Що дає заміжжя?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Червень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Якийсь час тому була в нашій хаті дискусія між кількома людьми про вибір чоловіків та жінок, про подружжя, аскетизм, монашество...
    Виникло питання, що отримує чоловік, коли одружується. Дійшли досить швидко й легко висновку, що він отримує "дім", у всіх значеннях цього слова.
    І коли мене, як єдину жінку присутню під час розмови, спитали, а що дає заміжжя жінці, я розгубилася. Не те, щоби я не знала, я дуже добре знала, але сформулювати це в слова не зуміла. Жодне слово не могло окреслити моїх відчуттів. Уже місяць пройшов від часу дискусії, а вона досі ходить мені по голові, змушуючи шукати слова й намагатися вкласти в них мої відчуття.

    Я тоді спершу сказала безпека, але мене одразу затюкали, що безпека то є ніц, бо "а якщо завтра війна?" і "а як цегла на голову впаде?" Але ж мені не про такий вид безпеки йшлося.

    А ви можете вкласти у слова те, що дало і дає вам заміжжя? Що дає вам оце "бути за мужем"?
     
    • Подобається Подобається x 19
  2. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Ой Ліля, ти такі цікаві теми піднімаєш остннім часом!
    Заміжжя.....тут можна перерахувати що ВОНО МАЛО Б дати жінці: турботу, опіку, відчуття захищеності, банально, але заміжжя дає відчуття любові, що тебе люблять , обожнюють, цінують.Безперечно найбільше щастя в сім"ї-народження дитини, тут новий етап- вже піклування не тільки один за одного, а і за маленьке чудо.
    Заміжжя- це все порівну, і радість і біди, сльози і сміх, хвороби і здоров"я.
    Заміжня жінка відчуває матеріальну підтримку, це дуже важливо знати що ти не одна, що є ще хтось хто тебе підтримає.
    НЖАЛЬ, не завжди все це так......ох, як часто трапляється що одружившись жінка тягне на своїх плечах сім"ю, дитину, хату, заробітки.....та чого казати, бідні наші жінки яких таке горе-заміжжя змусило податися на заробітки до італій, іспаній.... в той час коли чоловіки полишались в хатах бухати і гроші протринькувати ті що жінка висилає для дітей.....Ех, написала, а самій сумно стало якось.....

    Щоб розвеселитись,трошки гумору( перекладати не стала, вибачайте)

    Плюсы и минусы замужества

    Перед тем как выйти замуж все таки подумайте стоит это делать или все же нет.

    1. Этот день ты никогда не забудешь
    - Этот день будет все время забывать он

    2. Зависть подруг когда расскажешь о предстоящем событии
    - Мстительные лица подруг, когда ты объявишь свидетельницу

    3. Белое, красивое платье
    - На него уйдет кучу денег, и белое полнит

    4. Просыпаться рядом с любимым так приятно
    - Его храп невыносимо слушать каждый день

    5. Его предложение самое замечательное событие в твоей жизни
    - Более интересного ты еще очень долго не увидишь

    6. Подарки которые ты не могла бы себе позволить ранее
    - И к чему эти 5 кухонных комбайнов и 7 электрических чайников?

    7. Он будет гулять с твоей собачкой
    - А ты в это время будешь стирать, убирать, гладить, готовить, следить за детьми и т.д.

    8. У него не пальце будет колечко и к нему не будут приставать девушки
    - И у тебя оно будет тоже

    9. Его машиной теперь можешь пользоваться и ты
    - И ванна тоже теперь в его распоряжении

    10. Он теперь не будет ходить одном и том же несколько дней подряд
    - Теперь тебе придется стирать в два раза больше
     
    • Подобається Подобається x 32
  3. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Гм... я от з такої точки зору ніколи на це не дивилась (наївна)

    Для мене заміжжя, одруження, шлюб завжди були даром - можливістю бути разом. Ми ж саме цього хочемо, закохавшись, чи не так?

    От у Вашому, Лілю, прикладі, чоловік отримав "дім" - тобто увагу жінки до нього, комфорт якийсь (вже не треба про побут піклуватись самому). Але я, його жінка, цей комфорт для нього створю з радістю - він ж бо мій коханий, мені приємно робити йому приємно. А мій чоловік послужить мені наступного разу.

    Тобто, якщо не говорити про матеріальне, заміжжя дає (мені) задоволення від однієї думки, що коло мене вранці, вдень, вночі є кохана людина, на котру я можу покластись, котра розрадить і втішить.

    Але "щось за щось". Я мушу бути такою ж опорою. Бо ніщо з нічого не з"являється і нікуди просто не зникає. Що ми даємо, повернеться нам.
     
