Що дає заміжжя?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Червень 2009.

  1. Gazetka

    Gazetka Загублений

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    мені заміжя доло все- нове життя кохану людирну поряд щодня і головне це донечку яку і я і мій чоловік просто обожнюемо
     
  2. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Спільне проживання, можливість не прощатися ввечері, прокидатися зранку, спільно вести господарку - це все я отримала ще до заміжжя коли ми вирішили жити разом. Після цього, звичайно, батьки недвозначно натякали на одруження, але я собі подумала - та що тоді зміниться, що мені це дасть нового крім фото в білому платтячку і гучної гулянки? Але насправді зміни є - в першу чергу у ставленні рідних - хоч ніхто на мене пальцем не тикав що я з хлопцем живу, але тепер вже до мене ставляться тепліше, я вже заміжня жінка, поважна (хоч я досі себе дівчиськом відчуваю:girl_crazy: ). Ну і сам факт офіційного знайомства родичів з різних сторін - дуже важлива подія, власне чоловік саме так і сприймає весілля як таке і нам пощастило що тамада це також зрозумів і це не була п'янка з гулянкою, а направду родинне возз'єднання :) А найприємніше - коханий відчув себе ЧОЛОВІКОМ, главою маленької, але вже сім'ї і його ставлення до мене лише покращилось, як і моє до нього, з чого я дико тішуся!:girl_curtsey:
     
  3. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    сімю дає :) для мене заміжжя- то не печатка в паспорті і не шлюб в церкві, то поєднання двох душ під впливом Кохання, навіть скоріш за все -ЗЛИТТЯ двох закоханих душ в одне ціле. і саме розуміння, що ми є одне ціле і рухаемся далі є для мене найвищим щастям.
     
  4. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    фантастичні та неймовірно правдиві слова. і головне я відчуваю те саме, ніби про мій шлюб сказано. навіть нічого додати!
     
  5. JADOR

    JADOR New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Часто думала про зміст нашого життя. Ну добре, ти працюєш,проводиш час з друзями, ходиш на різноманітні виставки, чи просто щовихідних на природу. Повертавєшся додому, наступний день проходить подібно. Життя минає у справах, планах,мріях. Але це усе нічого не вартує, коли ти не виростив дитину. Бо коли приходить глибока старість, мабуть, людина задумується про те життя, яким вона прожила і аналізує те, що зробила.На роботі вже відпрацював, вже усюди побував, а що далі, що залишиться після тебе. Твоє насліддя - це головне. І саме заміжжя і повноцінна сімя є тим ідеальним осередком людського тепла, у якому виростає нова людина, що залишиться у цьому світі після тебе
     
  6. Yarmila

    Yarmila New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    гарні слова:girl_yes:
     
  7. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Аж мороз по шкірі йде від таких гарних і ніжних слів про заміжжя...Направду, щиро радію за кожне щасливе серце і не розумію, чому Боженька так зробив, що мені комфортніше без чоловіка? :girl_in_dreams:
     
  8. SimaSS

    SimaSS New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Так или иначе многие со временем приходят к необходимости иметь свой дом, семью, семейный очаг, это заложено, наверное, в каждом из нас.
     
  9. Brenda

    Brenda Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Я теж задумувалась над цим питанням останнім часом...
    Ми перед одруженням жили разом півтора року і нам було добре, у нас було шалене кохання, прекрасне відношення один до одного..., але після одруження все змінилось, що саме?
    - відчуття - тепер ми одна сім*я і робимо все для нас, ради нашого майбутнього, у нас все спільне: радість, горе, переживання, щастя, відповідальність... !
    Нещодавно я, зашиваючи шкарпетки чоловікові, чомусь відчула себе дуже щасливою :))) смішно, але факт - я відтоді зробила висновок, що що б ти не робив для рідної людини - від всього будеш отримувати задоволення, бо ти його любиш, він- твоя СІМ*Я!
    - відношення батьків, родичів, друзів дуже помінялось, всі нас вважають одним цілим
    - я почала відчувати себе захищеною, впевненою у завтрашньому дні, в тому, що, що б не сталось - мене завжди коханий підтримає і зрозуміє. Те, що він сприймає і любить мене такою, як я є - я злюсь, - він мене любить, я ніжна, як кішка, - він мене любить :)
    - Найголовніше - всі кажуть, що після одруження все стає якось сіро, кохання зникає, ітд... не знаю як у вас, але ми один одного з кожним днем любимо все більше! Я от не уявляю, як можна любити ЩЕ більше, ніж я люблю на даний момент, але кожен день це почуття стає все сильнішим, все зрілішим, все яскравішим і насиченішим...
    :girl_in_love:

