Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а коли воно у вас мало бути? В 1,5 року йде ревакцинація і далі- у 6 років. У вас там , відповідно до дописів, 1 пропущене в тому періоді до 1,5 року, яке не впливає на ревакцинацію у 6 років. Тобто, якщо вам зараз буде виповнюватися 6, то ви проходите стандартну ревакцинацію, яка показана відповідно до календаря щеплень- в 6 років дітям роблять АКДП ( чи АДП) +ОПВ, а також- чергову ревакцинацію КПК
    я від будь яких рекомендацій щепити чи не щепити утримаюся. Це ваша дитина і ваше особисте рішення.

    Носієм поліо може бути і нещеплена людина, яка отримала пасивний імунітет. Але постраждати від неї може хіба людина з імунодефіцитом. "Імунодефіцит"- це не просто зниження імунітету. Це серйозна хвороба, якою страждає не такий і великий відсоток загалом. І для людини з імунодефіцитом небезпечним є не лише поліо, а і будь-яка інша інфекція.
    А ризики є завжди. Так само, як вони існують стосовно будь-якої вакцинації ( не лише поліо), якщо вона проводиться : А) масово без достатніх на те підстав і досліджень; б) на піку паніки і невідомо якою якістю вакцин; в) без обстеження організму конкретної дитини ( а не за візуальним оглядом і наявністю дозволу батьків); г) проводяться у епідеміологічно несприятливий період ( тому що для вироблення нормального імунного статусу після щеплення потрібно, щоб дитина і на час вироблення антитіл була здоровою. Бо це впливає на результативність і самої вакцинації. Якщо її імунітет внаслідок якоїсь сезонної вірусної болячки буде спрямовувати свої сили на подолання чергового збудника, він не може адекватно сформувати імунну відповідь на вакцину. Відповідно, знижується її ефективність).
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо окремо вводите ІПВ і паралельно хочете щепитися АКДП, то Пентаксим не робиться. Бо він у своєму складі вже має ІПВ. ТОді робиться Інфандрікс , але звичайний , не ІПВ, не гекса . Простий, який містить лише збудників дифтерії, правця та коклюша( Інфандрікс є різних видів). Звісно, що в такому випадку ( якщо маєте на меті щепитися комплексно), краще одразу обирати комплексну Петаксим чи Інфандрікс вже з ІПВ.
    А якщо ви зараз маєте на меті щепитися ІПВ, а АКДП- відкласти, то зараз будете проходити звичайне ІПВ, а далі- вже визначатиметься по ситуаці: якщо до того часу, поки надумаєте робити АКДП пройдете уже повний комплекс щеплень окремо від поліо, то АКДП робитиметься звичайним Інфандріксом ( без поліо, гемофільної, гепатиту) чи Тетраксимом. Або, якщоу вас в анамнезі буде лише одна ІПВ і все, то щеплення АКДС тоді дозволяється комплексною Пентаксисмом чи Інфандріксом проводити . То все індивідуально визначається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ви з кардіологом спілкуєтесь? Наскільки я знаю- категорично заборонено будь які щеплення таким діткам. А якщо є ймовірність оперативного втручання, то навіть не обговорюється.

    Ну, Ви цікаві))) Такі речі не радять, навіть лікарі утримуються переважно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Наштовхнув фейсбук. А нагадайте но, на чому вирощують вірус поліомієліту
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. olromashka

    olromashka Active Member

    https://www.google.com.ua/url?sa=t&...341874&usg=AFQjCNFiXYV7dJrUAZ1rxgLBap7AMM4hjg Раджу прочитати. Повторення 2008року, коли повинна була бути додаткова вакцинація молодих людей від кору і краснухи(ніби то була епідемія, і вакцина була гуманіторною допомогоюЮ як і цього разу). Допоки молодий 17 річний юнак не помер від вакцинації, вакцину всю списали і епідемія сама собою"відмінилася". Ніхто не думає про ЖИТТЯ наших дітей-тут бізнес і великі гроші. А те, що вакцина до поліклінік надійшла перезаморожена- 100% факт. Не дай Боже повторення 2008 року.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
  7. iriwa

    iriwa Особлива мама

    В мене зараз коломийки були зі старшим. Пішла вчора робити обхідний до садочку. Вже ніби всіх лікарів пройшли, пішли на підпис заносити документи в шкільно-дошкільний кабінет. І тут ота пані мені починає вішати що я маю дитині зробити прививку повторну від кору (пріорікс ), бо в поліклініці є... (А попередньо ми були в дільничої, і окрім як про краплі від поліо вона мені нічо не казала) Мені забракло слів. Я їй кажу, що прививок ніяких дитині не буду робити бо дитина особлива і наражати на всяке непонятно що дитину не буду, бо й так світа божого не бачу, а ускладнення мені не потрібні. Короче вигнали мене з того кабінету і я пішла шукати правди. Вакцинувала малого вперше в 2,5 роки. Як вже нині зранку дізналася, що той приорикс в організмі діє 5 років, тому ревакцинувати малого ми маємо фактично не зараз, а в 7,5 років. В неті взагалі написано що ревакцинація можлива навіть через 6 років. Я така була зла на ту бабу з шкільно-дошкільного, бо вже сьогодні малий міг бути в садку, а тут все знов відстрочилося. Зібрала всю лють, і погнала в поліклініку. Виверещалася на ту панєнку і вона мені підписала документи. Доказувала що я не права, але вона зробить мені невимовну ласку і підпише документи, і то тільки через то що імунолог у відпустці, а інакше вона б послала мене до неї.
     