    • Подобається Подобається x 19
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Хіба це погано? [​IMG] Правда, я їх усі потім перечитувати не встигаю:girl_crazy:, але якщо якась думка з*являється, то чому не поділитися? А тим більше тоді, коли хочеться почути думки інших:girl_in_love:, і може й свою позицію підкорегувати...
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    ні ні, навпаки це добре!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Трошки вийшло якось матеріяльно. Я, може, слово невдале вибрала, але говорячи "дім", я мала на увазі доволі широкий спектр не лише матеріяльних речей. Це не лише увага, це відчуття, що маєш куди піти, що хтось тебе завжди чекає і (що дуже важливо для чоловіка) є про кого дбати. Який би не був чоловік (усе від виховання залежить), втрата жінки й дитини чи дітей завалить увесь його світ. Його кар*єра, робота втратять сенс, бо того сенсу всьому, чим він займається, надавала власне жінка. Інакше зобразити це можна як те, що жінка - муза, чим би чоловік не займався.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Ну а чоловік така собі завада, яку всеодно любиш і не знаєш чому.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    Я також не певна що мені дало заміжжя. Окрім як купку діточок, перманентне місце при кухонці, мітлу в руки (як відьмочка бігаю з нею по-хаті, чи то прибираю чи відлітаю сама вже не дуже розумію :xaxa: ) думаю що дало якусь стабільність що є той один з яким хош не хош а треба миритись а не втікати від проблем міняючи одного на іншого. Не знаю.:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 25
  8. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Добре.

    Тоді, якщо говоримо не про матеріальне, все індивідуально.

    Котрась жінка буде втішена статусом заміжньої пані, а котрась цього навіть не зареєструє, проте буде тішитись вішаючи чоловікові шкарпетки. Одна буде вважати, що якщо вона тепер "законна", то може чоловіка в баранячий ріг скрутити, а друга буде вчитись і рости (наприклад професійно), аби чоловікові не встидно за неї було. І кожна з цих жінок отримає колись результати своєї душевної праці.

    Заміжжя нам дасть рівно стільки, скільки ми хочемо від життя. Воно нам віддасть те, що ми до нього вкладемо.
     
    • Подобається Подобається x 15
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    це точно....знаєте, ще анекдот такий є.
    Після одруженні приводить чоловік молоду дружину в нову квартиру, водить по кімнатах і розказує:
    - Це велика кімната, це буде дитяча, це мій кабінет....
    .А потім заводить на кухню:
    - А це ДОРОГЕНЬКА від тепер твоя кімната
     
    • Подобається Подобається x 12
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    +100!
    І от ці слова мене спонукають сказати, що я не жалію тих жінок, котрі мають проблеми в сім*ї, котрі виїхали на заробітки тощо. Кожна з них сама збудувала свою сім*ю так, що потім довелося від того втікати. Ну, не бачу я іншої причини.
    Я теж у якийсь період подружжя могла жалітися дуже сильно, але я постійно знала, яка МОЯ вина в тому і що я не роблю, аби змінити ситуацію.

    А мій чоловік називає кухню "моїм робочим місцем". І я не проти, бо він мені його старається облаштувати якнайкраще, докупити, що мені треба... І я обожнюю для нього готувати, а потім дивитися, як він накидається на страву, ніби довго за нею полював, а не чекав, поки я покладу все готове на стіл. :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    не зажди так. Бувають просто чоловіки гнилі.....і коли в сім"ї криза, вони просто тихенько тікають до пляшки замість того щоб витягувати сім"ю . а жінка так не може.... в неї діти, вони їсти хотять. іх вчити треба.....от і мусять їхати закордон
     
    • Подобається Подобається x 15
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Тобто "кота в мішку" взяли чи як?
    Просто я на 100% переконана, що "чоловік вибирає ту жінку, котра вже вибраа його", тому мені то все в голові тяжко вкладається.
     
    • Подобається Подобається x 7
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    а чоловіки-хамелеони, вдало можуть до одруження маскуватись:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    І взагалі жінки напевно більш пристосовані до проблем, ніж чоловіки. Скільки є прикладів мам-одиначок, які добились успіхів, зробили кар'єру і можливо якби не те, що вони лишились самі, без чоловіків, з дітьми на руках, коли їм довелось мобілізувати всі сили, то можливо б і не досягли усіх тих успіхів.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Мій також накидається але трохи навчений з дому що жінка має подати і з цим я не погоджуюсь. Але то таке. то справа часу. Мій їсть як цьоня. Після того як він встає зза столу можна легко сказати що було на обід.

