Що дає заміжжя?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Червень 2009.

  1. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Та я теж не мовчу і мушу все сказати, але саме "сказати", а не кричати. Говорити треба завжди, на тому тримається сім"я. Розпадається вона тоді, коли вже нема ні слів, ні емоцій.


    Підтримую. Плюс в кожному віці ми стаємо іншими . Згадую своє відношення до однієї проблеми у 20 років , і своє ставлення тепер до цієї ж проблеми-воно кардинально інше. Час змінює все і людей також.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. METAMORFOZA

    METAMORFOZA Чарівна львів'яночка

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Заміжжя відкриває нову сторінку твого життя - тобі невідому, але таку цікаву, і до кінця ти її ніколи не прочитаєш.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Kapusha

    Kapusha New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Я взагалі вважаю, що якби не заміжжя, ми з чоловіком давно б розбіглись і не діждались свою гарнюню, манюню дівчинку. Думаю, що заміжжя стримує від зайвих емоцій, так мене виховали, що сім'ю, якщо вже створили, так треба миритись і жити
     
  4. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Точно.
    Для створення сім"ї достатньо закохатись. А для збереження сім"ї -потрібно навчитись чути,терпіти, розуміти,відчувати та прощати..
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Думаю, якщо постійно потрібно терпіти і прощати, то не знаю чи це так добре для сім'ї і чи все в порядку в такій сім'ї, ІМХО. А вчитись чути і відчувати, звичайно, потрібно:girl_in_dreams:
     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Тільки того всього треба навчитись ЗАДОВГО до того як підете заміж. Якщо вже замужем, то пізно починати вчитись... хоча ніколи не пізно, але просто багато часу буде згаяно. Ну... але як кому на роду написано. Один замолоду вчиться, один на старості літ, а дехто взагалі ніколи. :girl_cool:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    оце - поганий варіант. а вчитись "в процесі" заміжжя - ІМХО, нічого поганого.
    Зрештою, не всі ж виходять заміж у 25-30, хтось і у 17-19, ну і відповідний багаж знань і вмінь... але якщо готові вчитись, то все ОК
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    В моєму випадку- я вчусь все своє сімейне життя, на "своїх же граблях" :).
    Та власне і не потрібно постійно і все прощати. Тут не так буквально я писала. Не можна допускати і робитись жертвою, заручницею. Це вже не дружина, а рабиня. Терпіти і прощати необхідно буденні дрібниці, які чомусь і є статистично основною причиною розлучень... Є речі ,які я ніколи б не пробачила чоловікові, які б почуття не були і скільки б в нас дітей не було. Свої принципи , через які я не перейду я повідомила чоловіку, ще в процесі зустрічання. Він погодився :). От і терпить мене тепер:).:girl_cool:
     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Скажімо я також, але набагато краще коли є вже пакет до заміжжя, тоді життя йде веселіше.
     
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Які ж це дрібниці, якщо вони є основними причинами розлучень? Видно таке не завжди варто терпіти (але в кожній сім'ї свої погляди на все, тому це особиста справа кожного подружжя, як кому підходить, так і живе, або змінює ситуацію).
     
  11. lesya s

    lesya s New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Мені шлюб надав велику опору, бо на себе я не так можу покластись як на нього.Всюди завжди є + та - , але кожен бачив куди влізав.Ми сваримся, розходимся, але завжди стараємся щоб було все добре.У шлюбі людина вже ніколи не буде самотня, можна з кимось поговорити.В цьому я бачу +, але є деякі моменти коли шлюб здається одним -.
     
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Знаєте які?
    От терпить жінка, терпить, терпить. Причому зачастую якісь дрібниці. Ще й хвастається направо наліво ЯКА ж вона терпляча(в тому місці я зазвичай стаю дуже зла і агресивна). Сказати чи не може чи не хоче(з мого досвіду- чоловік ж має САМ здогадатися). Ну от і коли терпець лопається- то все, розлучення і крапка.
    Отакого є вагон і тележка нажаль.
    Якби я така мудра як зараз була ДО одруження, мені було б сумно жити:girl_crazy:.

    Граблі вони такі- поки не засвоїш урок- не відчепляться. Я от те що з мамою не пройшла- тепер з чоловіком доробляю.

    Чогось думаю, що Маруся Мама не про те.
    Ну і я якби я в 30 років вийшла заміж- навряд чи набатаго більше знань і вмінь мала б.
     
  13. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Як це шлюб може здаватись одним суцільним "мінусом" (що тоді "там" робити)? Щось не можу навіть придумати таких моментів, хіба щось, чому шлюб перешкоджає:girl_spruce_up:
     
  14. lesya s

    lesya s New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Ну наприклад мій милий дуже люить з своїми дружбанами зустрічатись, я його пускаю до певної години, а потім дзвоню дло нього , або телефон виключений, або він ще буде сидіти, от тоді думаю і нашо воно мені таке життя здалося з таким чоловіком, хоч приходить і перепрошує, але в мене запальний характер, в ті моменти я б його вбила
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Ringo

    Ringo Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Він-мій спокій. Ніхто не вміє так мене врівноважити, як чоловік. Здавалося б, батьки знають мене все життя,а не мають на мене такого впливу. І хоч часом сперичаємось, сваримось, нервує він мене, але я знаю що ми однаково дорогі один одному і це дає впевненість у завтрашньому дні (те,що в теперішні часи зустрічається так рідко!). І ця впевненість надзвичайно дорогоцінна!
    Ну це так,відгук жінки,заміжньої протягом ще нетривалого часу. Далі буде:girl_curtsey:
     
  16. lesya s

    lesya s New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    В мене 6 рік, то спочатку в мене чоловік золотом був.:girl_crazy:Доки не взнав яка я мерза
     
  17. ommh

    ommh New Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    я від одруження чекала опори, постійності.... а зрозуміла що мені треба надіятися тільки на себе!ми жили разом до одруження і після штампу в паспорті здається навіть більше стали сваритися( мені і так було добре)
     
  18. Alistella

    Alistella New Member

    Весілля дає 24 години варіння борщів і жарки котлєт, стірку брудних ванючих шкарпеток, мозковий штурм і нервовий геморой. постійні ревнощі до кожного стовпа (як з боку чоловіка, так і з боку жінки). А і ще одноманітне статеве життя, яке по-трохи "сходит на нет", *посмоктулі того у кого " стоїть на пів 6". дівоньки, це печально(
     
    • Не подобається x 4
    • Не погоджуюся x 2
    • Смішно x 2
    • Тупо! x 2
    • Інформативно x 1
    • мімімі x 1
    • Баян x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Що дає заміжжя? Залежно хто, що від нього очікує і хоче. Але я все ж таки думаю, що всі ми хочемо любові, діток, впевненості і опори, домашнього затишку і ще багато чого. А отримуєм кожен своє. Бо ми всі різні і всі по різному сприймаєм життя.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  20. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    бееее, як гидко написано. Автор, Вам так насолили?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2