Що дає заміжжя?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Червень 2009.

  1. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Це, звичайно, дуже класно. От тільки з
    чомусь пощастило далеко не кожній, хоч ти з нього порошинки здувай.. Може, і готував би, якби менше на нього хухали, хтозна.. А може, просто не чекати від нього вечері, а скерувати енергію в потрібне і більш приємне йому русло, а? Хоч щось, так би мовити, видобути ))
    І взагалі - добрішою треба бути, поблажливішою.. Ну що з того мужа візьмеш? Головне - про себе не забувати, не перепрацьовуватись. А як на вас буде наїжджати з цього приводу - то "добре, сонечко, зроблю. Завтра, через тиждень, колись.. а через 15 хв мінімум (щоб не такий очевидний перевід стрілок був): ти там про доріжки не забув? ))))))" І все з посмішкою.
     
    Останнє редагування: 22 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Мене багато хто з моїх подруг і знайомих не розуміє, коли я вказую на неправильну побудову відносин в подружньому житті з перших днів... так, спершу хочеться йому у всьому догодити, а потім претензії, бо я стала для нього наймичкою, він без мене суп не розігріє... ти береш всю роботу на себе, а потім дивуєшся, бо він не знає, в якій стороні ринок, де закуповується ваша сім'я, ти мовчки терпиш його лежання перед телевізором чи сидіння перед комп'ютером, а потім не розумієш причини його злості, коли ти витягнула його з його зони комфорту, яку ти сама для нього створила і попросила тобі в чомусь допомогти... ти просто втомлена прийшла з роботи, багато вдома побутових справ, за дітками доглянути треба... і ти зриваєшся... на чоловікові (це кращий варіант), в гіршому випадку на дітях. Шукаєш причину там, де її (якщо розібратись) фактично немає. Жіноча мудрість... вона має бути у всьому.. в твоїх рішеннях, в твоїх поступках, в твоїх думках... в тобі.
    --- дописи об"єднано, 22 Жовтень 2015 ---
    Ви молодець!!! Головне діяти, а не мовчки чекати)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    @Perseida, ви описуєте ідеальну ситуацію, яка конкретно працює для вас. На жаль, не у всіх все так гладко. Я старалась застосовувати всю свою жіночу мудрість, але змін з партнером не відбувається. А я себе стала почувати чимраз гірше і в емоційному і фізичному плані. Перестала бути сама собою. Тепер терпець увірвався і я відпускаю всю ту ситуацію на самотік. І якщо чесно надіюся, що в шлюбі бути краще:dirol:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    @Materynka, мені направду шкода... коли любиш людину, стараєшся, щоб двом було добре, але бачиш, що нічого доброго не виходить, дійсно опускаються руки... я недавно прочитала одну дуже цікаву статтю... виявляється, що основною причиною нещасливого шлюбу/стосунків є страх.. ми боїмося сказати те, що думаємо, бо можливо зміниться відношення коханої людини до нас, або ми не знаємо, як вона на це зреагує...ми боїмося відпустити людину, яка є з нами, хоч розумом розуміємо, що варто це зробити, бо боїмося, що назавжди залишимось самотні... ми боїмося осуду дітей, рідних, знайомих, коли наважимось поставити крапку в стосунках... першопричина-страх. Можливо варто переступити через свій страх? Відверто порозмовляти, проговорити все, що на душі, розказати про свої очікування і сподівання, обговорити реалії... дати зрозуміти, що дальше так неможливо і є лише два варіанти, або разом почати працювати над відносинами, або розійтись різними дорогами... я є ярий противник розлучень, але кожна людина має право бути щасливою.
     