  8. slobodianka

    slobodianka Member

    оце жесть! я з хмельницької обл., сьогодні прийшли в садок-завернули в поліклініку на прививки-там купа дітей, в садок не щеплених не пускають, медсестра стоїть на вході і контролює. я з тим всім вернулась додому і от зараз вертаюсь в поліклініку все вияснити. мої хлопці двоє не щеплені. з вичитаного тут зрозуміла-старшому, якшо робити, спочатку треба колоти ІПВ, потім через скільки??? ще раз ІПВ, потім мінімум через тижні капати ОПВ, ревакцинація через 5 років? а молодшому 1,2, виходить теж потрібно робити? (взагалі-то робити я їх не буду, але перестрахуватись потрібно)
     
  9. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Вище @сніжна писала, що це порушення закону. Не мають права не приймати дитину в колектив.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. silvia

    silvia Well-Known Member

    просили якийсь документ чому не пускає?
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    ні-ні, я не про це, я про другу частину речення, про зупинку циркуляції вірусу в країні.
    От про це, хіба то не абсурдно - поширювати вакцинний, який потім мутує, ліквідувати екологічну нішу для інших споріднених з поліо, шляхом ліквідації дикого, і казати при цьому, що мета вакцинації - зупинення циркуляції...???

    А цікаво, при всій тій паніці і "карантинах" в садках, про дорослих щось нічо не кажуть...як мають дітям попи мити, щоб не заразитись?
    --- дописи об"єднано, 27 Жовтень 2015 ---
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    Маю питання, перед щепленням капельками уколи обов"язково робити? Бо я геть заплуталася. Не робити щеплення в мене не варіант, бо маю племінниць, яким 100% будуть робити, а ізолювати їх немаю як.
     
  13. silvia

    silvia Well-Known Member

    які уколи? перше треба розібратись, а потім бігти щось робити. Якщо у вас є щеплення попередні, де у складі вже була інактивована поліо, то вам будуть капати. якщо ви чисті - інактивована у вигляді уколу, потім капати.
    а треба? вже писали і навіть сам пан дохтір Комаровський, що шанси підчепити мізерні.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Idillia

    Idillia миється в бані

    @сніжна а це нічого що востаннє Інфанрікс гекса був ще у 2010 році, в рочок малої? І ще якщо моете напишіть чим Інфанрікс краща вакцина, бо ми саме її купували, нам так і лікараа порадила і асюди аажуть що це хороша вакцина. А хто її не купує собі то яка альтернатива? Чому більшість батьків приватно купує її в аптеках? Держава має якісь інші (російські чи ще якісь) вакцини, чи взагалі немає ніяких? І щодо поліо, то лікарка нам про це нагадала задовго до тих "спалахів", тому час вакцинації з тими новинами у нас не пов'язаний. Але навіть ящо підвищення циркуляції збудника поліо в країні є, то мабуть краще вже щеплення своє зробити, аніж пропустити, бо аналізуючи всі дописи і новини виходить що ризик заражень, хоч і малий але збільшився зараз:girl_in_dreams:. І якщо в 6 років ми не зробимо планових щеплень, то дія минулих зникає, так? І на скільки то відтеміновується? Коли хто хоче тоді доробляє, чи є наступні вже часові рамки в разі пропуску? Дякую за відповідь.
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2015
  15. Raven

    Raven Мама малятка

    власне без, бо мама мене переконує, що мені дитиною капали без попередніх уколів
     
  16. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Добре вам мама каже. Тоді ще не було уколів
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Блін. Туберкульоз значно більше шансів підчепити і значно поширеніший і ніхто не панікує, тиша. А з тим поліо дурдом якийсь вчинили.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    так,доня стоїть на обліку в дитячому центрі кардіології і кардіохірургії. В майбутньому її чекає операції по закриттю того віконечка,але лікар в якого ми спостерігаємось і який буде її оперувати поки протипоказів до прививок не давав.
    Про сьогоднішню прививку,прийшла в лікарню написала відмову, лікар не переконувала робити прививку,лиш трохи бідкалась,що майже всі пишуть відмови,або взагалі не приходять.
     
  19. Idillia

    Idillia миється в бані

    Знов непоняткі)) То краплі ОПВ не зпхищають від мутованого вірусу? А це доведено, що вірус що зараз спричинив спалахи є мутований? А якщо не щепитись від жодного, то це ще небезпечніше, як я розумію, бо то взагалі вже невідомо що в нас в країні кружляє, чи дикі віруси, чи мутовані, чи через щеплення інші діти заражаються від щеплених живими краплями? Ох, не знаю що гірше, чесно. А ослаблені діти це не тільки з імуноднфіцитгм, а й після застуд, хвороб, алергічні. От наша лікаркс каже що навіть астма не протипоказ до щеплень, бо то все не повязано.
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    навпаки ИПВ не захищає.