    ОДРУЖУЙТЕСЯ!!!!!!!!!! Це не тільки печатка в паспорті - це, те, що насправді дуже важко описати словами, але життя, відчуття, відношення після цього дуже міняється...
     
  10. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Заміжжя дало мені дуже багато позитивних речей (і трохи негативних, але як то говориться: "сонце світить не завжди"), таких як:
    спільне прізвище, це так приємно:girl_in_love: носити приізвище коханої людини!
    впевненість, адже мені дістався якраз такий чоловіком, за яким я дійсно як за кам'яною стіною...
    стабільність, гармонія. душевний спокій.:girl_cool: ще чекаєм, бо дуже емоційні:girl_crazy:
    в майбутньому - це діточки, а діти це одне із головних сенсів життя....
    піклуватися про когось, мені дуже подобається бути корисною, а не просто лежати на дивані:ed4d70def841dc74b57
    одне життя на двох:girl_in_love:
    відчуття гордості, що в мене такий чоловік:girl_in_love::girl_dance:
    інтимні стосунки, більшу розкутість:girl_blush2:
    взагалі, заміжжя дає дуже багато гарного, якщо вийти за гарну людину:girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Різно буває... [​IMG]
     
  12. sonjah

    sonjah New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    ми правда ще не одружені але вже 1 рік живемо разом і я не розумію чи то я так звикла до самотності (до зустрічі з хлопцем була близько 5 років сама) чи то може признатися сама собі шо він мені не підходить. Хоча ми знайомі вже 12 років, два рази зустрічатися, перший раз на 3 місяці нас вистачило, другий на 2 роки але не жили разом, а зараз вже живемо разом рік.
    Я з остахом дивлюся в майбутнє і в глибині душі рада що він ще не хоче узаконювати наші стосунки.....
    Але виникає головне запитання - чому нас так тягне один до одного коли ми не разом, а тільки сходимося починаються "веселі каруселі":girl_cray:
     
  13. Venezianka

    Venezianka New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Не знаю чи сюди пишу, але не написати не можу. Подруга вийшла заміж 2 дні тому. Мені і так важко, бо вона переїжджає. Але справа навіть не в тому. Вона сказала, що зробила помилку. І замість того, щоб радіти медовому місяцю, в неї такий стан, що мені страшно. Може це просто стрес, і він мине??? А якщо ні? Сиджу на роботі і нічого в голову не лізе...сльози на очі навертаються, всім кажу, що прихворіла....
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    шось заскоро на таку думку :)
     
  15. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Думаю за два дні не можна зрозуміти, що ти помилилась. Тим паче після весілля ще є така ейфорія. Хіба що сумніви були ще до весілля.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    шота скоро. А на науку ходили. Що ж там за 2 дні могло статись? Ви її питали?
     
  17. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    А як варіант можна розглядати "післяшлюбну" депресуху? Ну, буває ж післяродова депресія, то чого не може бути післяшлюбна. Ну налякалась кобітка, "клємануло" після весільних перживань, мало шо. Бо шось для рішення про помилку трохи зарано
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    а що таке буває :)? Післяродова вона не тими умовами зумовлюється.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    налякатися можна до. Ну коли вже близько, подія в житті все-таки визначна і то вже останній час все змінити. А опісля весілля, шлюбу має навпаки бути дуже добре.
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Буває, але то власне те що дівчинка сказала після «шлюбну», тобто що до самого дня було так багато приготувань і піднесення, що коли свято відбулось чогось бракує... і людина має якийсь такий жаль, що вже по всьому. Тобто життя то тільки починається, але швєто сі скінчило :girl_cool: