Що б таке з'їсти??

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 23 Лютий 2009.

  1. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Я беру батон, нарізаю. Змочую в збитих яйцях+ трохи молока+сіль-перець (деколи додаю цибулю кружечками). Обсмажую з двох боків на олії, посипаю тертим сиром. Мона майонезу. Ммммм
    А зара їм шубу:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Anastasia

    Anastasia Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Згадала як одного разу на роботі виникло питання 'що ж зiсти?' Бiгти в магазин нема куди, за вiдсутностi такого в околi нашого офiсу в такий час, а в шухлядцi лeжав тiльки шматочок хлiба та гiрчиця. Подiлили ми той хлiб, намазали щедро гiрчицeю i в рот... Це було жахливо. Довго водою запивала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Дууже розповсюджена звичка:)

    А ще часом хочеться такого: картопля в мундирах, а до неї такий соус - нерафінована соняшникова олія + порізана цибуля або часник. Солити і макати ту картоплю.
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    О, до речі, про кукурудзу на піці. Тут ні на одну піцу кукурудзу не кладуть. Мені видається, що то є чисто український витвір, як і наші гот-доґи та гамбурґери з горами салатів, квашеними огірками тощо... :xaxa:

    Я люблю часом з'їсти темного хліба, намащеного діжонською гірчицею. А як ще смак найде, то й з іспанською цибулею до того. :ninja:
    Упс... :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    мені недавно мама сало зробила....ммм....то ми десь тиждень купували чорний хліб і всі троє по черзідо холодильника бігали.


    а мені ворганізмі видно не вистачає кислоти,бо постійно тягне на кисленьке/солененьке....помідори/огірки квашені,консервовані їм по пів банки,а ще люблю дорватисьдо оселедця з чорним хлібом і томатним соком.....
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    А ще скажіть, що то несмачно:tanksmile::xaxa::xaxa::xaxa:! Ми коли собі замовляємо піцу по телефону, то завжди просимо, щоб посипали зверху кукурудзою, бо в самому прайсі вона не передбачена:xaxa:. Ми так любимо. Інше питання, що вони потім пишуть у чек цілу банку кукурудзи, але то вже інша тема.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Згадала улюблену страву своєї сестри (як прочитає, то мене заб'є :))
    Так ось шматок чорного хліба щедро политий майонезом, але вся фішка в тому, що їла ото вона вночі, сидячи на землі перед холодильником, чим наводила жах на тих, хто вставав вночі і не був знайомий з такими "нічними походеньками" моєї сестри.
    Пи.Си. А вдень вона худала :)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Шановна КАТЯ, напевно всі КАТІ однакові. Пропоную зробити форумівку з поїданням оселедця з хлібом , сала, квасних огірків і помідорів:xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Щиро сказати, я щось відвикла від неї. Тут її хіба в салаті "Нептун" їм, більше ні в чому. :confused:
    Я би теж в Каті записалася, але сала не люблю. :no: А все решта... Треба маму попросити зробити оселедця до мого приїзду. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    я прийду:y:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    :D:D:D Уявила собі! А я коли з школи приходила, то таке саме любила їсти, тільки зверху ще шматок вареної ковбаси. Ковбаса була по 2крб.10коп., а майонез - в 200грамових баночках з закатаними кришками, але то хіба такі динозаври пам'ятають, як я:xaxa::xaxa::xaxa:.
     
    • Подобається Подобається x 8
  12. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??



    о! Який то добрий був майонез! А тепер хімія суцільна! :8:
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Щоб таке з'їсти??

    і в нас на Тернопільщині також! А тут чомусь всі дивуються :confused:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    А цейво...
    Помідори з цукром теж будуть дивувати? Бо то мій улюблений десерт. :ninja:

    А яблука із сиром з пліснявою? А ще якщо той сир мочити в соус із журавлини з паприкою...
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    -оце здивувало:haha:))))))))
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Я так і знала. А я таке все дитинство їла.
    Просто моя мама з помідорового краю. Відповідно, як тільки там помідори не їдять. :xaxa:
    Улюблена канапка була - чорний хліб, майонез, помідори кружальцями, перець.
    Улюблений десерт - помідори з цукром. Але то мають бути достиглі помідори. Магазинні не підуть. І найкраще помідор не розрізати, а розлупити...

    Так, наробила собі смаку, що йой. Пішла обід брати. :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    ви ще згадайте солодку водичку "Буратіно", сифони які заправляли на вул. Коперника, морозиво в паперовому стаканчику і т.д:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    І воно все таке добре було:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    ой, люди, то не їсти, але згадала, що колись в камерах морозильних, в тих особливо де продавали морозиво...був сухий лід!!! Такий кусючий, і з спецефічним запахом, я його і сьогодні памятаю!!!
    Чомусь саме зараз я згадала, коли ми з сестрою були маленькими, батьки нам привозили на дачу морозиво з тим льодом, ми його (лід) пхали до рота і уявляли, що ми дракони...бо з рота шла пара!!!
     
    • Подобається Подобається x 4