Що дає заміжжя?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Червень 2009.

  1. liyama

    liyama миється в бані

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    вже писав начебто

    маєте право не свідчити один проти одного у суді - за що ( за відмову від дачі свідчень) вас не буде покарано.
     
  2. redfox

    redfox New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    мы до свадьбы с мужем жили 2 года - поэтому брак дал мне только красивую свадьбу и бесконечно крутой повод сгонять отдохнуть ни в чем себя не ограничивая)
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    не в нас. Якщо прокурор зобов’яже, то мусите свідчити навіть проти власного чоловіка.

    Я обручки не ношу майже від початку. Поправилась так, що обручка не налазила на пальці. Тепер можу знову носити, але щодня не одягаю. Я внутрішньо прив’язана, якщо оберу, без обручок.

    Що дає заміжжя? Пришвидшує старіння і потроює стресс, хіба, що вибір правильний. :girl_wink:
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    то тільки у вашому штаті чи то шось нове гамериканське?
     
  5. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    завжди так було, що прокурор може вас змусити свідчити проти вашого чоловіка, але ви маєте право використати 5-ту поправку і не свідчити проти себе. Так, що там багато нюансів.

    ---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:50 ----------

    бо вбили собі в голову, що буде їм велике щєсті саме в заміжжі.
     
  6. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

     
  7. Polalex

    Polalex Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Крім всіх зазначених романтичних і позитивних моментів, заміжжя дало мені велике відчуття відповідальності: за вчинки, слова, навіть думки. Бо вже не особливо пофиркаєш, не погрюкаєш дверима, і не подумаєш - а ну його, я собі кращого знайду. Є сім'я, є діти, обов'язки і т.п. А з іншого боку - відчуття впевненності у майбутньому, затишку і реалізованості :girl_tender:
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

     
  9. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    а ще чоловіка-союзника. для мене це дуже важливий момент.
     
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    А мені заміжжя дало те, чого я чекала 2 роки до одруження - завжди бути із своїм коханим (усюди та завжди!!:girl_smile:)
    І таке приємно відчуття кожного дня - ти йдеш додому з роботи а ти знаєш що тебе чекає вдома коханий, який тобі у всьому допомагає - морально, матеріально. А головне від заміжжя це - наші майбутні діточки, які будуть рости у нашій любові, заради якої ми і одружилися!!!!:girl_in_love:
     
  11. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Окрім всіх романтично-мильних моментів, які і мені звичайно дав шлюб, за що я йому дуже вдячна,шлюб-це ще й зручно. Просто зручно і практично. у нашому бюрократично-стереотипному суспільстві шлюб допомагає уникнути зайвих запитань, зайвих вимагань, спрощує різні візово-пропискові моменти та ін. Вдвох взагалі все легше: легше хворіти, легше наскладати на машину, легше подорожувати, легше жити. Короче, шлюб це прекрасно:kiss:!
     
  12. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Окрім всіх переваг, мені шлюб дав саме те, що давно потребувала - затишок і спокій. :girl_tender:
     
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Хоча живемо з коханим близько чотирьох років, але офіційно стосунки ще не оформили, наспраді, я вже вважала, що те весілля нам нічого нового не дасть, бо і так все добре, але почитавши ці записи починаю розуміти, що все таки переміни будуть...як з боку гарантій, так і з боку відповідальності... і прізвище звичайно...
     
  14. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    і ще захист і стабільність:)))
     
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Я чогось думала, що затишок дає жінка, а не шлюб.
    Спокій-туди ж.
    Як була не
    так і залишилася:girl_crazy:.


    На даному етапі подружнього життя можу сміло сказати, що мені шлюб дає серйозний поштовх для розвитку. Розкриття себе власне як жінки. Десь так:d64:.
    І саме в шлюбі користь від двох людей для цього світу йде явно не по формулі 1+1=2. А знаачно більша.
     
  16. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?



    так це теж, пібдтримую)
     
  17. elektronika

    elektronika Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    ... більше обов"язків та меньше свободи дій:girl_cray:
     
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Так би не мало бути в гармонійному шлюбі, треба працювати над цим (в темі про "МистецтвО бути дружиною" гляньте).
     
  19. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Це згадалось як казав один знайомий: "кохання - це не просто так, ни ще займатись треба..."))))
     
  20. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?