Що я хочу встигнути до НР?

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Sera, 11 Грудень 2014.

  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Дівчата, до Нового 2015 року залишилося рівно 3 тижні:girl_dance:.
    І у кожної з нас точно є список того, що таки хочеться встигнути зробити ДО того, як куранти проб'ють 12.00.
    Давайте ділитися тут цими списками(хоч частинкою з них) і успіхами по них.
    Така собі мотивація і собі і іншим:girl_in_love:.

    Ну що ж, я почну:girl_impossible::
    -перше і найголовніше, що я хочу встигнути зробити ДО- так це зібрати до купи свою затишну домівочку, розібрати всі пакето-коробки після ремонту, все все перебрати і залишити тільки милі серцю і душі речі:girl_crazy:
    Поміж цим усім я планую зробити відкриточки всім рідним і друзям і позакривати всі хвостики по моєму проекту.
    Якщо я вдруг:girl_nea: буду ще мати ресурси, то маю величезне бажання ще встигнути, такс, навіть не буду думати далі, що я ще хочу встигнути, бо мої коробки мене ще досі лякають:girl_mad:.
    Як перше втілю- тоді далі піду:girl_cool:.

    Хто наступний:girl_dance:?
     
  2. olenoks

    olenoks Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Я хочу щоб після вечора 31 грудня мене не турбувала робота, щоб всі свята я могла розслабитися і відпочити, і знати що все добре, ми можемо готуватися до весняного сезону, а тому мені зараз треба дуже-дуже-дуже багато працювати. Напевне це найголовніше, а ще хочу перед новим роком відчути ті свята які наближаються, хочу казки, святкового настрою, щоб все було добре, щоб ні з ким не сваритися, нікому не заважати і щоб мені не заважали... ох ..мрії..
     
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Бажаю вам успіху).
    Нагадую, що тема не про Мрії, а власне про те, що ми можемо і хочемо зробити САМІ до свята).
     
  4. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Для мене облаштування домівки то актуальна ціль до Нового року, бо цей стан ремонту у ванній кімнаті триває уже майже 3 місяці
    Отже, хочу нарешті придбати шафку у ванну та вчепити її + придбати та встановити двері у ванну
    Ще планую завершити написання невеликої наукової праці
    Зважаючи на те, що маю зараз плідно працювати на роботі, щоб встигнути все зробити, не думаю, що сил ще на щось вистачить
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Маю велике бажання нарукоділити новорічних прикрас для нашої хатки. вже маю деякі частини для віночка на двері.
    а ще кожного року стараюся зробити нові іграшки на ялиночку. цього року також планую до цього взятися.
    ну і ми маємо маленьку сімейну традицію надсилати листівки друзям та родичам. хотілося б цього року спромогтися зробити листівочки власноруч:)
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Ну що ж- льод тронувся:girl_cool:.
    Домівочка все більше нагадує домівочку, а не склад коробок.
    Хвостики по проекту зменшилися майже в 2 рази(ага, я сьогодні молодець:girl_haha:).
    Ну і саме смачненьке на сьогодні- я почала робити відкриточки ммм(зустрічайте перші дві):
    [​IMG]

    Висновок- привселюдні декларації діють:girl_in_dreams:.
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    а я хочу завершити 2 проекти на роботі, приготувати всім подаруночки (мають бути рукодільні) і зробити ще один маленький крочок до своєї мрії на наступний рік.
     
  8. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Я хочу встигнути до НР поставити собі брекети. Вчора ця думка зайшла в голові, домовилася з одним лікарем вже навіть. Так що тепер чекаю на огляд, і якщо всі умови мені підійдуть то буду у майбутньому мати чудову посмішку
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Шафку сьогодні купили - нарешті знайшла ту, яка сподобалась + влаштувала за ціною
    Наукова робота зрушилась з місця
    Отож, прогрес є :girl_yes:
    Дякую, Sera, за темку, магічна вона якась))
     
  10. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Твердо вирішила доробити всі документи по роботі і запустити свій проект, і це конче маю зробити до Нового року.:girl_tender:
    Тепер хочу більше часу виділяти собі, хватить пахать акі лошадь, треба і себе любити та вміти відпочивати)))
    Наразі це першочергові плани :girl_bye:
     
  11. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Чудо)?
    Закономірність)))).
    Прошу:girl_tender:.
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    цікаааава тема
    давайте так, почнем з найпростішого - довести до ладу спальню, особливо шафки)))
    як зроблю то перейду до наступного пункту
    (в мене ремонт був давніше, але купа речей не мають свого постійного місця, а найбільше їх у малого чомусь)))
     
  13. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Дуже хочу встигнути вишити рука сорчки,бо конче хочу іі вдягнути на 24 серпня.
    Ну і ше маю таку захцянку:дуже хочу хоч почати проект який в мене в голові)!!!
     
  14. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    магічний трунь і робота на 80% завершена. завтра ще керівник гляне, поправлю зауваження у фсьо.
    треба ще щось загадати. Хочу-хочу-хочу-хочу... поставити гігаялинку на роботі, прибрати в хаті і закінчити подарунки для свіх
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Ну, раз темка магічна, то мушу і я свої плани озвучити). Авось буде прогрес ). Так ось: планую до Нового Року скинути ще 2 кг. І на цьому буде все! Після - лише підтримка і зал, зал, зал....
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    А я хочу зробити ще 3 овечки, одні коралі, дов'язати хомут, прикрасити квартиру, спекти штолени, купити подарунки :)
     
  17. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    переїхати до себе в квартиру, зробити ген. прибирання,вдягнути ялинку, прикрасити дім до НР, привести в порядок волосся, пофарбувати брови.
     
  18. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Бачу темка дійсно діє:girl_claping: Спробую і я.
    Хочу до Нового року:
    - знову сісти на "Мінус 60" і скинути 3 кг;
    - пошити овечку для сестри і багато новорічних тільда-іграшок;
    - спекти штолени (підглянула тут і згадала про них) і панфорте для свекрів, батьків і бабусі чоловіка;
    - зробити генеральне прибирання в хаті;
    - знайти роботу, яку я любитиму більше, ніж поточну (а раптом:));
    - спакувати речі, які не ношу, в Оселю.
     
  19. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Що я хочу встигнути до НР:
    - Схуднути ще на 2-3 кг
    - дочитати нарешті книгу, до якої не завжди доходять руки
    - навести лад вдома
    - гарно оздобити кімнати
    - Повикидати непотрібні речі
    - Попрати штори і пледи
    - Написати список бажань на 2015 рік:girl_wink:
     
  20. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: Що я хочу встигнути до НР?

    Хочу завершити чотири давно початих проекти. Плюс встигати всю роботу. Головне, щоб мацьоп був слухняний, і не тікав з дивану :). Бо мушу цілий день ловить і нічого катастрофічно не встигаю.