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    краще, ніж в цивільному шлюбі? Навряд чи офіційна реєстрація щось міняє у відносинах, крім додаткового бонусу у вигляді "сім раз відміряй.. може, не так вже й безнадійно", перш ніж починати процес розлучення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Ми поки що просто зустрічаємося.
    А в шлюбі
    Все це вже пройдено і не раз. В моєму випадку воно не працює. Ми як два козлика на кладці. Ну не хочу я більше віддаватися людині, коли вона реально ігнорує мої прохання, потреби і бажання. А в сім"ї як не як є взаємні обов"язки, і ти мусиш, все ж таки, робити щось для своєї половинки
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Переважно те, що на етапі зустрічання тихенько "пілікає", потім так голосно б"є в дзвони, аж вуха закладає. Ідеальних людей немає, і тільки самій можна вирішити, з чим можна змиритися, прийняти, і як то все пом"якшити, і чи варто. Якщо є взаємні почуття, то це реально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 2
  8. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    ))Ніхто нікому нічого не "мусить"))) Що заважає Вам, чи Вашому другові робити одне для одного щось вже і зараз? Відсутність штампу в паспорті? Повірте, нічого це не міняє, тим більше для чоловічої сторони... Я розумію Ваше абсолютно здорове бажання вийти заміж, схвалюю його, але... як казав наш Отець Юрій-Антоній на навчаннях перед шлюбом:"Навіть якщо в Вас є хоч на макове зерно вагання, чи невпевненість, чи правильно Ви поступаєте беручи шлюб-на якому б етапі підготовки до весілля Ви б не були-кажіть стоп". Залежно чим для Вас і Вашого партнера є шлюб, чи одруження. Якщо Ви просто ставите штамп в паспорті, розуміючи, що якщо буде щось не так, в любий момент поруч можна буде поставити ще один вже про розлучення (чомусь більшість чоловіків так і вважають), чи давши перед Богом клятву в вірності і любові одне одному до смерті, потім прийти і взяти церковне уневаження шлюбу - тоді це одне питання. Якщо для Вас узаконення стосунків є чимось, що ще більше скріплює і утверджує Ваші відносини, що Ви готові на подальші кроки в розвитку Вашого спільного життя- тоді це інша справа. Але знову-ж таки повторюсь-це нікого ні до чого не примушує-ви ж одружуєтесь не з примусу і при добрій волі))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Я б так ніколи заміж не вийшла. )) То була найбільша авантюра мого життя і значною мірою крок назустріч невідомому. Легко не було, але не шкодую.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  10. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Якщо під час зустрічання у вас труднощі в стосунках, то після одруження краще не стане. Навпаки, всі малі недоліки стануть великими, а ту долю романтизму вб"є побут. Тому до шлюбу повинні бути готові обоє. І сподіватися, що я його/її зміню не варто.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Я декілька разів перечитала Ваші дописи... і розумію, що не можу Вас зрозуміти... після ваших слів (виділених мною вище) ви пишете про одруження... я не маю права Вам щось радити-це Ваше життя, і я зовсім не знаю ситуації, яка в Вас насправді склалась... можливо Ви без настрою зараз, на Вас впливає осіння похмура(хоча так мною любима)) погода, і тому в Вас такі думки? Я скажу, як в даній ситуації поступила б я... побудьте наодинці сама з собою, неважливо, чи Ви залишитесь в своїй кімнаті, чи підете в парк, чи нирнете з головою під ковдру, чи вилізши на підвіконня, закриєтесь шторою від зовнішніх подразників... прислухайтесь до себе, скажіть сама собі правду... я не кажу Вам розлучатись з близькою людиною, з попереднього зрозуміла, що ви не живете разом... просто побудьте певний час в своїй особистій тишині... як правило ми завжди знаємо, як поступати в тій, чи іншій ситуації, але якщо нам таке рішення "не підходить", ми тоді кажемо-"не знаю"
    --- дописи об"єднано, 22 Жовтень 2015 ---
    В моєму випадку це також була певного роду авантюра))) Але я думаю, що в цих словах захований більш глибший зміст. Питання не чи ти впевнений в людині, з якою одружуєшся/виходиш заміж, а в собі... чи готовий/а ти до цього кроку...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    А для мене це було як питання "чи можна з ним піти в гори" - "..парня в горы бери, рискни.." От відчувала, що попри всі сумніви в тому, що "все буде добре", з ним ризикнути можна і навіть не дуже страшно :girl_crazy:. Зате він був готовий за двох :friends:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    А в моєму мене підкупило його ставлення до дітей... для мене це було справжнім відкриттям, коли ми з сестрою були в будинку, а він приїхавши з роботи і чекаючи, коли я зберусь на здибанку (ми тоді ще тільки почали зустрічатись), був на подвір'ї з чоловіком моєї сестри і їхньою чотиримісячною дитиною в колисочці... тут заходить мій Ігор з малою на руках, віддає сестрі малу і каже:"Поміняй їй памперс і зроби кашку, вона напевно голодна, бо ротик відкриває і кулачок гризе", а моя Нуся якраз вистуджувала кашку, щоб нагодувати її, бо вже прийшов час. Потім в нас ввійшло в звичку, коли ми з моїми сестричками (нас четверо) збираємось десь потеревенити на каву чи на закупи, звозимо дітей до нас, Ігор серед наших таточок є "заваділою"))), спокійно дає собі раду зі всіма дітками)) Я знаю, що в разі чого, я спокійно зможу залишити наших діточок з татком... не знаю як для Вас, а для мене це надважливо)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  14. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Персеїдо, я намагалася вам сказати, що на початку дуже легко слідувати теоріям, прочитаним в книжках чи десь ще, потім все навалюється змінюється, з'являються такі проблеми що не дуже знайдеш відповіді.....і ти видихаєшся...І партнер може дуже старатися, криза капець.:girl_wink:Відповім Патті, мій мустанг так легко не втікає, якби я на нього трохи не перекладала обов'язки, то взагалі капець....А як же хочеться, просто як ви пишите поговорити про футбол готуючи разом їжу, а не можна, бо хтось один з дитиною, а інший швидко як небуть щось пробує зробити, а просто вийти кудись, бо сім'я потребує того....словом не все від нас залежить.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Дiти ростуть дуже швидко.. У вас ще все попереду!! :)
     