    Не думаю що кота в мішку брали. Воно зразу видно яка людина. Просто кохання нам очка засліплює і ми собі кажемо, та він побачить як я його кохаю і він зміниться. Він оцінить мої старання.
     
    • Подобається Подобається x 11
  16. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Досить важко відповісти однозначно. Знаю точно і щиро - зустріч і заміжжя з моїм чоловіком - то найбільше везіння в мому житті. Відкинувши всю жіночу гордість, можу сказати, що не знаю де і яка б я зараз була без нього. Для мене це перш за все спокій душі, це захист, впевненість, підтримка і звичайно певна фінансова незалежність. А ще, якесь відчуття...важко описати. Ніби дивишся на нього і розумієш, що ріднішого не найдеш...Думаю, вдале заміжжя і сім"я - основне для жінки.
     
    • Подобається Подобається x 16
  17. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Для мене заміжжя це: впершу чергу підтримка,у всьому і завжди.Це такий собі сімейний "очаг",куди кожен вечір коханий чоловік мчить "сломя голову",а жінка не лише виконує роль "Попелюшки(після півночі)" а ще й роль найкращої найбажанішої і найпрекраснішої хоронителькі того"очага."Це дуже велика довіра і повага.Це чоловік- за спиною якого можна сховатись,а на плечі якого можна виплакатись,це впевненість,що в важку хвилину,коли ти сама не своя,поруч є людина з здоровим глуздом здатна привести тебе до тями.А ще:заміжжя-то сірі будні,вічне ламання голови "де взяти",і докори сумління "а воно мені було тре?",постійний пошук компромісів,"шліфування "мастерності бути хитрункою,вміння любити і своїх батьків і наших,вічне старання не прогинати людину під себе ,а зробити так ,щоб моє бажання стало нашим-добровільно.А ще: заміжжя то купа даремних сліз і витрачених нервів,це темні кола під очима і кулінарна книга"на сон грядущий",але крім того ,багато багато щасливих днів і ночей,незабутніх спільнихмоментів,які тому так і цінуються що трапляються в "заміжжі "не так вже й часто.А саме головне-це діти,народжені в щасливій сім"ї,малюк кхикне-а ви вже разом не спите пів ночі,сплакне-ви цілий день по тел.обсуждаєте причини того.Взагалі для мене заміжжя-це настільки щасливий і обдуманий крок,що я просто шалено вдячна Богу і свому чоловіку ,що я заміжня!!Аж ся сплакала поки писала:girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 20
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    А мені заміжжя дало найкращий дар на світі - діточок. Воно он зараз таке патлате, замуцькане мармолядою, стукає олівцем по-столі, що ціла хата здригається і промовляє - баба, піть! баба, піть!:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    Ми нераз сядемо вдома на дивані. В хаті балаган - хоч бомбу кидай, а ми сядемо і дивимось на тих чудіків і просто ними милуємось. І все буденне стає таке далеке а онто що нам Бог подарував стає нашим таким щастям. Обнімемо один одного і біда не біда.
     
    • Подобається Подобається x 20
  19. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    І все таки заміжжя для жінки це своєрідний етап самореалізації нехай і на рівні прадавніх інстинктів самозбереження.
    На мою думку жінкам(зрештою,так само як і чоловікам) одруження дозволяє вповні розвивати свої потреби у власному домі (сімейному гнізді) і плануванні-реалізації материнства.
    Справа інша, яким чином чи способом то робить сучасна модернізована жінка і що доброго потім з того виходить. Але первинний потужний рушій до змін (чи може самоусвідомлення) себе яко Жінки у більшості починається саме із заміжжям.
    Особисто для мене, заміжжя це усвідомлене покликання, моє життєве призначення - життя в подружжі.
    П.С. Перечитала і якось засухо мені видалося:girl_in_dreams:
    Якщо хочете нормального людського живого перекладу читайте допис Марусі-мами про жіноче щастя коли замучений "до ручки" денними клопотами, в обнімку з чоловіком спостерігаєш як твої чуда зводять барикаду з іграшок, меблів інших "підручних" засобів. І таке воно тобі, все миле серцю, що співати хочеш... ЩАСЛИВА...:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 4 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 15
  20. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: Що дає заміжжя?

    Чесно кажучи, мені аж сльози вийшли...ДУЖЕ ЩИРО І ....навіть описати не можу як. То ніби, так хотіла б відповісти я, через років 10, коли б мене запитали - що дало мені заміжжя? Особливо - Обнімемо один одного і біда не біда Щастя-щастя, ти так близько!!!!!:girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 12