Що має робити перша дружка?

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Darcy, 31 Січень 2010.

  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    Моєї дружки бабуся померла за тиждень до нашого весілля. Пішли до отця питати що маємо робити, відповів що обов"язком дружки не є їсти-пити-веселитися, тому сміло можемо брати її.
     
  2. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    Дівчатка я в своєю одногрупниці перша дружка і свідок на весіллі. Сьогодні вона мені подзвонила і сказала що я також повинна прийти на науку до церкви.
    Хто знає чи це обов"язково, тому що я в цей час коли назначили науку працюю, і сумніваюсь що мене відпустять з роботи.
     
  3. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    Не обов"язково. Нехай подруга сама уважно послухає і запам"ятає що і в якій послідовності ви маєте робити в церкві. Священник буде пояснювати і часткого відтворювати всю процедуру, починаючи від приїзду до церкви і аж до моменту коли ви сядете в машини і поїдете. В нас так було. Тому просять прийти дружку,щоб не було потім всяких непоняток, бо вона трохи задіяна. В дружби, доречі, функції мінімальні :)
     
  4. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    та я впринципі знаю обов"язки, так як це вже в 4 раз йду за дружку.
    Але на науку ніколи не ходила. Думала можливо там ще щось розказують
     
  5. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    Всяке може бути :). Від церкви залежить, мабуть. Про духовні аспекти участі - навряд чи. Одного заняття точно не вистачило б.
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    Я ходила на таку науку, але там не розказували про те що і як треба робити.
     
  7. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    а що було
    може мені таки дійсно варто відпроситись з роботи
     
  8. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    Ми коли ходили на науки, ніхто нічого не казав щоб дружок з собою приводити.
    А оскільки Ви дружка з досвідом, то думаю можна і не йти. :d23:
     
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    Ну, нам розказували, що це дуже відповідальна місія, і наскільки це важливо. Говорили про статеві стосунки до шлюбу, про нерозбірливість в цьому плані, питали нашу думку. Дивилися фільм про наслідки раннього вступання в статеві відносини.
     
  10. sunset

    sunset Active Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    коли ми ходили на науки- то на останній науці казали, що перед шлюбом( у нас в суботу)- то треба прийти в четвер з дружками і дружбами- типу репетиція шлюбу, щоб кожен знав свої обов*язки,
    ну і посповідатись теж радили)
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    А мені здається, що там взагалі нічого особливого. Я переживала, хоть була другою. Але там і перша нічого такого не робила.
     
  12. purse

    purse Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    Дівчата можливо не сюди, але іншої теми не знайшла. Мене запросили першою дружкою, але в мене виникла дилема молоді будуть брати шлюб в греко-католицькій церкві, а я все життя хожу в православну, чи можна так, може хто знає??
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що має робити перша дружка?

    можна, проблеми немає... виняток - якщо служитель тої конкретної церкви придумає нове правило (таке дуже зрідка буває), а так - все ок)