  16. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Кризи в стосунках неминучі))) це науково доведено, життям підтверджено і всюди всім розказано)) від цього ніде не дінешся... в мене діток немає, немає відповідного досвіду, тому я не маю права Вам заперечувати чи сперечатись з Вами, хоча в мене на це також є своя думка... знаю, що важко, що з появою дитинки багато чого змінюється як в сімейному уставі, так і в почуттях чоловіка та дружини, чоловіки не завжди готові змиритись, що їхня персона з першого плану переходить на якийсь, але напевно навіть не другий... велику роль відіграє як фінансове становище, так і зайнятість татка на роботі, та його підтримка вдома, так і стороння допомога у вигляді бабусів, дідусів сестер і ін. рідні, яка не встигла віднєкатись))) Але не все ж так зле))) Судячи з досвіду люди ж виживають)))) Будьмо оптимістами-вірмо в краще))))
     
  17. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Ага, згідна))))Но питання в іншому, які ми вийдемо з тих криз, чи буде стільки ж ентузіазму старатися одне для одного, чи не наговоримо багато зайвого і образливого, що далі не буде що рятувати і т д....Так діти виростуть, а якими станемо ми?
     
  18. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    @iragonzales, Ви знаєте, в мене є одна звичка, не можу її назвати надто корисною, проте вона мені допомагає... я дуже багато спостерігаю за людьми, які мене оточують... я вчусь жити не тільки на своїх, а й на чужих помилках... навіть з спілкування з Вами я для себе зробила певні висновки)) важко бути песимістичною реалісткою, життя і так важке, не варто його ускладнювати))) на прикладі своїх сестричок, які щасливі дружини і мами вже багато років, я знаю, що можна бути і коханою, і бажаною, і переживати разом всі труднощі, хвороби, нестатки і інші життєві бяки-головне бажання двох і розуміння, що що б не сталось в цьому житті-от я є біля тебе, я є поруч, я з тобою))) я невиправний романтик певно)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Дякую, що ви гарно так мені роздаєте поради))). Але я хотіла Вам донести, що та ідилія яку Ви описували енну кількість повідомлень тому не так просто реалізуєма і що Вам не варто так легко осуджувати, роздавати оцінки і давати поради, бо "хто його зна"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Perseida

    Perseida Well-Known Member

    Вибачте, якщо образила Вас, я не мала цього на меті. Я не осуджую, чи повчаю Вас і не роздаю Вам поради... Ви ділились своїм досвідом і поглядами на певні питання, я своїми-от і все. Кожен залишається на своїх позиціях...))) Ще раз прошу вибачення.