Щеплення необхідні? (3)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем сніжна, 25 Жовтень 2015.

  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Ну от, зрештою, є раціональне зерно ( для панікуючих і плануючих тримати вдома дітей до весни:) :
    Привитый ОПВ ребенок некоторое время выделяет в окружающую среду живой вирус, т. е. является источником инфекции. Для полностью или частично привитых от полиомиелита — риска никакого. Для непривитых вообще — теоретически риск заболевания есть, и он составляет 1 случай на 7–14 млн прививок.

    С учетом крайне низкой вероятности развития ВАП у контактных ни в каких изоляциях, запретах и карантинах нет необходимости, и такие меры не принимаются ни в одной стране мира.
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2015 ---
    вна в Україні вже 15 років як застосовується. Спочатку лише для дітей з імунодефіцитом, а 9 років назад її почали вводити і іншим ( не всі щепляться комплексними). Просто з нею, як і з іншими вакцинами вдерж. поліклініках- то з являється, то пропадає. В приватних вона була практично завжди
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Idillia

    Idillia миється в бані

    Якось все заплутано. Ось з тої статті Комаровського:

    И ОПВ, и ИПВ относятся к наиболее безопасным вакцинам. Единственным серьезным осложнением ОПВ является так называемый вакцино-ассоциированный полиомиелит (ВАП). Вакцина живая, поэтому у некоторых непривитых детей (в среднем у 1 (одного) из 3 миллионов) возможно развитие болезни после вакцинации. Именно для того, чтобы избежать ВАП, вакцинацию начинают с ИПВ — инактивированная вакцина создает иммунитет, достаточный для предотвращения ВАП.

    Другими словами:
    • ИПВ не опасна в принципе;
    • ОПВ опасна непривитым;
    • ОПВ не опасна ранее привитым ИПВ.
    Ось у мене питання: у малої прививки були інфанрікс, ще інфанікс гекса і все вроді. Відкладали то через застуди, то вакцини не було. І о недавно дільника каже що час в 6 років вакцинуватись, і пропонкє "живу" вакцину поло в крапельках. А тут пишуть що вона небезпечна невакцинованим дітям. Чи інфанрікси то вже рахується попередня вакцинація? Останньо робили мабуть рік тому. Чи лікарка мала запропонувати інактивовану вакцину, а не у краплях?

    І виходить що якась "епідемія" є і всі мають "подумати про країну"?

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ми також маємо інфанрікс але щеплені до року дитини. Тобто, по плану в 6 наступне щеплення, якщо ви тільки рік, як робили, то я б однозначно зараз не щепила.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. silvia

    silvia Well-Known Member

    ви ж вакциновані і це вас не стосується. Жива небезпечна лише для "чистих" діток.
     
  5. Dusheska

    Dusheska Member

    Ми "чисті", не маємо жодного щеплення і не плануємо. На поліклініці сказали, якщо не хочем колоти капати то писати відмову, але так як малий ходить в садок, то ризик заразитись складає 90%. І будь мудрим, я не знаю чи забирати його з того садка чи водити далі. Дівчата, в кого дітки садочкові і нещеплені, ви що плануєте?
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Вже написала вище. Малий ходитиме. Ну хібащо керівництво заборонить...
     
  7. silvia

    silvia Well-Known Member

    ви читали вище?
     
  8. Dusheska

    Dusheska Member

    читала і не раз, просто в голові вже така каша від того, що не знаю в що і кому вірити
     
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ну хіба не абсурдне твердження?...
    з жж eugene gp
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ВООЗ дає статистику 1: 1.5-2.5 млн ( це стосовно тих, хто пройшов щеплення ОПВ і захворів внаслідок щеплення), і якщо вірити ще і Комаровському 1: 7 млн (це вже стосовно перехресного зараження нещеплених від щеплених ОПВ). То виходить, що щепитися небезпечніше :)
    якщо не оголошено карантинні заходи чи заходи по забезпеченню нормальної епідобстановки( а це не садок встановлює)- не мають права заборонити. Лише рекомендувати
    в принципі ні :). Бо ціль будь-якої вакцинації- не захист конкретної людини від хвороби у суспільстві, а захист суспільства загалом від конкретної людини, якщо вона захворіє.Тому вакцинація- це благо для суспільства загалом, і шкода для конкретного організму зокрема :). І коли треба сворити захист суспільства, то ніхто не розмінюється на дрібниці. От як зараз: від якого типу вірусу треба вберегти? А хтз. Від мутованого. Чи дасть це ефект власне стосовно мутованого вірусу? А хтз. Робимо, як прийнято-час покаже. Ну якось так
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у вас є вже дві ІПВ у складі комплексної. Від вакциноасоційованого поліо дитина з 2 і більше ІПВ захищена до 6 років. В 6 років у буд-якому випадку робилося і робиться вже ОПВ ( тобто це не примхи педіатра, у 6 років по календарю завжди вводиться вже ОПВ). Бо наступна ревакцинація- лише в 14-15 років. Тобто після ОПВ у 6 років створюється вже і місцевий і клітинний імунітет від поліо на строк до 10 років.
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2015 ---
    ага. Якщо навіть ті, хто не щепили дтей взагалі нічим і не збиралися, у паніці вже мало не мчали в поліклініку за бодай одненькою ІПВ. А взагалі ще читала феєричніші дописи з інших міст. На кшалт- "вивеземо дитину з міста на дачу до весни" :)
     
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    ніколи не забуду, як під час епідемії свинячого грипу( під час масового психозу )побачила жінку , що їхала в власній автівці в захисній масці!
    вибачте, але теперішня ситуація ну дуже схожа на попередню.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Я писала теж саме сторінку назад. Памятаю як Левандівка тоді влучно підколював дівчат, які вже геть в паніку впадали.

    Психоз ще більш заразна річ ніж грип чи поліо. Ймовірність ним заразитись в сотні раз більша. Що і спостерігаєм)))
    А висновок - влада змінилась а методи ті самі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  14. Idillia

    Idillia миється в бані

    Дівчатка, потребую поради:girl_cray:! Я певно помилилась про час останньої вакцинації. Знайшла тільки що її медкарту, і дивлюсь календар наших щеплень. То виявляється останні прививки (до того робили БЦЖ в ПБ, потім тричі вакцинація від поліомієліту після виписки вже з ПБ, потім двічі Інфанрікс гекса) були такі: 5.03.10р - Інфанрікс гекса, і 19.08.10р - знов Інфанікс гекса (тоді її вік був рочок). Потім ще тільки була реакція Манту у 2012р., і все (бо мали трохи бронхіти, обструкцію, алергію, то відкладали). Зараз їй виповнилось 6 р. і дільнича каже робити настпгі щеплення, і радить краплі поліо. Хіба то безпечно, якщо ми останньо робили Інфантікс ще в 2010 році? А зараз в 2015 їх виповнилось 6 років, ось така межа виходить:girl_impossible:. То може краще ту іншу, ослаблену вакцину від поліо, або навіть зовсім ніякої (я щось не горю бажанням робити то щеплення, бо часом ще в малої буває алегія, та лікарка каже що о не протипоказ). Порадьте що краще зробити.
     
  15. Idillia

    Idillia миється в бані

    Це ризики захворювання від щеплення ? А які ризики захворювання не від щеплення, а просто звідкись заразитись? Не може бути, щоб ризик просто десь заразитись був менший за ризик від прививки, бо нащо ж тоді їх взагалі роблять?:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2015
  16. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Я точно своїм не буду робити жодного щеплення більше.
     
  17. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Ми не будемо.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Avanturistka

    Avanturistka Well-Known Member

    і ми не будемо.
    я з Київської області. нам у містечко завтра завозять вакцину. . водити у садок буду. хіба максимум може тиждень посидить вдома.
    у мене знайома працює з дільничою, медсестра. то я її попросила дізнатись, що там в колах лікарів чути буде завтра на зібранні.
    сьогодні як забирала малого, то вся молодша група в соплях, то кашляє, то простужене. куди таких щепити.
     
    Останнє редагування: 27 Жовтень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    1:1,5-2,5 млн. -стосовно самих щеплених ОПВ як наслідок щеплення ( оскільки вводиться живий збудник і організм із слабким імунітетом може так зреагувати- не справитися) і 1: 7 млн.- - стосовно перехресного зараження вакциноасоційованим типом при контакті із щепленим . А якщо вас цікавлять "загальноусереднені дані " різними способами, то згідно з ВООЗ показниками- це 1: 3 млн. Просто "звідкись заразитися"- це як? Поліо можна заразитися тільки від введення вакцини або від контакту з носієм збудника ( яким є людина після введення живої вакцини або внаслідок зараження від іншого носія).
    по графіку вакцинації все вірно: в 6 років дитина отримує АКДП ( або АДП)+ОПВ. Це відповідно до графіка, який завжди діяв, не залежно від цієї поліо-паніки. З 6 років дитина отримує ОПВ. Як і доросла людина.
     
    Останнє редагування: 26 Жовтень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Idillia

    Idillia миється в бані

    @сніжна, тобто те що останньо вакцинування було ще в 2019 році то нічого? Бо ми багато пропустили. Ви б радили зробти краплі ОПВ? Щодо ризиків - то є ж зараження і не тільки від щеплених чи через щеплення, якось же відбваються зараження у світі цим недугом в природі, і носії напевног що є не длише щеплені люди.
    Так, такі дані цікавили. Тут подані такі дані, що чи то від щеплень, чи від зараження виходить практично те саме) Один випадок на пару мільйонів випадків, тобто дууууже рідко:girl_smile:.