З самого ранку я на кухні Сніданок- сирок солодкий, йогурти, канапки з твердим сиром, чай. На обід варю квасолевий суп, ще зробила фарш на котлетки, до них напевно буде гречка і салат
У нас на сніданок підігріта з вечері гречка з котлеткою для нас з чоловіком, синочок захотів манки з мороженими ягодами (або швидше ягоди з манкою ), посмажила оладки з гарбузом на десерт до кави/чаю, на обід зараз буду варити помідорову зупку, а на вечерю - піца.
Кобб салат із тунцем (ммм,тільки що прибігла з пробіжки з повним наплічником зелені) Коктейль з домашнього молока (дякую тітці Люді із нашого села за мега смачне молоко) і ківі-банана-полуниці Сирник з щедро доданою лимонною цедрою Чай з молодих листочків смородини-ммм,накінець-то моя пора настала) Чоловіку-його улюблений капусняк, печена бульбочка з травами і м'ясо)
А ми сьогодні на обід мали картопельку смажену з часничком і товстолобика в скороварці. На вечерю вже реберця готові, ще тре щось на гарнір придумати, може просто салатику... А на десерт спекли кекси на раз, два, три і печенько і домашній йогурт.
Вівсяна кашка на сніданок. Оладки зі сливово-мятним домашнім повидлом, запечені картопля з крильцями, салат з яєць і зеленої цибульки. 2 пироги: сливово-коричний і з міксу ягід(малинка,полуниця,ревінь) що в морозилці знайшла
В нас сьогодні омлет і канапки зі сиром на сніданок, обід - картопляне пюре, печені крильця і курячі ковбаски, салат огірок-помідор свіжі, вечеря - голубці з молодої капусти і тушений молодий кабачок в сметані. Завтра ще буде зелений борщ. Перекуси - йогурт, кекси.
Так, напала на мене кулінарна муза Плов, запечені лапки, пюре картопляне, печенька кокосові, і пляцок з повидлом на скору руку. Ну і звичайно компотик з моєї улюбленої білої порічки)
готую нині рагу ( перше і друге в одному), зранку снідали лінивими варениками ( залишилися з вчорашньої вечері),
Я вчора теж тільки зелений борщ варилаВсе решта з попереднього дня доїдали. Сьогодні ще нічого нового не варила, отакий я лінтюх
і ми доїдаємо вчорашнє-помідорова зупа, котлети, тушкований бурячок, дом. йогурт. треба щось нове готувати , а ідей нуль. погортаю темку трохи
Мама наварила): Бульйон з індика, Телятина в червоному вині, яка мліла в мульті Гречка Мій сніданок склався з салату (шпинат,мікс сирів,яйце,сезам,олія-сік лимону) Чай з ромахи і м'яти, чай з свіжих листочків смородини вприкуску з медом Ну і традиційний коктейль на ланч з домашнього молока,ківі і банану. На вечерю буде мені дом.сир в тандемі..ще подумаю... Остальним-те,що мама наварила)) Сусєки мають шоколад,але ніззя,хай чекає) Дописую:сто грам шоколадного раю гріє мою душу всередині)Вже. Прикінчила одним махом))А як бігла,як бігла до мети в обідню перерву 2,5 км. до своїх домашніх закромів.
Канапочки з сиром, кукурудзяні пласцівіці з йогуртом, гречаний суп на телячих ребрах, голубці, ну і кролик в гірчиці, то така няяямка, чоловік питав, що я там таке начаклувала, що так смачно. Дякую @raspberry за рецептик
Борщик такий смачний вдався,як ніколи,бо мусила в маленьку каструльку 300гр підгулявшої сметани влити ,деруни, бисквітик, салат з бринзи,сирої моркви і черемші замащений сметанкою ,омлет був на сніданок.
Яєшня, вівсянка, зелений борщ, рибні котлети, рис з овочами, салат з зеленої цибулі з яйцями, налисники з сиром і родзинками, канапки з арахісовим маслом, яблука, чай, кава, магазинні солодощі.
Борщ червоний, доїли вареники і бульйон. Налисники з сиром і родзинками, з абрикосовим варенням, з арахісовим маслом... не зацінили мої той делікатес, то я сама доїдаю ту велику банку вже. Троха скупо в ній арахісу скажу я Вам (по стінках для вигляду)). Може ще буде салат з сиру, редиски і зеленої цибульки. --- дописи об"єднано, 14 Квітень 2016 --- ой, киньте той рецептик мені
і в нас кажись намічаються на вечір єс! класІческий сніданок в нас вдома. ага, і в нас))напрошується гасло "ДП об*єднують людей" змультиварила чанахи. вдалися просто няямка!