивилась. Таке собі...Чогось бракує. Бачу, що з'їжджають у просту драму, багато розмов і т.д. Може далі розкочегариться. Щось нічого більше не тягне дивитись. Чи то перенаситилась чи що. Багато позакидала на перших-других серіях, бо ніяке.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Детектив Грейс", Британія, класичний лайтовий детектив. Поки не зрозуміла, що там з кількістю серій. На разі подивилась першу, в чудовому укрперекладі. Серія півтори години. Мені сподобалось.
    Ґрейс (TV Mini-Series 2021– ) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. FourSeasons

    FourSeasons Member

    Подивилась цей серіал за вашою рекомендацією. Вірніше не подивилась, а проковтнула його за два тижні. Серіал дуже сподобався! Перші 4 сезони є з українським дубляжем, 5 та 6 сезони довелося дивитись російською)))
    Серіал вартий уваги, цікавий , динамічний сюжет, чудова гра акторів. Раджу до перегляду. Так мені сумно, що вже подивилась всі серії. Напевно, потрібно було розтягнути задоволення на довше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Дякую за рекомендацію, передивилася залпом за кілька днів (чи то ночей)))
     
    • Подобається Подобається x 2