Що читаємо?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Irus'ka, 16 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Дякую за запрошення, щиро!
    зараз маю страшну нежить, не піду до Вас і діточок, з бактеріми. Окрім того, за прогнозами дощі триватимуть до кінця вересня.

    А люблю я все. Тим більше -погоджуся з Вашими рекомендаціями як філолога.

    Дякую ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Почала читати Марія Матіос - Майже ніколи, не навпаки. У мами забрала з автографом :).
    А коли нудно, то читаю Короткий Оксфордський політичний словник :)
     
  3. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    І як? Стає веселіше? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Я просто перестала підписуватися на жіночі журнали, а замість них читати вибірково статті з енциклопедій, словників...
    Цікавіше, веселіше і головне економніше...:)
     
  5. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    А я щойно закінчила Матіос "Оленіум" - цікаво і нетипово для авторки! Цікаво відгадувати перекручені прізвища і факти з політиканства нашого.
    Зараз читаю Любу Клименко "Paloma Negro" - характерно для неї. Така собі ідея "Пур"єдної львівської пані". Тобто гарна еротика. Ех... Цікаво то виглядає - тьотка з каляскою і еротикою в руках. Але то зараз, а попередні 3 місяці закони, нац. стандарти і постанови...
     
  6. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    :)А я тепер виключно дитячі книжечкі з синком читаю..:8:з деяких дізнаюсь багаттттоооо новогоі цікавого!!!:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Оруелл "1984" - Великий Брат Все Бачить :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    підручники, закони і купа всяких інших НПА... зараз зовсім не маю часу на художні книги. Хіба як виявиться вільа хвилинка - РОбін Шарма підчитую...
     
  9. Відповідь: Що читаємо?

    А я окрім всіх жіночих журналів( мені коханий їх купує - говорить, щоб я йому давала в спокої телевізор подивитися), ще й взялася до книжки ОШО "Про жінку". Дуже цікаво, рекомендую. Мені тато подарував, сказав, що дуже багато нового для себе взнав. І я Також. А ще люблю почитати англ. граматику. Так щоб в голові відклалося/пригадалося - потрібно для роботи.
     
  10. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Лежить вдома до середини прочитана "Нація" Матіос, та ж ситуація з "Таємницею" Андруховича, а ще чекає на мене Різун "Літературне редагування", а змушена читати не надто цікавий не то роман, не то детектив, який тільки планують видавати.
    Ага, нещодавно закінчила "Правила дорожнього руху", майже напам`ять.... :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    то жах - вчити на память щось подібне - може я просто постійно маю з таким справу, але аж мторошно стає...:ninja:
     
  12. klen

    klen Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Дочитую Ник Горькавый Астровитянка
    Випадково натрапила в либрусеке у пошуках щоб почитати. Дуже хочу знайти цю книжку в нормальному виданні щоб Настя пізніше могла почитати.
    Чудова розумна книжка для заохочення підлітків до пізнання.
     
  13. Irus'ka

    Irus'ka Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Дозвольте долучитися.
    На книжковому форумі придбала "Москалицю" Матіос. Як на мене пусто-порожні витребеньки із перекидуванням слів і легким синьо-жовтим (себто націоналістичним) забарвленням. Друга повість, Маріца- жінка Христофора Колумба, набагато сильніша,власне не так - сильніша. Залишила ясраво-тривожне вражіння. Не раджу читати особам чутливо-сентиментальним.
    Дуже сподобалось видання "А-Ба-Би-Га-Ла-Ма-Ги" шекспірівського "Гамлета" в перекладі Андруховича з ілюстраціями Єрка -:y::y::y:
    Зараз читаю Франкові "Міські повісті" -заворожує стиль написання, дух бабці- Австрії, благородність і пошана до жінок, краще ніж Дюма - ІМХО
    Ну, і звичайно, дитячі книжки: трохи розчарували "Сто казок" - замало ілюстрацій як на таку довгоочікувану книжку. Зате відкрила (для себе) видавництво "Старого Лева" - "Пані БудьЛаска і вуйко Пампулько" "Чи є бабуся в бабуїна" і т.д. І ще "Апріорі" - супер віршики Романа Скиби
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mira_SH

    Mira_SH Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    А я напевно, почну читати Станіслава Лема, "Соляріс". бо на вулицю погода не пускає, а себе чимось зайняти треба, щоб від осінноьї депресії не киснути
     
  15. Summer

    Summer Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    читаю Ксенія Ковальська "Отрута від Меркурія" вид-во Зелений пес, дуже цікавий авантюрно-пригодницький роман!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Зараз читаю Луїзу Хей "Енцеклопедія Здоров'я та Щастя", дуже хороша книжка, допомагає розкласти всі питання сімейні або в плані здоров'я, що турбують по поличках..Давно шукала подібну книжку, правда на форум не потрапила, через зайнятість, тому довелося купити в одному з книжкових магазинів...
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Купила похресниці в подарунок книжечку "Чудесна подорож на свято Архистратига Михаїла", автор Михаїл Боголюб. Перш, ніж дарувати, вирішила сама прочитати [​IMG] Вже прочитала першу книгу (всіх 3) - дуже сподобалось, рекомендую діткам всіх форумчан! Дуже зворушлива і повчальна історія. І дорослим є чому повчитись.
     
  18. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    а мене учні "заставляють" читати... один приніс книжку, питає про мої враження.. а в мене часу нуль!!! вчора до ночі читала, ледве на роботу встала... але зараз знову засяду, бо цікаво виявилось :) це Обитаемый остров Стругацьких.

    а ще один учень Дена Брауна мені тягає... прикольна роботка :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Вперше читаю "Записки про Шерлока Холмса" Конан Дойля. Так цікаво :).
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    ДО сучасної української літератури якось не лежить душа. все що змогла - "Нація" та "Майже ніколи не навпаки" Матіос. Від Андруховича та покальчука двояке враження, але точно перечитувати не схочеться. Забужко віддала подрузі після четвертої сторінки, навіть назви точно не пам"ятаю. Може хтось поділиться враженнями про Роздобудько, буду вдячна.
     
Статус теми:
Закрита.