Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    тобто, якщо, наприклад, я зараз зроблю дитині в 4 роки перше щеплення, то потім в 6 років має бути друге?
    а з 8-річною дитиною цікаво як би то мало виглядати, ревакцинацію коли тоді робити?(вона вже ж переросла все що можна:girl_crazy:, хоча БЦЖ ми ревакцинували в 7 років)
     
  2. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    Обом два щеплення з інтервалом в місяць. Зараз так рекомендують :)
    Або молодшій зараз і по графіку
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в такому віці, якщо щеплень ще не було, то мінімальним допустимим терміном між щепленнями є 1 місяць. Тобто можна щепити 8-річну дитину в лютому, і потім ревакцинація мінімум за місяць, тобто в березні.
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    [​IMG]це для щеплень не по графіку.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  5. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Після 6 років, якщо не помиляюсь, між вакцинацією і ревакцинацією має пройти не менше місяця. Але, я думаю, що то вже називається "індивідуальний графік" і узгоджується між лікарем і конкретним паціентом)
     
  6. ranetka

    ranetka New Member

    Прочитала сьогодні у фб, що термін вакцини закінчуєтьсч в березні і в травні (як де). Це багато що пояснює!
    Дівчата, яка ситуація сьогодні з садками?ми не ходимо, прихворіли, що, дійсно з понеділка не пустять без кпк??
     
  7. magic

    magic Well-Known Member

    А оце вже дуууже цікаво))) Копіює ситуацію з "епідімією" поліомелітом...
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    я бачила картинку в фб про термін вакцини лютий2019року
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та в нас одне й те саме кожного разу - вселенська змова, протерміновані вакцини, штучна епідемія, брифінги, прес-конференції і т.д. Класична схема а-ля "Людоньки порадьте". Тримайте "голову холодною")))) До речі, Супрун вже розказує про кримінальну відповідальність батьків за куплені довідки про щеплення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Melian

    Melian Well-Known Member

    Фб принесло таке.Я чогось не розумію - "якщо дитина контактувала з інфікованою дитиною потрібно в перші 3 доби ввести викцину". Тобто організм отримав атаку вірусною хворобою, незрозуміло як відреагував (реакція може проявитись і через 2 дні після контакту), так давайте ще й живу вакцину вколимо, добємо імунку повністю! Так же ж виходить?[​IMG]

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    і тоді буде набагато більше випадків, коли нещеплені діти захворіли з важким перебігом.
    То я так розумію. Статистика - понад усе.
     
  12. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    до речі. один раз щеплених відносять у статистику до нещеплених.
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А лікарів? А лікарів за відмову ставити правильні діагнози? То не до Вас, то роздуми вголос.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Сьогодні в садку, кому потрібно, видали скерування на щеплення. Нам не дали, в нас щеплення до року є, і все, решта офіційні відмови. А ну сьогодні телефонувала медсестра з поліклініки, запрошувала на щеплення, якось так.
     
  15. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    вчора. казала, що наказ обдзвонити всіх "відмовників".
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    До мене вчора дзвонила, про щеплення нагадувала. Маємо БЦЖ і два гепатита. Після другого доня мала незрозумілу реакцію на тій ніжці , де кололи. Тому я тепер боюся. Кажу медсестрі, що хочу зробити відмову, до 3 років, чи можна таке зробити. Каже, без питань.
     
    • Креативно Креативно x 1
  17. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Поки що це тільки рекомендація. Але до понеділка ситуація може змінитися. Можуть ввести карантин.
    Не знаю.... може дійсно штучний ажіотаж. Але серед декількох знайомих є дітки, які захворіли на кір.
     
  18. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    старша вакцинована до 1.5року. але наразі я вирішила притримати її вдома. +має трохи соплі.
    менша взагалі не має жодного щеплення. в ПБ не було вакцин, а далі почалися ті непонятки з вакцинами і ми вирішили не колоти будь-що будь-коли.
     
  19. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а якщо порівнювати імунітет дочок. є різниця?
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    А я хочу запитати про вакцину АДС (без коклюшного компонента). Чи є вона в наявності в поліклініках на рівні з АКДС чи треба шукати приватно? Ну і назви виробників....